Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Old 2019-05-03, 17:23   #211
Darinis
 
Darinis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-02
Gyvenamoji Vieta: Strazdiskes
Pranešimai: 3,137

Darinis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
gerai išmarinuota gali ir žalia valgyti. Mėsą rekomenduojama marinuot iki 4 val max. Chiurkistane šviežią mėsą kepa praktiškai be marinavimo. Išmasažuoja su žoelėm ir kepa
Mano nuorodoj receptas panasus ir yra marinuojasi 30 min, pakol malkos sudega. Dideli gabalai ir niekas nesudega tik reik nepatinget dazniau vartyt

Darinis neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-05-18, 21:49   #212
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,619

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Gimtadienis pasiseke

Damascus peiliai pas mane mamie! Meno kuriniai!!

Attached Images
File Type: jpg 647D52E8-8ADA-4586-9DDC-94C9DE50B6E5.jpg (732.1 KB, 190 views)

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-05-18, 22:21   #213
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Oba na, va čia tai reikaliukas

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-05-23, 19:38   #214
MatasD12
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-05-22
Pranešimai: 6

MatasD12 is on a distinguished road



Standartinis

Kietai

MatasD12 neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-06-23, 09:46   #215
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Apple apsviesk biski
Senei zadu ir sakiau kai tik turesiu kur pirksiu “bono” media. Bet va gavosi taip, kad pats sau neturiu kur laikyti. Itariu tik ant ziemos bus kur... o kaime isdege saslykine. Isijungiu skelbiu.lt sakau reik saslykines “pyst” pries 22 min ikrites skelbimas “boniuka” kaune parduoda (miniuka) uz 130€. Paskambinu pasneku viskas zbore yra uzdangalas ir karscio tas deflektorius ar kas. Sake vaikas ji susialdes lyk, bet veikia na neesme nupirksiu kita jai ka. Zodziu atrodo, kad daigtas atliekantis savo funkcija turetu buti. Gal ir gerai turesiu maziuka jai ka i gamta kur nusivesti. Prirasiau cia belekiek.
Bet klausimas ko man db reikia, angliu (spec). Ko dar kad galeciau pradeti kazka “grilinti”.
dekui
P.s. man nereiki kazkokiu “sustru” kepiniu. Pradziai, kokius sonkauliukus. Burgeri, na dar butu nieko koki avienos kumpi. Sianakt buvo sekminga medIokle


Paskutinį kartą redagavo pucenas; 2019-06-23 09:53 val.
pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-06-23, 09:56   #216
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,619

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Apple apsviesk biski
Senei zadu ir sakiau kai tik turesiu kur pirksiu “bono” media. Bet va gavosi taip, kad pats sau neturiu kur laikyti. Itariu tik ant ziemos bus kur... o kaime isdege saslykine. Isijungiu skelbiu.lt sakau reik saslykines “pyst” pries 22 min ikrites skelbimas “boniuka” kaune parduoda (miniuka) uz 130€. Paskambinu pasneku viskas zbore yra uzdangalas ir karscio tas deflektorius ar kas. Sake vaikas ji susialdes lyk, bet veikia na neesme nupirksiu kita jai ka. Zodziu atrodo, kad daigtas atliekantis savo funkcija turetu buti. Gal ir gerai turesiu maziuka jai ka i gamta kur nusivesti. Prirasiau cia belekiek.
Bet klausimas ko man db reikia, angliu (spec). Ko dar kad galeciau pradeti kazka “grilinti”.
dekui
P.s. man nereiki kazkokiu “sustru” kepiniu. Pradziai, kokius sonkauliukus. Burgeri, na dar butu nieko koki avienos kumpi. Sianakt buvo sekminga medIokle
Su miniuku pamirsk kumpius, kaip tu juos ten ikisi? Putpele nebent gali kept man minimo nebent garnyrui kept kaip priedas prie dideles bet uz 130 tai imciau tikrai. Cia kazkokia mazoka kaina. Manau, kad bus vogtas, paklausk ar yra dokai. Jei ne - 100% vogtas. Tokiom kainom nieks nepardavineja tvarkinguz. O vogto noreciau kad nepirktum, karmai tasku nepridesi

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-06-23, 10:01   #217
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,476

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Itariamai vogta geriausia butu jeigu idetumet i grill grupe screena, gal kazkas atpazins savaji

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-06-23, 10:24   #218
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Su miniuku pamirsk kumpius, kaip tu juos ten ikisi? Putpele nebent gali kept man minimo nebent garnyrui kept kaip priedas prie dideles bet uz 130 tai imciau tikrai. Cia kazkokia mazoka kaina. Manau, kad bus vogtas, paklausk ar yra dokai. Jei ne - 100% vogtas. Tokiom kainom nieks nepardavineja tvarkinguz. O vogto noreciau kad nepirktum, karmai tasku nepridesi
Tu turbut neisivaizduoji stirnos kupio ar mentes. Ten juk didesnis ktinas. Kumpis delno dydzio sake parduoda del to, kad nusipirko media. O kiek tai tiesos as nzn. Pirmadieni nuvaziuosiu paklausiu del dokumentu. Aisku teisingai sakai, karmos tasku tai Nedades jai jis voktas ir pirksiu. As miniuko ir neplanavau pirkti niekada. Sakiau iskarto media. Bet va taip gavosi. O velnias zino, gal dar nesigavo... skelbima kai pasakiau, kad pirksiu istryne taip, kad i grill grupe negaliu ideti nuotrauku. Turiu tik zmogaus numeri.
Gerai sakykim paeis man ji nusipirkti. Ko dar prie to “aparato” man reikes. Kad galeciau bandyti su juo kazka padaryti pagal paskirti

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-06-23, 13:38   #219
sportbatis
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-05-21
Pranešimai: 3,715

sportbatis is on a distinguished road



Standartinis

Spėju seno modelio parduoda.

sportbatis neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-06-23, 13:50   #220
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,619

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Tu turbut neisivaizduoji stirnos kupio ar mentes. Ten juk didesnis ktinas. Kumpis delno dydzio sake parduoda del to, kad nusipirko media. O kiek tai tiesos as nzn. Pirmadieni nuvaziuosiu paklausiu del dokumentu. Aisku teisingai sakai, karmos tasku tai Nedades jai jis voktas ir pirksiu. As miniuko ir neplanavau pirkti niekada. Sakiau iskarto media. Bet va taip gavosi. O velnias zino, gal dar nesigavo... skelbima kai pasakiau, kad pirksiu istryne taip, kad i grill grupe negaliu ideti nuotrauku. Turiu tik zmogaus numeri.
Gerai sakykim paeis man ji nusipirkti. Ko dar prie to “aparato” man reikes. Kad galeciau bandyti su juo kazka padaryti pagal paskirti
Jei deflektorius yra tai pradziai daugiau nieko nereikia vis tiek po to pirksi Grande (media isbrauk is pasirinkimo saraso, jis niekam tikes, per mazas)

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.