Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W210

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-11-06, 16:26   #1
ezeras
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-08-12
Pranešimai: 121

ezeras is on a distinguished road



Standartinis W210 webasta

Sveiki, zinau kad jau daug kalbeta apie webastas bet tai ko man reikia neradau per visas temas. E290 stovi webasta jokio valdymo nera, tai kiek suprantu ji veikia kai temperatura krenta zemiau nei 5C ir dasildo varikli iki darbines temperaturos. Taciau kai temperatura zemesne nei 5C, man regis kad ji neveikia nes variklis nesusyla iki normalios temperaturos, buves savininkas kazka snekejo apie webasto rele, gal zinot kur jos ieskot? arba gal turit minciu nuo kur pradet tikrint galus.

ezeras neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-06, 16:44   #2
Dalius/68
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-05
Pranešimai: 723

Dalius/68 is on a distinguished road



Standartinis

pasikeisk termostata visu pirma

Dalius/68 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-06, 18:18   #3
tankietis
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-03-09
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 86

tankietis is on a distinguished road



Standartinis

pas mane tai klaida meta p1664, kartais jis ten uzdumina bet del silumos nesiskundziu

__________________
W220
tankietis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-07, 10:03   #4
Ceslav
 
Ceslav's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-12-13
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 316

Ceslav is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ezeras View Post
Sveiki, zinau kad jau daug kalbeta apie webastas bet tai ko man reikia neradau per visas temas. E290 stovi webasta jokio valdymo nera, tai kiek suprantu ji veikia kai temperatura krenta zemiau nei 5C ir dasildo varikli iki darbines temperaturos. Taciau kai temperatura zemesne nei 5C, man regis kad ji neveikia nes variklis nesusyla iki normalios temperaturos, buves savininkas kazka snekejo apie webasto rele, gal zinot kur jos ieskot? arba gal turit minciu nuo kur pradet tikrint galus.
jokios reles nera, valdo masinos kompas ir webasto smegenis, vaziuok i webasto diagnostika ir viskas bus aisku.

__________________
GOLF 5, 1.9TDI
Ceslav neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-07, 10:23   #5
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

pas mane tokia pat webasta, buvo pradėjus dumint labai, tokiais smirdančiais dūmais, bet dabar nebedūmina, tai nežinau ar veikia išvis ar ne, bet bent jau išjungus varyklį, girdis garsai po kapotu

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-07, 10:34   #6
Joshua
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-02
Pranešimai: 3,067

Joshua is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
pas mane tokia pat webasta, buvo pradėjus dumint labai, tokiais smirdančiais dūmais, bet dabar nebedūmina, tai nežinau ar veikia išvis ar ne, bet bent jau išjungus varyklį, girdis garsai po kapotu
Reiskias veikia, padumina ji kai ilgesni laika buna nenaudota, siuo atveju kai siltesnis metu laikas. Pamenu ir pas mane buwo uzdumine is po kapoto nejuokingai na ir bent pas mane yra mygtukas kur galima ja ijungti/isjungti.

Joshua neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-07, 10:47   #7
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Joshua View Post
Reiskias veikia, padumina ji kai ilgesni laika buna nenaudota, siuo atveju kai siltesnis metu laikas. Pamenu ir pas mane buwo uzdumine is po kapoto nejuokingai na ir bent pas mane yra mygtukas kur galima ja ijungti/isjungti.
taip būtent, padumino, kai tik pirmais kartais buvo šalčiau. yra ir pas mane mygtukas

simaso neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.