Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2018-02-27, 15:12   #361
Salival
 
Salival's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-03-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 230

Salival is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juoduxx View Post
supratau,na visu pirma reikia issiaiskinti,ar tikrai pagalve ir kuri
Tai jeigu nuleidzia tam tikra sona, ta pagalve ir bus kalta..

Salival neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-02-27, 16:12   #362
juoduxx
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-07-15
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 292

juoduxx is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę juoduxx per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Salival View Post
Tai jeigu nuleidzia tam tikra sona, ta pagalve ir bus kalta..
man nuseda abi puses,bet ne visada,as neperseniausiai keiciau spiruokles,po ju keitimo priekis yra labai aukstai,nors spiruokles buvo parinktos pagal vin koda,tarkim dabar nuo 17h stovi gerai,nesileidzia galas,man tokia mintis yra,gal jis nusileidineja,del to,kad priekis daznai auksciau buna nei galas,nes nera taip,kad visada nusileistu galas,buna pastatai ir stovi viskas gerai


Paskutinį kartą redagavo juoduxx; 2018-02-27 20:38 val.
juoduxx neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-02-28, 07:30   #363
iDracus
 
iDracus's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-01-18
Gyvenamoji Vieta: Rokiškis
Pranešimai: 492

iDracus is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juoduxx View Post
man nuseda abi puses,bet ne visada,as neperseniausiai keiciau spiruokles,po ju keitimo priekis yra labai aukstai,nors spiruokles buvo parinktos pagal vin koda,tarkim dabar nuo 17h stovi gerai,nesileidzia galas,man tokia mintis yra,gal jis nusileidineja,del to,kad priekis daznai auksciau buna nei galas,nes nera taip,kad visada nusileistu galas,buna pastatai ir stovi viskas gerai
Jeigu naujos spyruoklės, jos dar truputi sužemės. O jeigu kvailioja galinės pagalvės, tai kompresoriaus problema.
Darai diagnostiką. Su kompu galima patikrinti kiek kompresoriaus pučia atmosferų. Tur būti ne mažiau 16.

iDracus neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-02-28, 08:15   #364
juoduxx
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-07-15
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 292

juoduxx is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę juoduxx per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė iDracus View Post
Jeigu naujos spyruoklės, jos dar truputi sužemės. O jeigu kvailioja galinės pagalvės, tai kompresoriaus problema.
Darai diagnostiką. Su kompu galima patikrinti kiek kompresoriaus pučia atmosferų. Tur būti ne mažiau 16.
jau pora menesiu ir nesuzemejo spiruokles nei kiek reiks amortizatoriu lekstutes zeminti ir viskas,tik reikia palaukt kol tie speigai praeis,o kompresorius veikia gerai,uzkurus auto, pakelia gala be problemu,tik vat kakskur yra nesandarumas,reiks ieskoti

juoduxx neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-02-28, 09:30   #365
iDracus
 
iDracus's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-01-18
Gyvenamoji Vieta: Rokiškis
Pranešimai: 492

iDracus is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juoduxx View Post
jau pora menesiu ir nesuzemejo spiruokles nei kiek reiks amortizatoriu lekstutes zeminti ir viskas,tik reikia palaukt kol tie speigai praeis,o kompresorius veikia gerai,uzkurus auto, pakelia gala be problemu,tik vat kakskur yra nesandarumas,reiks ieskoti
Dar variantai.
Sistemoje gali būti dregmės. Kai pradėjo šalti, atgalinis klapanas neuždaro sistemos ir praleidžia orą atgal.
Problema: taip gali labai sėkmingai supjauti kompresorių, ko pasekoje jį reikės keisti.
Sprendimas: patikrinti kompresoriaus oro padavimo šlangutę ir oro filtrą. Jeigu jame yra drėgmės vadinasi bus drėgmės ir sistemoje. Skubus remontas.
Štai tau ir atsakymas.

iDracus neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-02-28, 10:02   #366
juoduxx
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-07-15
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 292

juoduxx is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę juoduxx per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė iDracus View Post
Dar variantai.
Sistemoje gali būti dregmės. Kai pradėjo šalti, atgalinis klapanas neuždaro sistemos ir praleidžia orą atgal.
Problema: taip gali labai sėkmingai supjauti kompresorių, ko pasekoje jį reikės keisti.
Sprendimas: patikrinti kompresoriaus oro padavimo šlangutę ir oro filtrą. Jeigu jame yra drėgmės vadinasi bus drėgmės ir sistemoje. Skubus remontas.
Štai tau ir atsakymas.
seniau budavo,kad nusesdavo galas,kai pastatydavau ne tiesiai auto-jai priekis auksciau budavo,nei galas,o dabar po spyruokliu keitimo,pradejo vis dazniau,o prei to kompresoriaus sunku prieiti-prie filtro ir tos slangutes?

juoduxx neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-02-28, 10:06   #367
Salival
 
Salival's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-03-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 230

Salival is on a distinguished road



Standartinis

Kolega teisus yra.

Gali buti, kad voztuvas(klapanas) neuzsidaro iki galo ir per kazkiek laiko nuleidzia ora.

Pas mane buvo lygiai tokia pati situacija. Pries du metus budavo, kad ateini po nakties, o galas nukrites. Uzvedus masina, nepasikeldavo gal kokiu 15 min, kol nepradeda silti masina ir dregme issidziovindavo. Tuo paciu, ant ekrano uzrasas "car too low, please. stop"

Salival neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-02-28, 11:01   #368
juoduxx
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-07-15
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 292

juoduxx is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę juoduxx per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Salival View Post
Kolega teisus yra.

Gali buti, kad voztuvas(klapanas) neuzsidaro iki galo ir per kazkiek laiko nuleidzia ora.

Pas mane buvo lygiai tokia pati situacija. Pries du metus budavo, kad ateini po nakties, o galas nukrites. Uzvedus masina, nepasikeldavo gal kokiu 15 min, kol nepradeda silti masina ir dregme issidziovindavo. Tuo paciu, ant ekrano uzrasas "car too low, please. stop"
man auto pasikelia per + - 1min.kaskur,jai nors kiek atsils,savaitgali reiks meginti susizeminti prieki ir ziureti kaip bus toliau,nors visi sako,kad bus pagalve kiaura-nesandarumas sistemoje,bet kaskaip nelogiska,jai butu kiaura,tai turetu pradeti leistis galas tik uzgesinus varikli,o pas mane jis pradeda leistis po kaskur 5val.

juoduxx neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-02-28, 13:14   #369
Salival
 
Salival's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-03-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 230

Salival is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juoduxx View Post
man auto pasikelia per + - 1min.kaskur,jai nors kiek atsils,savaitgali reiks meginti susizeminti prieki ir ziureti kaip bus toliau,nors visi sako,kad bus pagalve kiaura-nesandarumas sistemoje,bet kaskaip nelogiska,jai butu kiaura,tai turetu pradeti leistis galas tik uzgesinus varikli,o pas mane jis pradeda leistis po kaskur 5val.
Nebutinai. Priklauso nuo skyles dydzio ir kampo, kaip stovi masina. Gali buti koks mikro itrukimas kuris tai atsidaro, tai uzsispaudzia. (mano supratimu taip..) Pas mane buvo kiaura pagalve. Nusileisti galejo per 1 val., o kartais stoveji ir dvi paras. Taigi, ziurek pagalve arba tikrink kompresoriu..

Salival neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-02-28, 13:25   #370
iDracus
 
iDracus's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-01-18
Gyvenamoji Vieta: Rokiškis
Pranešimai: 492

iDracus is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juoduxx View Post
man auto pasikelia per + - 1min.kaskur,jai nors kiek atsils,savaitgali reiks meginti susizeminti prieki ir ziureti kaip bus toliau,nors visi sako,kad bus pagalve kiaura-nesandarumas sistemoje,bet kaskaip nelogiska,jai butu kiaura,tai turetu pradeti leistis galas tik uzgesinus varikli,o pas mane jis pradeda leistis po kaskur 5val.
Jeigu Merse stovi Airmatic, tada yra 2 aukščio/lygio davikliai. Priekyje ir gale. Tavo atveju daviklis tik gale. Taip, gali būti (teoriškai), kad priekinių spyruoklių pakeitimas turėjo įtakos
lygio davikliui kuris dabar daro nesamones. Bet tai labai mažai tikėtina, nes. Nes kai pridėda pilnas automobilis žmonių, jis signalizuoja kopresoriui, kad reikia pradėti pumpuoti, nes automobilis nuo svorio nusėdo.
Kaip ir daug kad paminėjo, gali būti kiaura pagalvė. Tiesiog micro įtrukimai, kurie greičiaisiai prie stiprių šalčių praleidžia orą labiau negu šiltesniu oru. O patikrinti Merso originalią pagalvė, tai toks gemarojus, kad ir priešui nelinkėtum. Kaip man meistras pasakė "darbo dax**a, o naudos nulis". Originaliai pagalvei reikia nudraskyti visą plasmasinę apsaugą, po to tepti muiluotu vandeniu ir dar geriausiai būtų, kad kompresorius pustų orą (kad didėtų spaudimas, kad lengviau pasimatytų burbuliukai). Ir visa tai daryti ant keltuvo, pajungus diagnostinį kompą

Kaip atrodo airmatic.lt pagalvė jau siunčiau nuotrauką. O štai čia originali pagalvė. Dabar supratai kur gemarojus slypi. Ne tik užpakalyje, bet ir į smegenis persimeta

P. S. matai kuo skiriasi originalios pagalvės apatinė dalis nuo patobulintos (airmatic.lt)?
Attached Images
File Type: jpg Oro pagalvė originali.jpg (103.3 KB, 40 views)

iDracus neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.