Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-12-17, 21:24   #191
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Aistė View Post
viena laisva ta juodoji. o del tos sviesios su zydrom akim oho kokia kova ir kiek jos norinciu
as is kart zinau kur zvaigzde man ir ji patiko
tai koki mersa pirksi visus pardavus

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-12-17, 21:31   #192
Aistė
 
Aistė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-11-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,615

Aistė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mb 140 View Post
as is kart zinau kur zvaigzde man ir ji patiko
tai koki mersa pirksi visus pardavus
chachacha nauja GLK is salono jamsiu

__________________
Aš - kaip kabrioletas, tokia puiki, o stogo nėr!..
Aistė neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-12-17, 21:38   #193
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Aistė View Post
chachacha nauja GLK is salono jamsiu
tai kam tu su mano katinu taip padarei,buciau gal as ir versla padares,eiciau ant kiekio
tvarkytu visas panas

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-12-17, 21:41   #194
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mb 140 View Post
tai kam tu su mano katinu taip padarei,buciau gal as ir versla padares,eiciau ant kiekio
tvarkytu visas panas
Tai ji konkurentus taip naikina
Norechiau tokio tigriuko,bet blin ir taip pilna troba tu zhveriu,pachiam vietos nebebus.

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-12-17, 21:41   #195
Aistė
 
Aistė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-11-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,615

Aistė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mb 140 View Post
tai kam tu su mano katinu taip padarei,buciau gal as ir versla padares,eiciau ant kiekio
tvarkytu visas panas
cha cha cha. jei rimciau, tai dziaugsiuos jei i minusa neisiu. jei rimtai uzsiimi veisimu tai pelno jokio ir nera. viena kaciuka atoduodu uz kergima, viena uz kaciuku mama, lieka du kaciukai. kaciuku ir ju mamos islaikymas jau kainavo viena kaciuka. lieka vienas kaciukas. kaciukai pas mane dar gyvens du menesius ir dar moket reikes uz dokumentus, skiepus, mikrochipavima ir euro pasus o kur dar kates mamos kraujo tyrimai ir t.t... matematika paprasta

__________________
Aš - kaip kabrioletas, tokia puiki, o stogo nėr!..
Aistė neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-12-18, 07:40   #196
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Aistė View Post
cha cha cha. jei rimciau, tai dziaugsiuos jei i minusa neisiu. jei rimtai uzsiimi veisimu tai pelno jokio ir nera. viena kaciuka atoduodu uz kergima, viena uz kaciuku mama, lieka du kaciukai. kaciuku ir ju mamos islaikymas jau kainavo viena kaciuka. lieka vienas kaciukas. kaciukai pas mane dar gyvens du menesius ir dar moket reikes uz dokumentus, skiepus, mikrochipavima ir euro pasus o kur dar kates mamos kraujo tyrimai ir t.t... matematika paprasta
kazkaip sudetinga pas tave cia,kaciukas uz mama,kaciukas uz teti buciau tada savo paskolines o tai dabar maniskis ka sugeba tai sviesa ijungt ir isjungt visam bute sokineja ant jungikliu,va kas buna kai mergu negauna na kartais su paprastesnem veislem paprasciau,aisku gal ir laikas toks sunkus,ne visiem tie gyvunai rupi dabar pas broli kai labradoras atsivede,tai palyginus greit suniukus ispardave,be dokumentu be nieko atrodo 6suniukai buvo,po 800-900lt matematika paprasta,nu kaip tu sakai dar viena uz patina

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-12-18, 08:53   #197
Aistė
 
Aistė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-11-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,615

Aistė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mb 140 View Post
kazkaip sudetinga pas tave cia,kaciukas uz mama,kaciukas uz teti buciau tada savo paskolines o tai dabar maniskis ka sugeba tai sviesa ijungt ir isjungt visam bute sokineja ant jungikliu,va kas buna kai mergu negauna na kartais su paprastesnem veislem paprasciau,aisku gal ir laikas toks sunkus,ne visiem tie gyvunai rupi dabar pas broli kai labradoras atsivede,tai palyginus greit suniukus ispardave,be dokumentu be nieko atrodo 6suniukai buvo,po 800-900lt matematika paprasta,nu kaip tu sakai dar viena uz patina

chi, as esu pries bedokumenciu gyvunu gamyba po to taip ir ishsikraipo veilses ir sunu psichikos . o kur dar paveldimos ligos po to zmones nagus grauziasi kai uz operacijas, kad suo vaiksciotu tukstanciais turi moket. arba vos 6 menesiu sulaukusi suniuka reikia eutanazuot, nes jau operaciojos nebegalimos. o manetmatika paprasta tikrai paskaiciuok kiek tokio dydzio suni kainuoja islaikyti per metus
taviskis ne del mergu negavimo po buta skraido skraido del to kad katinas palengvejo. paturbintas jis dabar

__________________
Aš - kaip kabrioletas, tokia puiki, o stogo nėr!..
Aistė neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-12-18, 09:03   #198
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Aistė View Post
chi, as esu pries bedokumenciu gyvunu gamyba po to taip ir ishsikraipo veilses ir sunu psichikos . o kur dar paveldimos ligos po to zmones nagus grauziasi kai uz operacijas, kad suo vaiksciotu tukstanciais turi moket. arba vos 6 menesiu sulaukusi suniuka reikia eutanazuot, nes jau operaciojos nebegalimos. o manetmatika paprasta tikrai paskaiciuok kiek tokio dydzio suni kainuoja islaikyti per metus
taviskis ne del mergu negavimo po buta skraido skraido del to kad katinas palengvejo. paturbintas jis dabar
sakai paturbintas ziuriu kad kuro daug valgo,reiks gal dujas jam statyt
na o del bedokumenciu gamybos,tai manau cia perdeta,cia liecia tuos kas is to gyvena,bet ne tuos kas viena kart tuom pasinaudoja.Kiek zianu lenkijoje ziauriai tas isvystita,zmones nuvaziuoja pasiimt jorksyra,atsiveza,paaugina,ziuri kad vos 5 kart didesnis nei turetu but cia kaip tu sakai jau biznis,pinigai ir niekam neidomu kaip ir kokiu budu jie ateina na jei as buciau suleides savo su kaimynu siamke,nemanau kad tai itakotu kaciuku psichikai ar kazkokiom dar ligom,cia kuo paprasiau viskas tuo ir geriau viena moteriske lietuvoj jorksyru pradavus apie 200vnt,bele kokius pinigus pakelus,sakydavo kad cia vietiniai,o vezdavo is lenku,na ir lietuviam lipdavo,po to ja cia ieskojo visi belekaip,nes is tu jorksyru isaugdavo bele kas na bet paskaiciavus 200vnt mazdaug po 2000-3000lt matematika ir gera

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-12-18, 09:11   #199
Aistė
 
Aistė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-11-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,615

Aistė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mb 140 View Post
sakai paturbintas ziuriu kad kuro daug valgo,reiks gal dujas jam statyt
na o del bedokumenciu gamybos,tai manau cia perdeta,cia liecia tuos kas is to gyvena,bet ne tuos kas viena kart tuom pasinaudoja.Kiek zianu lenkijoje ziauriai tas isvystita,zmones nuvaziuoja pasiimt jorksyra,atsiveza,paaugina,ziuri kad vos 5 kart didesnis nei turetu but cia kaip tu sakai jau biznis,pinigai ir niekam neidomu kaip ir kokiu budu jie ateina na jei as buciau suleides savo su kaimynu siamke,nemanau kad tai itakotu kaciuku psichikai ar kazkokiom dar ligom,cia kuo paprasiau viskas tuo ir geriau viena moteriske lietuvoj jorksyru pradavus apie 200vnt,bele kokius pinigus pakelus,sakydavo kad cia vietiniai,o vezdavo is lenku,na ir lietuviam lipdavo,po to ja cia ieskojo visi belekaip,nes is tu jorksyru isaugdavo bele kas na bet paskaiciavus 200vnt mazdaug po 2000-3000lt matematika ir gera
siaip nu jau seniai mokslo irodyta, kad neverta kergti kates ar kales del vieno karto. nes gyvuno organizmui daugiau zalos nei naudos. nes po pirmo nestumo pateles organizmas persigrupuoja kitaip. todel jei nekergiama kiekvienais metais geriau nekergti is viso nes veliau gali buti bedu. o be to pries kergiant, turi buti patikrintos gyvunu sveikatos, ypac kaciu nes yra virusu plintanciu lytiniu keliu. ir nuo tu virusu nepagyjama. mano mamos katinas taip ir pasimire.
o kaip kergiant bedokumencius gyvunus atskirti kad nebus kraujomaisos? vat butent ta kraujomaisa daznai ir itakoja gyvuno psichika o Lietuvoj beveik visi yra giminingi
pas mus klinikoj irgi seniau lankydavosi viena bizniautoja jorksyrais lenkiskais. viena karta atleke su penkiais jorkais. pasiziuriu as i juos, ir sakau jau kad jie visi isgais. nes baisu buvo ziuret. nedasivyste, blusu uzgrauzti ir t.t... na ir ka, per dvi savaites visi penki ir isgaiso

o del duju tu gerai pagalvok nebijai kad smirdes po to

__________________
Aš - kaip kabrioletas, tokia puiki, o stogo nėr!..

Paskutinį kartą redagavo Aistė; 2009-12-18 09:24 val.
Aistė neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-12-18, 11:17   #200
jokerris
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

biskuti off'topic, bet matau Aiste dirbi su gyvunais, tai gal zinai toki Bena Noreiki?

  Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.