Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-05-28, 13:18   #1
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis Noriu pirkti W202 dyzelinį su APD

Sveiki visi forumiečiai ir mersų mylėtojai,

Važinėju aš su w124 2,5D ir dabar sugalvojau žmonai nupirkti C klasės mersiuką. Galvoju apie w202 dyzeliuką su APD 93-96 metų gimimo. Dėl 2,2D motoro jau prisiskaičiau pakankamai apie siurblių bėdas tai tą variantą atmetu. Dabar klausimas žinovams:
C200 ir C250 kaip jų dyzeliniai motoriukai ir kuro sistemos realiame mūsų gyvenime eksploatuojasi ir kaip ištvermingai dirba jų automatinės pavarų dėžės?

Būsiu labai dėkingas už kokią nors informaciją

O gal kas iš forumiečių netyčia turi man pasiūlyti parduodamą tokį auto iki 7000 lietuviškų?

Atvykti pažiūrėti galiu į bet kurį Lietuvos miestą, o šiaip aš esu iš Panevėžio ir jei kas mano tel 861813242

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-05-28, 15:43   #2
Joshua
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-02
Pranešimai: 3,067

Joshua is on a distinguished road



Standartinis

Sweikas, na C200 varianta iskarto siulyciau atmesti, nes vistik su 75ag ir 130nm, vazineti niekam nelinkeciau O C250 jau zymiai rimtesnis reikalas, nors irgi nebus greitaeige auto, bet patvarumas jau pastarojo geresnis turetu but Idealiausias, greiciausias ir kogero patvariausias, mano nuomone, butu C250 Turbo-D nuo 95 metu pradetas gaminti, tai jeigu galimybes leistu surasti padorios bukles toki butu saunu. Na tik aisku jau kuro atzvilgiu sitas daugiau pasiims, bet ir vaziavimas kitas su juo. Paieskojus manau uz tavo kaina, butu galima rasti visai padoru varianta tik kaip jau minejau rinkciausi is abieju C250 variantu O del laikymo tam tikru daliu, aisku daugiausia priklausys nuo buvusiu seimininku ir ridos, bei kaip jis buwo priziuretas, todel nepagailek padaryti diagnostika kokiam rimtesneiam servise issirinktam modeliui, kad nereiktu pirkti kates maise sekmes.

Joshua neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-03, 17:11   #3
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

Apžiūrėjau kokius 7 variantus ir labai nusivyliau, kad kalbant telefonu su savininkais buvo daugumoje mašinos apibūdinamos kaip idealios tik su keliomis rūdelėmis, o nuvažiavus į vietą tekdavo geriau apžiūrėjus pamatyti apgailėtinus "lavonus" su krūva defektų. mat reikalas tas, kad aš kažkada dirbau keletą metų mašinų remonto ir pardavimo srityje ir pats labai gerai išmanau automobilių techninę būklę. Panevėžio turguje esu nelabai pageidaujamas svečias, mat esu padėjęs ne vienam pažistamam išrinkti mašiną, tai ne vienas mašinų pardavėjas manęs nemėgsta, nes sugebu rasti paslėptų defektų dėl kurių nebuvo nupirktos mašinos iš jų.
Tačiau kol kas nenusimenu ir neprarandu vilties rasti man tinkamą variantą tik tiek kad visi parduodami automobiliai randasi dideliais atstumais nuo mano gyvenamos vietos

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-04, 08:15   #4
Neveriauskas
 
Neveriauskas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-10-16
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 135

Neveriauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Neveriauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
Apžiūrėjau kokius 7 variantus ir labai nusivyliau, kad kalbant telefonu su savininkais buvo daugumoje mašinos apibūdinamos kaip idealios tik su keliomis rūdelėmis, o nuvažiavus į vietą tekdavo geriau apžiūrėjus pamatyti apgailėtinus "lavonus" su krūva defektų. mat reikalas tas, kad aš kažkada dirbau keletą metų mašinų remonto ir pardavimo srityje ir pats labai gerai išmanau automobilių techninę būklę. Panevėžio turguje esu nelabai pageidaujamas svečias, mat esu padėjęs ne vienam pažistamam išrinkti mašiną, tai ne vienas mašinų pardavėjas manęs nemėgsta, nes sugebu rasti paslėptų defektų dėl kurių nebuvo nupirktos mašinos iš jų.
Tačiau kol kas nenusimenu ir neprarandu vilties rasti man tinkamą variantą tik tiek kad visi parduodami automobiliai randasi dideliais atstumais nuo mano gyvenamos vietos
Tai jei esi geras specas,tai tikrai sunkiai rasi,nes jos visos lipintos,ne tik cia,bet ir tarkim dazytos ir uzsienyje...o kad rasti toki mersa ir tokiu metu ne -lavona,kazi ar imanoma.

__________________
Ex MB w211 320cdi
EX BMW E60 535d

CLS 320 CDI
Neveriauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-04, 09:17   #5
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

na tikiuosi kad pavyks rasti tokį variantą, kuriam rankas pridėjus padarysiu gerą mašiną, nes turiu ir garažą ir įrankius visapusiškam remontui ir rankos pasiilgę krapštymo. Tik teko pamatyti keletą modelių kur būtu dar verti dėmesio, bet per daug smulkmenų užkliūna, kurias davesti iki proto susidaro vėl nemaža papildoma investicija

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-08, 13:15   #6
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

šiaip ne taip radau variantą, kuris man dar itiko pagal mano kriterijus. 94 laidos c250 automatas, sidabrinis, elegance, el paketas, bet be kondicionieriaus. Kebulas šiek tiek korozijos židinių pagal perimetrą turi, bet dar ne taip baisus kokių jau pakankamai prisižiūrėjau. Skardos visos tiesios.
Pirminės apžiūros metu rasti defektai:
Pasėdę galinės spyruoklės, kurias reiks keisti, skilęs deš pusės priekinio žibinto stiklas, neveikia liukas (matomai lūžusi viena kreipiančioji nes liuką kelia aukštyn tik vieną šoną) nulūžusi kapoto atidarymo rankenėlė, kartais užgesta apatinė kilometražo skaičių dalis spidometre, perdegę keletas el lempučių visoje mašinos apšvietimo grandinėje, salonas prašosi cheminio valymo, apsišlapiavęs vairo stiprintuvas (arba leidžia tepalą per ašies salniką, arba bakelio dangtelio tarpinė nesandari) ant laisvų apsukų variklio priekyje girdisi barškėjimas panašiai kaip kad būtų plastmasių barškėjimas kuris iš karto dingsta vos vos padidinus apsisukimų skaičių.
Dar pionierių nudraskytos abi žvaigždės nuo kapotų, kas labai kenkia mašinos vaizdui. Juokauju
Šiaip kuriasi ir važiuoja gan normaliai, pavaras jungia dėžė švelniai, pašalinių garsų iš važiuoklės nesigirdi. Mašina lietuvoje beveik 3 metai, idėtas naujas akumuliatorius, pakeisti visi tepalai ir filtrai pasak savininkės rudenį. Dėžėje tepalas švarus, degėsių kvapo nėra.
Pagal salono nutrynimo požymius mašina neturėtų būti perkopusi pusės milijono ribos, nes tikėti spidometro parodymais neimanoma, nors rodo 280 su kažkiek.
Prašo už jį galutinę kainą 6300 Lt

Ką manote, kolegos?
Kondicionierius man ne būtinybė, liuko bėdos visiems mersams būdingos (pas mane w124 irgi tas pats) spyruoklių komplekto kaina laužyne 100lt, faros stiklas 50lt ir visa kita ką dar reikia investuoti į smulkmenas ir kosmetiką, tai bendroje sumoje man dirbant pačiam gautūsi iki 500 lt papildoma investicija iki padorios mašinos būklės


Paskutinį kartą redagavo ldalius; 2010-06-08 13:37 val.
ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-08, 14:01   #7
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
šiaip ne taip radau variantą, kuris man dar itiko pagal mano kriterijus. 94 laidos c250 automatas, sidabrinis, elegance, el paketas, bet be kondicionieriaus. Kebulas šiek tiek korozijos židinių pagal perimetrą turi, bet dar ne taip baisus kokių jau pakankamai prisižiūrėjau. Skardos visos tiesios.
Pirminės apžiūros metu rasti defektai:
Pasėdę galinės spyruoklės, kurias reiks keisti, skilęs deš pusės priekinio žibinto stiklas, neveikia liukas (matomai lūžusi viena kreipiančioji nes liuką kelia aukštyn tik vieną šoną) nulūžusi kapoto atidarymo rankenėlė, kartais užgesta apatinė kilometražo skaičių dalis spidometre, perdegę keletas el lempučių visoje mašinos apšvietimo grandinėje, salonas prašosi cheminio valymo, apsišlapiavęs vairo stiprintuvas (arba leidžia tepalą per ašies salniką, arba bakelio dangtelio tarpinė nesandari) ant laisvų apsukų variklio priekyje girdisi barškėjimas panašiai kaip kad būtų plastmasių barškėjimas kuris iš karto dingsta vos vos padidinus apsisukimų skaičių.
Dar pionierių nudraskytos abi žvaigždės nuo kapotų, kas labai kenkia mašinos vaizdui. Juokauju
Šiaip kuriasi ir važiuoja gan normaliai, pavaras jungia dėžė švelniai, pašalinių garsų iš važiuoklės nesigirdi. Mašina lietuvoje beveik 3 metai, idėtas naujas akumuliatorius, pakeisti visi tepalai ir filtrai pasak savininkės rudenį. Dėžėje tepalas švarus, degėsių kvapo nėra.
Pagal salono nutrynimo požymius mašina neturėtų būti perkopusi pusės milijono ribos, nes tikėti spidometro parodymais neimanoma, nors rodo 280 su kažkiek.
Prašo už jį galutinę kainą 6300 Lt

Ką manote, kolegos?
Kondicionierius man ne būtinybė, liuko bėdos visiems mersams būdingos (pas mane w124 irgi tas pats) spyruoklių komplekto kaina laužyne 100lt, faros stiklas 50lt ir visa kita ką dar reikia investuoti į smulkmenas ir kosmetiką, tai bendroje sumoje man dirbant pačiam gautūsi iki 500 lt papildoma investicija iki padorios mašinos būklės
Na tavo aprašymą skaitant tai atrodo, kad ten visiškas laužas. Bet jei sakai, kad toks yra padoriausias, ką tau teko matyt, tai gal ir vertas dėmesio variantas.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-08, 14:15   #8
Zencik
 
Zencik's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-12
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 293

Zencik is on a distinguished road



Standartinis

Iskart atmesti C200 Pilnai uztenka paprastam vaziavimui. Ir rija mazai.Ir juokiu bedu!
Pats toki vairuoju!

Zencik neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-08, 14:44   #9
ledas
 
ledas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-07
Pranešimai: 572

ledas is on a distinguished road



Standartinis

Situacija su Idaliumi tokia pati kaip su manimi. kai daug laiko esi praleides prie masinu, naturalu, kad matai daug daugiau nei eilinis zmogus, nereikia nei pakelejo, nei pravaziuot, uztenka apeit, atidiraryt kopota, perziuret salona ir matai begales defektu ar siaip kokiu uzmaskuotu nesamoniu. daug geriau nieko neismanyt, ramiau gyveni

ledas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-08, 15:08   #10
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

kolegos, sutikime, kad mašinos be problemų būna tiktai naujos ir salone. O jei mašinai 10 ar 16 metų tai tų bėdų jos turi absoliučiai visos. Tik vienas bėdas mes sugebame užmaskuoti, o apie kitas nutylime.
Aš savu laiku 5 metus užsiiminėjau tuo, kad pirkdavau vien užmuštus ar sudaužytus dyzelinius auto, vienus atremontuodavau, kitus paleisdavau dalimis ir iš to labai gerai uždirbdavau, o kad žmonės yra daugumoje naivūs tai tą žinau. Kitas pamatęs murziną saloną jau lekia lauk, o kitas pamatęs kad viskas blizga perka net negalvodamas,nes ta mašina patiko jo žmonai, nors po tuo blizgesiu yra tikras lavonas suklijuotas ir makroflekso ir kito š. Aš sau niekada nesu pirkęs blizgančio ir silikonu kvepiančio automobilio. Man geriau purvinas, apsitepalavęs ir pritrupintu salonu. Tada matau kas kur ir kaip , o priešingu atveju lauk staigmenų
ir niekada neklausau ką sako mašinų pardavėjai ar savininkai, nes visada išgirsi tai ką norėtum girdėti, o ne tai kas yra iš tikro. Kaip sakiau pats toje srityje gyvenęs, tai ko esu pirkėjams prišnekėjęs, tai gal velniai pragare po mirties greitai išvirs mane smalos katile be kankinimo.
Dėl 2,0 variklio tai suprantu kad jis važiuoja, bet vėlgi yra kita medalio pusė, kad tokį paskui parduoti bus neimanoma kaip ir su 2,2 motoru.
pats turėjau w124 su 2,0, turėjau su 3,0, o dabar 5 metus važinėju su 2,5 ir ant 2,0 l motoro niekada negrišiu, geriau litras ar du papildomai, bet važiuoji atsipūtęs

ldalius neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.