Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-10-31, 14:08   #31
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Taip, WP 7.5. Bet WP8 kiek kas kita As ir nesiulau telefonu su WP 7.5. Kaip kol kas nesiulau ir su WP8, vis tik reikia palaukti ir paziureti, ar ten tikrai viskas taip gerai.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-31, 14:17   #32
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Taip, WP 7.5. Bet WP8 kiek kas kita As ir nesiulau telefonu su WP 7.5. Kaip kol kas nesiulau ir su WP8, vis tik reikia palaukti ir paziureti, ar ten tikrai viskas taip gerai.
diskusija buvo apie Lumia 800, kokie dar WP8 jame bus??

__________________
Tarpininkauju įsigyjant automobilį ar kitą transporto priemonę JAV bei Kanados aukcionuose.
Pasirūpinu transportavimu iki durų, tarpininkauju atliekant muitinės procedūras.


Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-31, 14:30   #33
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robis View Post
diskusija buvo apie Lumia 800, kokie dar WP8 jame bus??
Jokie Dar pirmame poste paaiskinau viska

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-31, 15:18   #34
sausainius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-25
Pranešimai: 954

sausainius is on a distinguished road



Standartinis

nzn, is kur ten ta istraukei straipsniuka, bet niekopanashaus su nokia lumia nesu patyres ei jin man "lankstosi" nuo karscio, nei traska, visi apps kuriu man reikia radau, office daznai naudoju, sky drive pastoviai dokumentu talpinimams, gmail visalaik gaunu laiskus,bet, kad Bing nieko neranda (arba nemoku ieskoti) taitiesa
vienu zodziu, as pastoviai skaitau, kokia bloga nokia lumia, bet nei kart nesu patyres tuo savo kailiu
p.s. ir gailiuos, kad nepalaukiau, ir nepirkau su win 8, bet man rodos teks pasikeist

sausainius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-31, 15:29   #35
Arturas
 
Arturas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-20
Pranešimai: 1,528

Arturas is on a distinguished road



Standartinis

Visus esu pamaigęs, siūlau iPhone 4 (arba 4S, jeigu svarbu kamera). 3GS net nežiūrėk. Kas dėl iTunes, ten tik su ringtone nesąmonė padaryta, daugiau jokių bėdų ar sunkumų nepastebėjau. Vieną karta susikonfigūruoji sinchronizavimus ir viskas, toliau jis viską daryt pats tik pajungus telefoną

__________________
ex: MB W124 250 Turbodiesel; Audi A8 3.7 Quattro; MB W140 300SE 3.2; MB W220 S320; MB ML270CDI; Lexus GS300; MB W211 C220CDI
VW Passat 1.4TSI DSG (2017); LEXUS RX400h (2007)
Arturas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-31, 15:50   #36
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Arturas View Post
Visus esu pamaigęs, siūlau iPhone 4 (arba 4S, jeigu svarbu kamera). 3GS net nežiūrėk. Kas dėl iTunes, ten tik su ringtone nesąmonė padaryta, daugiau jokių bėdų ar sunkumų nepastebėjau. Vieną karta susikonfigūruoji sinchronizavimus ir viskas, toliau jis viską daryt pats tik pajungus telefoną
jokių ten bėdų nėra su tuo iTunes, yra kitas softas toks iTools, per kurį pasijungus iPhone viskas žymiai patogiau daroma, nei su iTunes. Dėl melodijų- Apple Store paieškoti reikia Ringtone programėlės (jų ten ne viena), kurios pagalba bet kurį MP3 failą padarysi ringtonu (reikia iškipti iš dainos ne daugiau 30s).

__________________
Tarpininkauju įsigyjant automobilį ar kitą transporto priemonę JAV bei Kanados aukcionuose.
Pasirūpinu transportavimu iki durų, tarpininkauju atliekant muitinės procedūras.


Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-31, 16:05   #37
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robis View Post
j Dėl melodijų- Apple Store paieškoti reikia Ringtone programėlės (jų ten ne viena), kurios pagalba bet kurį MP3 failą padarysi ringtonu (reikia iškipti iš dainos ne daugiau 30s).
Nu, tai cia viskas normalu pagal jumi? Androide imeti mp3 faila, laidu ar wifi ar per bluetooth be jokiu papildomu nesamoningu programu, tiesiai kaip i fleske, ir priskiri kontaktui. Viskas. Failas gali but kad ir 30 minuciu, gros kol kontaktas ragelio nepades. O gali ir isikarpyti jei nori. Zodziu, visiska laisve be jokiu gamintojo apribojimu, formatu ringtonui primetimo ir kitu nesamoniu.
Siaip, pagrindine Android populiarumo priezastis ir yra, kad su juo darai ka nori ir kaip nori, o ne kaip apple nori.
As pamenu, kai dovanu kazkada gavau iPAD. Tai man protu buvo nesuvokiama, maniau gal ko nemoku, kai viska reikejo daryi per itunes. Man niekaip nedasilo, kodel negaliu to ipad pasijungt laidu kaip fleskes prie kompo ir tiesiog susimesti dainas KAIP AS NORIU ir susikurti folderius ir katalogu medzius KAIP AS NORIU. Paskui, kai labiau dometis pradejau, supratau kokio medzio paukstis yra apple
Galite man Apple gerbejai atsakyti, kodel reikia naudoti kazkokias papildomas nesamoningas programas tokiems darbams, kuriems is viso turetu nereiketi jokio softo?
O su filmais kaip? Androide, kaip ir kompe - meti i telefona bele kokio formato filma laidu kaip i fleske ir ziuri. Viskas. O pas obuoli kaip?

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.

Paskutinį kartą redagavo Finalfour; 2012-10-31 16:10 val.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-31, 16:13   #38
Arturas
 
Arturas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-20
Pranešimai: 1,528

Arturas is on a distinguished road



Standartinis

Nenormalu, bet dėl vieno tokio menkniekio nepirkti telefono būtų absurdas. Kažkaip visi skalija, kad iOS labai apribotas, viskas pagal Apple, mažai konfigūravimų. Bent jau man, ten visko per akis ir net per daug. Viskas labai patogu, nustatymų užtenka. O iOS 6.0 atsirado superinė facebook integracija. Trumpai, viskas ko man reikia + gražus dizainas + neapkrauta operacinė + ilgai išleidžiami naujinimai

P.S. filmus žiūrėti reikia minimum per televizorių O failus laikyti debesyse, pvz. Dropbox, kuris puikiai suderinamas su iOS.

__________________
ex: MB W124 250 Turbodiesel; Audi A8 3.7 Quattro; MB W140 300SE 3.2; MB W220 S320; MB ML270CDI; Lexus GS300; MB W211 C220CDI
VW Passat 1.4TSI DSG (2017); LEXUS RX400h (2007)
Arturas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-31, 16:20   #39
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Arturas View Post
O iOS 6.0 atsirado superinė facebook integracija.
P.S. filmus žiūrėti reikia minimum per televizorių O failus laikyti debesyse, pvz. Dropbox, kuris puikiai suderinamas su iOS.
Wow, facebook integracija Pas mano ARC jau pries 2 metus buvo tokia pati puiki "facebook inside xperia" integracija, ir net nemaniau kad cia navarotas Na, bet nieko keisto, cia chrestomatinis apple stailas, pristatyti sena visiems zinoma navarota kaip nerealia ir tobula apple naujiena
Del sito dalyko labai graziai samsungas juos pasiepia savo video, buvo cia pilnas netas vaizdeliu apie tai, kaip apple fanai dziaugiasi "naujovemis" kurios pas kitus buvo jau pries kelis metus
As manau, kad lygiavertis varzovas Androidui tampa WP8, bet tikrai ne iOS. Na, bet kiekvienam savo, kaip sakant Nesipykim

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-31, 16:29   #40
Arturas
 
Arturas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-20
Pranešimai: 1,528

Arturas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Wow, facebook integracija Pas mano ARC jau pries 2 metus buvo tokia pati puiki "facebook inside xperia" integracija, ir net nemaniau kad cia navarotas Na, bet nieko keisto, cia chrestomatinis apple stailas, pristatyti sena visiems zinoma navarota kaip nerealia ir tobula apple naujiena
Del sito dalyko labai graziai samsungas juos pasiepia savo video, buvo cia pilnas netas vaizdeliu apie tai, kaip apple fanai dziaugiasi "naujovemis" kurios pas kitus buvo jau pries kelis metus
As manau, kad lygiavertis varzovas Androidui tampa WP8, bet tikrai ne iOS. Na, bet kiekvienam savo, kaip sakant Nesipykim
Ne du metus, o nuo 2.3.3 Androido, t.y. 2011 birželio. Kas dėl WP7.5, man užteko parduotuvėje pamaigyti ir supratau, kad ne man jis... Ir neturiu nė vieno pažįstamo su WP, visi arba Apple arba Android. Reklamos daug, bet nelimpa jis žmonėms.

__________________
ex: MB W124 250 Turbodiesel; Audi A8 3.7 Quattro; MB W140 300SE 3.2; MB W220 S320; MB ML270CDI; Lexus GS300; MB W211 C220CDI
VW Passat 1.4TSI DSG (2017); LEXUS RX400h (2007)
Arturas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.