Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » CL Klasė (C126, C140, C215)

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-12-04, 13:36   #71
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

greiciausiai ne tuos tepalus ipyle jei blogai sukinejasi vairas.. Ten reikia pilti tik is MB atstovybes, litras apie 80lt + filtras 120lt.

  Cituoti
Old 2011-12-05, 12:01   #72
dibonas
 
dibonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-11
Pranešimai: 98

dibonas is on a distinguished road



Standartinis

Man litras tepalu kainavo 40lt/ ltr
Tepalai sake pagal specifikacija,tokie kokie tinka, FEDO,ar kazkaip panasiai vadinasi
Ar tiksliai gali del tepalu taip darytis? As pastebejau,kad kartais tik uzkurus masina vairas sukinejasi taip,kaip turi buti, bet pradedi vaziuoti ir tada pasunkeja stipriai.


Paskutinį kartą redagavo dibonas; 2011-12-05 12:09 val.
dibonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-07, 11:56   #73
dibonas
 
dibonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-11
Pranešimai: 98

dibonas is on a distinguished road



Standartinis

Vat tokios naujienos, nusproges vienas ABS daviklis galiniam desiniam rate. Uzkurus masina, vaziuoja puikiai,viskas liuks,bet jei prasikasa nors truputi ratai, ismeta ABS klaida, poto prie to pacio dar ESP ir BAS ir tada vairas pasunkeja Keista,kaip pas Mersa viskas taip surista.. Manau pasikeitus ABS davikli,baigsis visos bedos.

dibonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-07, 12:58   #74
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Pastave del vairo gal oro sistemoje yra??

  Cituoti
Old 2011-12-08, 11:18   #75
dibonas
 
dibonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-11
Pranešimai: 98

dibonas is on a distinguished road



Standartinis

Man vairas tol sukasi lengvai ir graziai, kol ismeta ABS klaida. Ir tada iskart pasunkeja. Tad nelabai del oro. Pakeisim ta dacika, ziuresim, bet manau dings problema. Tik dabar masina reikalinga ir nera kada i servisa nuvaziuot,tad teks turbut iki kitos savaites dar taip pasikankint sunkiau vaira sukant ;D

dibonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-08, 11:31   #76
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė dibonas View Post
Man vairas tol sukasi lengvai ir graziai, kol ismeta ABS klaida. Ir tada iskart pasunkeja. Tad nelabai del oro. Pakeisim ta dacika, ziuresim, bet manau dings problema. Tik dabar masina reikalinga ir nera kada i servisa nuvaziuot,tad teks turbut iki kitos savaites dar taip pasikankint sunkiau vaira sukant ;D
Nemaisyk ABS su ABC.
ABS- anti-lock braking system
ABC- active body control
Nevazinek su tokia masina, nes supjausi galutinai. Kai kazkas ne taip, ji isijungia i avarini rezima, pompa nesukelia reikalingo slegio. Ziurek kad poto nereiktu keist puses voztuvu amortiko ir siurblio.

  Cituoti
Old 2011-12-08, 13:31   #77
dibonas
 
dibonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-11
Pranešimai: 98

dibonas is on a distinguished road



Standartinis

As ir nemaisau. Su ABC jokiu problemu nera. ABS daviklis nusproges vienam rate, per ji man problemos atsiranda. Dar karta pasikartosiu:
Masina vaziuoja gerai, taciau jei nors truputi prasikasa ratai, isijungia mazas geltonas uzrasas ABS, tada ant kompo Ismeta dvi klaidas:
BAS brake assist system visit workshop
ESP visit workshop

O su hidraulika jokiu problemu,masina kilnojasi, klaidu jokiu nemeta.

dibonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-08, 13:50   #78
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė dibonas View Post
As ir nemaisau. Su ABC jokiu problemu nera. ABS daviklis nusproges vienam rate, per ji man problemos atsiranda. Dar karta pasikartosiu:
Masina vaziuoja gerai, taciau jei nors truputi prasikasa ratai, isijungia mazas geltonas uzrasas ABS, tada ant kompo Ismeta dvi klaidas:
BAS brake assist system visit workshop
ESP visit workshop

O su hidraulika jokiu problemu,masina kilnojasi, klaidu jokiu nemeta.
kaip keistai. ir del to vairas sunkiai sukasi?

  Cituoti
Old 2011-12-08, 20:01   #79
dibonas
 
dibonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-11
Pranešimai: 98

dibonas is on a distinguished road



Standartinis

Na,mano supratimu taip, nes vairas pasunkeja tik tada,kai ismeta ta ABS klaida.. Keistai cia ir man, stengsimes kuo greiciau masina i servisa atiduot,o ten jau isiaiskins.

dibonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-09, 14:04   #80
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė dibonas View Post
Na,mano supratimu taip, nes vairas pasunkeja tik tada,kai ismeta ta ABS klaida.. Keistai cia ir man, stengsimes kuo greiciau masina i servisa atiduot,o ten jau isiaiskins.
Tavo ne sidabrinis mersas su 19ratais?

  Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.