Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2014-11-19, 22:51   #291
a-1
 
a-1's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-25
Gyvenamoji Vieta: Fuerteventura
Pranešimai: 3,620

a-1 is on a distinguished road

Send a message via ICQ to a-1 Nusiųsti žinutę a-1 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Artunas View Post
Dėl tokių durnių kaip tu man negalioja, ir jei bent vienas adminas ar moderatorius man duos įspėjimą, jį priimsiu.

P.S. Aš kitaip nei tu esu pirkęs silberyje mašina, ir ją ten aptarnauju. Žmogaus jis neišduos jomajo. Tas žmogus turbūt ir meistras ir apsauginis ir vadybininkas, turintis raktus nuo visko, žinantis apsaugos kodus ir panašiai, ir dėl tokio asilo kaip tu rizikuojantis prarast darbą.
Speju, kad tas zmogus galetu but, kokis savininkas, o erroras su juo is vieno bokalo alu geria

__________________
a-1


Naudota technika verslui:

www.resale.lt
www.zemesukis.lt

a-1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-19, 23:07   #292
P3
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-10-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 553

P3 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė a-1 View Post
Speju, kad tas zmogus galetu but, kokis savininkas, o erroras su juo is vieno bokalo alu geria
Na taikliai saudai, bet ne visai iki galo taip tiksliai
Nesvarbu, nesigilinkim.
Tegul netiki kas nenori, man tai kas...tebunie jog taisau sename garaziukyje pas Vasia ir juo pasitikiu
Griztam prie temos.
Gal kas netycia esate uzmate gerus priekinius ABC amortikus ar originalius R-18 AMG ratlankius?

P3 neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-19, 23:08   #293
justinasm
 
justinasm's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-06-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,125

justinasm is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė b3nz View Post
Lauksiu. Iš Alytaus aš jei ką, šitą jau gali užsirašyti, kai rytoj tikrinsi.
is AlYYYtaus sakai? galim padaryt patikrinima

__________________
MB W211 E500 4Matic 225kw
justinasm neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-19, 23:11   #294
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė a-1 View Post
Speju, kad tas zmogus galetu but, kokis savininkas, o erroras su juo is vieno bokalo alu geria
Ir jis remontuoja eroro mersą

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-19, 23:15   #295
b3nz
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-10-15
Pranešimai: 34

b3nz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė justinasm View Post
is AlYYYtaus sakai? galim padaryt patikrinima
Buvęs TEO darbuotojas patikrins ar taip ar taip iš kur esu. Plius mano pirmas (berods pirmas. ) komentaras buvo pastebėjimas (berods toks vardas forumo. ) į vanix įkelto C140 skelbimą, kuris Alytuje parduodamas, stovi Vidzgiry, Likiškėlių maximos daugiabučio aikštelėje kiek praeinu.

b3nz neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-19, 23:28   #296
ganz
 
ganz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-03-11
Pranešimai: 1,170

ganz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė P3 View Post
Gausi didelius ragus, kaip ir kai kurie raguoti vaiksto, kad nepirksiu S600
Kai ziuri IP-ziurek kieno ziuri
Tie patys veikejai ziuriu jau pamirso savo ragus net siule kuro bakla uzpilti jei nusipirksiu S600. Juokdariai kaip reta.
Zeminate pirmiausia patys save...dar nemaciau niekur tokio nuzmogejimo, kaip kai kuriu veikeju cia.
Tipo tokie ragai, kai error gavo banana, o P3 visa gerkle rekia, kad ne Error??

ganz neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-19, 23:40   #297
ViliusD
 
ViliusD's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-05-17
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda, Norway - Myre
Pranešimai: 2,528

ViliusD is on a distinguished road



Standartinis

Nesuprantu tik vieno, jei tiek nepatinka tas erroras, tai ir ignoruoji, prasuki jo tema o ir pacio erroro nesuprantu, kaip kyla noras cia dar rasyt, kai 80% zmoniu cia varo i vienus vartus, nebesvarbu ka berasytu yra pilna kitu forumu kur galima padiskutuot apie automobilius
P.s
Cia tokia pati situacija kaip per farus rodo asocialia seima, tik isgerus boba gauna i galva, pareigunams parekomendavus skirtis, atsakoma "uns yra auksinis zmuogus ka neger" taip ir tesiasi pasako be galo, vieniems nuo kito bloga, bet viens be kito negali

__________________

Paskutinį kartą redagavo ViliusD; 2014-11-19 23:47 val.
ViliusD neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-19, 23:44   #298
justinasm
 
justinasm's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-06-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,125

justinasm is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė b3nz View Post
Buvęs TEO darbuotojas patikrins ar taip ar taip iš kur esu. Plius mano pirmas (berods pirmas. ) komentaras buvo pastebėjimas (berods toks vardas forumo. ) į vanix įkelto C140 skelbimą, kuris Alytuje parduodamas, stovi Vidzgiry, Likiškėlių maximos daugiabučio aikštelėje kiek praeinu.
Va grisiu in alytu kuri savaitgali ir patikrysiu

__________________
MB W211 E500 4Matic 225kw
justinasm neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-19, 23:49   #299
ganz
 
ganz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-03-11
Pranešimai: 1,170

ganz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ViliusD View Post
Nesuprantu tik vieno, jei tiek nepatinka tas erroras, tai ir ignoruoji, prasuki jo tema o ir pacio erroro nesuprantu, kaip kyla noras cia dar rasyt, kai 80% zmoniu cia varo i vienus vartus, nebesvarbu ka berasytu yra pilna kitu forumu kur galima padiskutuot apie automobilius
P.s
Cia tokia pati situacija kaip per farus rodo asocialia seima, tik isgerus boba gauna i galva, pareigunams parekomendavus skirtis, atsakoma "uns yra auksinis zmuogus ka neger" taip ir tesiasi pasako be galo, vieniems nuo kito bloga, bet viens be kito negali
Kad smagu uzsukti ir paskaityti, kai ner kas veikti

O jei rimtai,

Tai ,kad zmogui reiktu biski atsiciuchint. Tik kvailys gali dirbdamas darba uz ~2000lt na tebunie ~2500lt pirkti Sá uz 30k + kazka bleventi apie paskola ir tiketis, kad ji cia laikys normaliu...Cia is tos operos kai zmogus vazineja su x6 ir gyvena nuomuojamame bute uz 800lt...
Cia zmones ne viena ta Sá galetu ipirkti, net ir as asmeniskai, bet deja turiu kur tuos pinigus kisti, namas, statybos ir.t. Vazineju sau su mazda 6 ir dziaugiuosi, nes ne tas svarbiausia...
Cia zmonem ne po 18 metu, kad nusipirkti uz paskutinius pinigus, ne zinia ka, ir sedeti sau prie maximos klausant A2. Ir kai ateina nuobodybe, taj reikia gi pasireiksti forume, ka, uz kiek ir kaip as taisiau. Gal tu apsigyvenk toj masinoj? Demesio stoka gal? Uzteks tampyti ir Susirask boba....
O jeigu jam svarbiau tas kruto bachuro su Sú, trenigais ir lakierkom ivaizdis, negu seima, draugai, nuosavas butas/namas taj sekmes jam!!

ganz neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-19, 23:55   #300
P3
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-10-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 553

P3 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ViliusD View Post
Nesuprantu tik vieno, jei tiek nepatinka tas erroras, tai ir ignoruoji, prasuki jo tema o ir pacio erroro nesuprantu, kaip kyla noras cia dar rasyt, kai 80% zmoniu cia varo i vienus vartus, nebesvarbu ka berasytu yra pilna kitu forumu kur galima padiskutuot apie automobilius
P.s
Cia tokia pati situacija kaip per farus rodo asocialia seima, tik isgerus boba gauna i galva, pareigunams parekomendavus skirtis, atsakoma "uns yra auksinis zmuogus ka neger" taip ir tesiasi pasako be galo, vieniems nuo kito bloga, bet viens be kito negali
Noro didelio nera ir jis tikrai blesta, juolabiau kai vieni ir tie patys zmones, neisauge is darzelinuku lygio komentuoja, adminai patys keikiasi viesai, izeidineja, puse zmoniu is vis neturi MB.
Rasau cia galima pasakyti del tu, 20% zmoniu (nors ju yra manau tikrai daugiau, nes kaip minejau vieni ir tie patys reiskiasi) ir dar del to, jog tai buvo mano pirmasis forumas, buvo kadaise tikrai naudingas dalykas.
p.s. prasitarsiu gaunu nemazai asmeniniu zinuciu, malonu kai zmones domisi mano S600, aplamai MB. Atvirai palaiko, tik nenori uzsitraukti forumo didziuju personu nemalones, atviria neissako savo nuomones kaip Bencas arba koks Rafis, arba kartais...Del ju dar vis norisi cia buti ir pristatineti savo modeli, dalintis manau naudinga info, kur ka geriau galima susitvarkyti ir t.t. Si informacija juk visiems naudinga. Nesu is tu zmoniu, kurie kitiems pavydi ar juolabiau blogo linki. Zino mane forumietis Alteroja, zino ir kiti kurie susidure, bet del tu paciu priezasciu as ju neviesinsiu... tiesiog kai kurie zmones patys kalba uz save, patys ant saves varo, patys parodo savo lygi....
Cia jau off topic gavosi.
Kaip jau minejau dar karta pasikartosiu, mane siuo metu domina geros bukles ABC priekiniai amortizatoriai ir originalus R-18 AMG ratlankiai. Viskas

P3 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.