Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W210

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-11-24, 11:15   #71
Hamas
 
Hamas's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-04-06
Pranešimai: 43

Hamas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Kuo naujesni modeliai - tuo mažiau vietos po kapotu
Na, tepala vistik gavau tokios specifikacijos, kaip parasei. Atsukau ta reguliatoriaus varzta-kraniuka, isleidau kas bego gale. bet toj instrukcijoj rodo, kad ta kraniuka kazkada reikia pakelt svirtele, kazkada nuleist, bet man vienodai bego tiek ji pakelus, tiek nuleidus - tai ar cia pas mane kazkas negerai, ar tik as kazko nesupratau?? Ar cia su juo reik zaist tik pildant?

taip pat del isleidimo is priekio - kodel sakai, kad reikia nuo pompos atsukinet? - vairo kolonele tai zemiau gi??

Laukiu protingu komentaru


Paskutinį kartą redagavo Hamas; 2011-11-24 22:31 val.
Hamas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-24, 23:02   #72
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hamas View Post
Na, tepala vistik gavau tokios specifikacijos, kaip parasei. Atsukau ta reguliatoriaus varzta-kraniuka, isleidau kas bego gale. bet toj instrukcijoj rodo, kad ta kraniuka kazkada reikia pakelt svirtele, kazkada nuleist, bet man vienodai bego tiek ji pakelus, tiek nuleidus - tai ar cia pas mane kazkas negerai, ar tik as kazko nesupratau?? Ar cia su juo reik zaist tik pildant?

taip pat del isleidimo is priekio - kodel sakai, kad reikia nuo pompos atsukinet? - vairo kolonele tai zemiau gi??

Laukiu protingu komentaru
Skaitei kas toje instrukcijoje parašyta apie kranelio naudojimą? Patariu dar kartą atidžiai perskaityti.
Dėl nusukimo nuo pompos, tai elementaru, Vatsonai, lengvaiu išleisti bus. Nuo vairo kolonėles atjungus šlangas sunkiau išleisti. Čia atjungi šlangas, sumeti į 5L plastamasinį butelį ir sukinėji vairą kol viskas išbėgs.

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-24, 23:51   #73
Hamas
 
Hamas's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-04-06
Pranešimai: 43

Hamas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Skaitei kas toje instrukcijoje parašyta apie kranelio naudojimą? Patariu dar kartą atidžiai perskaityti.
Dėl nusukimo nuo pompos, tai elementaru, Vatsonai, lengvaiu išleisti bus. Nuo vairo kolonėles atjungus šlangas sunkiau išleisti. Čia atjungi šlangas, sumeti į 5L plastamasinį butelį ir sukinėji vairą kol viskas išbėgs.
Skaiciau, bet del to ir klausiu, kad man ten kazkaip nelabai aisku... gal gali paaiskinti paprastai?

nu ok, prie pompos, jei neklystu, 4 slangos, tai kurias atsukt? ir vaira sukinet uzgesintos masinos?

Hamas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-24, 23:59   #74
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hamas View Post
Skaiciau, bet del to ir klausiu, kad man ten kazkaip nelabai aisku... gal gali paaiskinti paprastai?

nu ok, prie pompos, jei neklystu, 4 slangos, tai kurias atsukt? ir vaira sukinet uzgesintos masinos?
Po to, kai užpildai sistemą nauju skysčiu, užvedi motorą, leidi padirbti 60s (bakelis su tepalu negali ištuštėti - įtrauks oro - pompai artėja mirtis. Jei lygis mažėja, tiesiog papildyk.) Sistema nusiorina pati. Užgesini motorą. Tada nulenki reguliatoriaus rankeną kaip parodyta ir palieki ją taip 60s. Tai leis sistemai galutinai nusiorinti.
Dabar grįžtam prie vairo stiprintuvo siurblio. Atsuki tik tas šlangas, kurios eina į vairo kolonėlę. Vairą sukinėti tik IŠJUNGTU varikliu! Labai rekomenduoju pakelti priekinius ratus nuo žemės, nebent yra didelis noras bicepsą pakankinti

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-25, 17:21   #75
Hamas
 
Hamas's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-04-06
Pranešimai: 43

Hamas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Po to, kai užpildai sistemą nauju skysčiu, užvedi motorą, leidi padirbti 60s (bakelis su tepalu negali ištuštėti - įtrauks oro - pompai artėja mirtis. Jei lygis mažėja, tiesiog papildyk.) Sistema nusiorina pati. Užgesini motorą. Tada nulenki reguliatoriaus rankeną kaip parodyta ir palieki ją taip 60s. Tai leis sistemai galutinai nusiorinti.
Dabar grįžtam prie vairo stiprintuvo siurblio. Atsuki tik tas šlangas, kurios eina į vairo kolonėlę. Vairą sukinėti tik IŠJUNGTU varikliu! Labai rekomenduoju pakelti priekinius ratus nuo žemės, nebent yra didelis noras bicepsą pakankinti
HELP! reikia greito atsakymo

is vairo koloneles viena zarna keliauja i pompa, kita zarna telapas grizta i bakeli per filtriuka, taip? dar i ta kolonele ateina vienas vamzdelis is auto galo. Jis su kolonele jungiasi per gumine zarnele. Ta vamzdeli buvau numoves, is jo siek tiek istekejo tepalo ir per ta zarnele is vairo koloneles taip pat siek tiek istekejo pasukinejus ratus, dabar tas dvi zarnas kaip mokei sukisau i buteli, sukineju sukineju, bet niekas nebega, nors isiklausius kai sukineju ratus, lyg kazkoks garselis yra, kad skystis vaiksto.
Ar kazka blogai darau, ar daugiau jau to skyscio nebeisprasysiu lauk ir nebevarkt?

Hamas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-25, 17:54   #76
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Sujunk viską, kad veiktų, žiūrėk, kad bakelyje būtų tepalo. Užkuri motorą, palauk truputį, lai padirba. Paskui gesini ir numauni tik dabar atjunk tik das dvi šlangas nuo kolonėlės. Ir vėl mauni į butelį ir sukinėji. Turi bėgti. Įtariu oro kamštį į sistemą įvarei.

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.