Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2018-11-13, 12:32   #361
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Raminames! Visi!

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-13, 12:33   #362
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
nesupratau?
Bajeris kolega. Sakau tuoi gausi zodziu lavina. Is temos autoriaus (bent jau taip turetu buti). Tuonpaciu ir as gausiu, kad ka as suprantu apie AMG buferi kaip kruta yra uzdeti 1 buferi ir numerius “su zateskem” baltom priristi

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-13, 13:39   #363
KK
 
KK's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-10-18
Gyvenamoji Vieta: Lietuva, Vilnius
Pranešimai: 2,399

KK is on a distinguished road



Standartinis

Ateityje bus pilnas AMG ? Ar mintis tik pasidailinti priekį ?

__________________
Buve
Mercedes Benz W211 - E320
Mercedes Benz W209 - CLK320
Mercedes Benz W220 - S320
KK neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-13, 14:38   #364
KlaidasV
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-03-30
Pranešimai: 146

KlaidasV is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Bajeris kolega. Sakau tuoi gausi zodziu lavina. Is temos autoriaus (bent jau taip turetu buti). Tuonpaciu ir as gausiu, kad ka as suprantu apie AMG buferi kaip kruta yra uzdeti 1 buferi ir numerius “su zateskem” baltom priristi
Geriau patyletum nerases sudu tu bent zinai kiek tie ratai kainuoja kur dabar pardaviau?
as ir amg ir dar masina pilnai persidazyciau kiek jie kainuoja Taip, kad paaiskinsiu dar karta tau. man tas amg uzbaigimas visiskai neproblema, kada noresu tada sukrausiu as ji. neprioritetas man dabar sukrauti kuo greiciau, damusiu tada kada noresiu as tuos bamperius
Ir siaip ka tu dar kalbi apie skoni kazkoki ir krutuma. Vazineji su stockine masina ir aiskini man kazka. Siemet kiek pildziau anketu del dalyvavimo renginiuose tiek patekau, taip, kad manau jei cia tik man, kaip tu vadini ''kruta'' manau i renginius nebuciau patekes
Ir siaip va tu tai Kruutas belekaip, nusipirkes mersa dzipa ir tampo priekabas po kazkokias kudras


Paskutinį kartą redagavo KlaidasV; 2018-11-13 14:51 val.
KlaidasV neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-13, 14:40   #365
KlaidasV
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-03-30
Pranešimai: 146

KlaidasV is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė KK View Post
Ateityje bus pilnas AMG ? Ar mintis tik pasidailinti priekį ?
Pilnas bus, tik kaip minejau neskubu as su juo

KlaidasV neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-13, 14:54   #366
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė KlaidasV View Post
Geriau patyletum nerases sudu tu bent zinai kiek tie ratai kainuoja kur dabar pardaviau?
as ir amg ir dar masina pilnai persidazyciau kiek jie kainuoja Taip, kad paaiskinsiu dar karta tau. man tas amg uzbaigimas visiskai neproblema, kada noresu tada sukrausiu as ji. neprioritetas man dabar sukrauti kuo greiciau, damusiu tada kada noresiu as tuos bamperius
Ir siaip ka tu dar kalbi apie skoni kazkoki ir krutuma. Vazineji su stockine masina ir aiskini man kazka. Siemet kiek pildziau anketu del dalyvavimo renginiuose tiek patekau, taip, kad manau jei cia tik man, kaip tu vadini ''kruta'' manau i renginius nebuciau patekes
O kas cia snekejo apie ratus. Zinau as apie tuos ratus daugiau nei tu galetum isivaizduoti. Todel man ir keista, kad ratai “brangus”. O masina “tep lep”. Bet tai yra mano nuomone ir nebutinai ji teisinga, o juolabiau as tau jos nepersu. Nuleisk gaza siektiek ir bus viskas gerai. Karsciuojies cia. Vaizduoji kazka labai daug ir viska ismanantis. Pasinaudok google ir pamatysi kur ir kaip turi buti pritvirtinti automobilio valstybiniai numeriai.
O apie stockine masina taip, o ka dabar. Geriau su tvarkinga stockine nei su belekokia ale jau “tiuninguota” vienas buferis ir jau AMG
Peace ��


Paskutinį kartą redagavo pucenas; 2018-11-13 15:02 val.
pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-13, 15:11   #367
KlaidasV
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-03-30
Pranešimai: 146

KlaidasV is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
O kas cia snekejo apie ratus. Zinau as apie tuos ratus daugiau nei tu galetum isivaizduoti. Todel man ir keista, kad ratai “brangus”. O masina “tep lep”. Bet tai yra mano nuomone ir nebutinai ji teisinga, o juolabiau as tau jos nepersu. Nuleisk gaza siektiek ir bus viskas gerai. Karsciuojies cia. Vaizduoji kazka labai daug ir viska ismanantis. Pasinaudok google ir pamatysi kur ir kaip turi buti pritvirtinti automobilio valstybiniai numeriai.
O apie stockine masina taip, o ka dabar. Geriau su tvarkinga stockine nei su belekokia ale jau “tiuninguota” vienas buferis ir jau AMG
Peace ��
Tai kam tu man zyzi apie ta numeri, jei matai, kad masina ne stock ir zysk nezyzes jie neatsiras kazkur tai kitur + kalbejau su pareigunais pazystamais, jie taip pat pasake, kad numeri galiu deti kur tik noriu svarbu kad jis butu matomas per 150metru.
O apskritai cia ne joks AMG ir jos nevadinu amg, cia yra amg style, tas pats kaip mtechas ir pan. Tiesiog atsibodo zyzimu klausytis. Pasakiau, kad bus amg pilnas tai vadinasi ir bus, o ne zyst kas antra zinute, kad tik priekis amg ir pan. Jei jus jau tokie sonturus ir supratingi, nebutu tokiu diskusiju bereikalingu. O dabar toks jausmas, kad cia daugiau pavydo, kad zmogus kazka darosi sau ir taip kaip nori, o ne pagal kaikuriuos ir kaip jie noretu, kad butu

KlaidasV neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-13, 15:28   #368
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,288

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Visi suprato? Ir ša dabar! Kai norės priekinį pakeis į galinį arba uzsides kairį slenkstį. Ir išviso,vazinekit su savo kibirais,o čia raritetas!

__________________
The best or nothing!
Rykštė is online now   Cituoti
Old 2018-11-13, 15:35   #369
Gadget
 
Gadget's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-03-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,278

Gadget is on a distinguished road



Standartinis

Na konfliktiskas asmuo jis, ka darysi Ne veltui nuobaudu ir facebooke grupese gavo
Tegul daro kaip nori, juk numeris uzdengiantis intercooleri yra superine mintis

__________________
STAR diagnostika. Chiptuning, EGR/DPF korekcija. Mercedes raktų gamyba. ISM/ECU blokų naujinimas. Elektronikos darbai.

http://www.mbguru.lt

tel. nr. +370 (628) 93 035
________________________
Gadget neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-13, 15:44   #370
KlaidasV
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-03-30
Pranešimai: 146

KlaidasV is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Gadget View Post
Na konfliktiskas asmuo jis, ka darysi Ne veltui nuobaudu ir facebooke grupese gavo
Tegul daro kaip nori, juk numeris uzdengiantis intercooleri yra superine mintis
Dar vienas apie cooleri nebekliedek, su gal 4 servizais kalbejau, nei vienas nieko cia blogo nemato cia ne koks dragsteris su 1000arkliu, + net taip uzdengtas manau jis daugiau gauna oro, nei per stockini bamperi

komfliktinis skaitaisi tada kai nenusileidi sudus kalbantiems zmonems

KlaidasV neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.