Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Closed Tema
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-06-02, 11:55   #21
Mindeee
 
Mindeee's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-20
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 759

Mindeee is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė 400E View Post
...bet čia man atrodo tikros tiesos be jūsų abiejų niekas niekada ir nesužinos
Rakinam tema, nera prasmes pyktis

__________________
http://img194.imageshack.us/img194/4885/sigpic21923.png
Mindeee neprisijungęs  
Old 2011-06-02, 11:57   #22
400E
 
400E's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-06-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,777

400E is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę 400E per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė artez View Post
tai kad cia as buvau ir kas? niekas isviso nezvenge,ir siaip kur jus matet afigiena mersa uz 7500lt?skersas ne skersas bet dabar zmogus prikele ir vazineja,ar jus varysit ant nepazystamo kur radote autogide ar jus varysit ant forumiecio,turiu daug pazystamu kurie pardave masina draugam ar kam nors,ir pries tai pasake,jei kazkas bus blogai,neverk,reikejo ziureti,kodel man ikiso irgi per pazystamus ta mersa ir as buvau piktas ant jo kad daug ka taisyt reikejo,o atsakymas buvo toks reikejo ziureti,as nesuprantu tokiu zmoniu kurie perka naudotas masina ir tikisi kad ten idealus stovis,masina tai kaip ir tas dviratis - LOTERIJA,normalus zmones varo i servisa ir tikrina,ar cia draugas ar cia nepazystamas,aisku ruske blogai pasielge kad nekele ragelio,bet prie ko cia as?nei kas ziurejo ta mersa nei domejosi,tai buvo mano pirma masina gyvenime,padariau klaida kad nevariau i servisa pirkdamas,pardaviau pamirsau,nusiprkau CLK kuriuo didziuojus,nes buvo tikrintas ir visada laiku taisytas.Ta pati galiu pasakyti apie Bleida arba arbuza,pardavinejo AMG niekas nesidomejo,is pasakymu gal ir geras stovis,o kai patikrinti ar dar ka nors?tada prasideda?biski nesuprantu jusu.norit ir pigiai ir gerai,taip nebuna arba buna bet su karma parodysiu pvz
kai buvo man sudauze sparna cielkoi (forumieciu avarijos tema) pasiemiau is kaimyno 600lt uz zala,padariau uz 400lt ir bamperi ir sparna,itoge as vakar sudraskiau bamperio ta pacia vieta,aisku kaip mikis sako ne********* neprazhiviosh,biski pamastykit ka sakot
cia yra gyvenimas,o ne kazkokia meilybe zmonem,biski realybes.


dabar jau supratau kad skelbimu su masinom sitam forume nedeti,nes nera tolko,ras problemu uzvartys visas forumas
Nieks nesitiki geros mašinos už gerą kainą, ne apie tai kalba eina, kalbama apie tai, kad forume galima ir pasakyt, bent jau didžioji dauguma pastebėjau minusus pasako, o gal kitas forumietis nori tos mašinos, bet nieko nesupranta, yra tokių dalykų, kurių servise nepamatysi ir panašiai, taip, kad nesijausk auka, tavo tiesiog toks supratimas, mano kitoks, ir šiaip ne kiekvienas ir servise tikrina.

Citata:
Pradžioje rašė artez View Post
ta pati galiu apie tave 400e arba edgi parasyt arba dar kazka dalys parduodate masinu,o jei nuvarysiu nupirksiu,po savaites man ta dalys pareis,tada kas,visi tyli nieks nesako o tik galvoja oi tas blemba asilas man ikiso lieva dali itt (cia ne apie jus sneku neisizeiskit)
Kas liečia dalis, tai net svetimam pasakau, jei kažkas negerai ir užkaltų variklių tikrai kaip už gerus negrūdu, ką žinau tą pasakau, o jei parduodi gerą dalį, tai čia jau kiti biški reikalai, pardaviau gerą, bet jis ryt gal užsilenks čia faktas, kad to nesužinos niekas, o tu nepasakei, net to ką pats žinojai, parašei tik pardavęs mašina, va čia ir visas skirtumas.

Tikrai rakinkit temą, užteks jau

__________________
MB S500 '94 (W140)
MB E270CDI '04 (W211)
MB E320CDI '01 (S210)
ex - MB E300TD '97 (S210)
ex - MB 280E '92 (W124)
ex - MB E200 '94 (W124)
ex - MB 300CE '90 (C124)
ex - MB 400E '93 (W124)
400E neprisijungęs  
Old 2011-06-02, 12:05   #23
Mindeee
 
Mindeee's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-20
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 759

Mindeee is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė 400E
Tikrai rakinkit temą, užteks jau

__________________
http://img194.imageshack.us/img194/4885/sigpic21923.png
Mindeee neprisijungęs  
Old 2011-06-02, 12:08   #24
ruškė
 
ruškė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-08-06
Gyvenamoji Vieta: KAUNAS
Pranešimai: 1,254

ruškė is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę ruškė per Skype™


Standartinis

iskapsto skaudzius prisiminimus ir isgyvenimus ir giliausiu sirdies kampeliu ,kas cia stumiat asaros dar nesikaupia, jau taip liudna ziureti cia ,tik rai rakinkit ,rimtesnis forumas atrodys, nes ir sveciai ateina pasiskaityti cia.

ruškė neprisijungęs  


Closed Tema

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.