Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Old 2019-06-18, 19:44   #1
Glusas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-12-09
Pranešimai: 25

Glusas is on a distinguished road



Standartinis MB W211 E280CDI problemos su kondicionieriumi.

Sveiki, nešaldo kondicionierius, staras parodė 9450 klaida, idėjus is kitos mašinos tą daviklį ir vėl pajungus starą klaida vistiek nepradingo. Ar tas daviklis turi įtakos kondicionieriaus veikimui ? Freono yra, ijungus A/C mygtukas visada dega, ne mirgsi. Pajungus kitą diagnostika išmetė 9450, 9460, 9470 klaidas. Skaitinėjau forume, kad kitiems būna, viena puse saldo kita ne, tai pas mane su šituo viskas tvarkoi, visur pucia silta ora. Be to freonas pildytas su dažais, tai lyg ir niekur jo neleidžia, nes tikrinau purškia. Tai, gal kas kokių minčių turit ?

Glusas neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-06-18, 20:16   #2
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

taip tas multifunkcinis daviklis turi itakos kondicionieriaus ijungimui. jaigu antras daviklis 100% geras, lieka laigai ir jungtis. reikes ardyti tikrinti matuoti.
P.s. as statau uz bloga davikli.
nelabai supratau pajungus kita diagnostika ismete papildomai 9460 9470 klaidas cia tampaciam KLA ecu? kokia cia diagnostika moka ir gali daugiau?

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-06-20, 10:56   #3
Glusas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-12-09
Pranešimai: 25

Glusas is on a distinguished road



Standartinis

Šiandien, buvau idėjes dar vieną daviklį vistiek tas pats, ir dar be to pradėjo mirgsėt A/C mygtukas ir po kiek laiko išsijungia. Taip man irgi keista, bet Delphi rado daugiau klaidų nei star'as.

Glusas neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-06-20, 12:12   #4
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Glusas View Post
Šiandien, buvau idėjes dar vieną daviklį vistiek tas pats, ir dar be to pradėjo mirgsėt A/C mygtukas ir po kiek laiko išsijungia. Taip man irgi keista, bet Delphi rado daugiau klaidų nei star'as.
Delfis rodo daugiau, labai gerai. Dabar man pasakyk nuo to jautiesi geriau, nes turi didesni pasirinkima sugedusiu komponentu? O tu esi tikras jog tikrai tos klaidos-bedos egsistuoja?
Daug diagnostiku nesupranta, ne tik pagal klaidas ieskomi gedimai, ir pagal live data ir koduote reikia ziureti.
Staras turi dar privaluma, ten yra visiskai viskas ko tik gali prireikti ieskant bedos, nuo elektros shemos veikimo principo iki komponento vietos automobilyje. Apie toki dalyka, kaip klaidos valdoma tikrinimo plana nekalbu. Speju nebuvot netgi isijunge, o jaigu ir buvot, isejot nes reikejo pamatuoti ar ateina 12V
Gryztant prie tavo bedos, tau reikia isideti gera davikli, issitrinti klaidas pravaziuoti ir vel nuskaityti. Tu tik papildomu klaidu prisidarai, ir poto nezinai nuo kurios pradeti.

vampyras neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.