Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2022-02-03, 08:07   #61531
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Aš esu egoistas - dar blogesnis atvejas

simaso is online now   Cituoti
Old 2022-02-03, 09:38   #61532
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
...o dėl gerumo, tai objektyviai vertinant kuo jis geresnis pvz už paprastą w124? kad rankom rinktas? na galbūt ir geresnis kažkiek, bet tarkim važiuoklės dalys beveik tokios pačios ir iš to pačio metalo...
Butent visa esme kad sis automobilis yra subalansuotas vairavimui. Vaziokle panasi tik virualiai, bet pradedant stabilizatoriu storiu, kurie tiesiogiai ir kardinaliai keicia automobilio maneurenguma, apatine lanzeronu rasporke, kuria yra aisku juokingai plono metalo, bet net artimiausias brolis su V8 motoru neturi tokios, spiruokles visiskai kitokios. Masivesnis galinis balkis su padidintais sailentblokais ir reduktoriaus tvirtinimai. Asiu svoriai 50/50% Manau visi tie skirtumai ir suteikia jausma kad sedi ne uz E klases vairo, o kazko truputi idomesnio. Pagrinde pakabos elementai paimti is vyresniuju klasiu, tik keleta savotisku detaliu, kurios niekur daugiau nesutinkamos. Visuma tokia kad ir suteikia ta vairavimo balansa ir smaguma. Man sis automobilis imponuoja butent bendravimu su vairuotoju posukiose ir perkopus greiciams virs leistinu, tada visas potencialas yra aiskiai matomas. Ir visai ne isibegejimo pagreitis cia dziugina, nors neabejotinai, vel gi, pagreitis uz leistinu greiciu ribu negali nesuteikti sypsenos!

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
nesuprask manęs klaidingai, aš suprantu kas tai per modelis, tiesiog reiktų dar kartą paskaityt mano pirmą postą šia tema. Ir pritariu, kad šitas modelis yra tik jo fanatikui ir tame visa esmė ir žavesys, nes tik žemos savivertės žmogui reikia daryt kažkokį įspūdį kitiems
Patikek, neuzsikabinau uz to kad "tikinciuju ir prijauciancius" tam tikriem modeliams uzkabinai, man tikrai senai neberupi nuomone kitu. Tik jeigu rukysi cigaras kokiam elitiniam klube kad nelepteltum apie tai kad skirtumu nerasta, nes.. butent esme kad visi kalba apie istorija su Porsche, apie tuos placius sparnus ir kitus vizualius skirtumus. O esme cia slypi kitur ir manau kad posakis apie si modeli wolf in sheep's clothing turi paslepta prasme tarp savininku, kuria skamba kaip: vilkas mane suvalge....

Truputi issiplesti dar sia tema, sia masina idomu ne tik istorija, ji nusipelne tu kalbu ir to kulto kurio ji apsupta ir tai ne vien tusti zodziai apie surinkimo istorija arba isleistu vienetu kiekis. Yra dar maziau tirazo isleistu auto, kaip E50, Cl140 600 coupe, gal kitokiu, bet tiek kalbu ir tiek legendu tie automobiliai neturi. Mano nuomone nes neuztarnavo. Bet siom dienom, siandienos kainom, technologijom, progresas taip zenge i prieki kad yra tikrai daug idomesniu automobiliu uz mazesne kaina, tad prasme po truputi prarandama to automobilio.

FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2022-02-03, 10:01   #61533
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Ir labai gerai, kad užvedžiau tokią diskusiją, visi kažko naujo sužinojom

simaso is online now   Cituoti
Old 2022-02-03, 10:31   #61534
Ermilla
 
Ermilla's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-04-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,143

Ermilla is on a distinguished road



Standartinis

Daug jūs čia diskutuojat, bet aš manau, kad ras jis savo šeimininką laiko klausimas tik, ir, aišku, ne Lietuvoje

Ermilla neprisijungęs   Cituoti
Old 2022-02-03, 11:08   #61535
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,223

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Tu įsivaizduoji, kokį lietuvis mersą nupirktų už tokius pingus? baisu net pagalvot, o ir koks sėkmingas atrodytų prieš kitus? jei nebūtų visiškas molis, gal ir iš dailiosios lyties atstovių susilauktų dėmesio ) aišku juokauju, bet tame yra daug tiesos, apie tipišką mūsų tautos mentalitetą

simaso is online now   Cituoti
Old 2022-02-03, 11:24   #61536
Ermilla
 
Ermilla's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-04-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,143

Ermilla is on a distinguished road



Standartinis

aišku, žinau daužtą
Man kažkada yra vienas žmogus pasakęs, kad aš turiu seną mašiną už brangiai. (Brangiai čia neina kalba apie kelis tūkstančius, šiek tiek daugiau) Tai turėjo nuskambėti kaip baisus įžeidimas, bet keista, kad taip nepasijaučiau, o dabar liko tiesiog juokinga aš ir likau labiau senų mašinų mylėtoja.

Ermilla neprisijungęs   Cituoti
Old 2022-02-03, 13:18   #61537
Garbanius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-08-08
Pranešimai: 551

Garbanius is on a distinguished road



Standartinis

FB puslapis Pakruoje Zieds ta proga šiandien pasidalino:

273178318_706530314089401_2466795445554767846_n.jpg

Garbanius neprisijungęs   Cituoti
Old 2022-02-03, 17:58   #61538
X3M
 
X3M's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-04-04
Gyvenamoji Vieta: Vilnus
Pranešimai: 146

X3M is on a distinguished road



Standartinis

Reikia pradet galvot kaip i tas senas lupenas jau koki teslos svapa idet ,kad jau taip link elektros spaudzia visi beja,maciau usa jau i 124 mersa idejo ,tik siaip ten tiuningu megejai dideli,tai negraziai atrodo. Gal as veltui noriu ismetimo isoreje saviskiam.. nes ismetimo garsa teks per dinamikus klausytis ir tu vamzdziu nebereiks
Attached Images
File Type: jpg 5tree.jpg (225.2 KB, 79 views)
File Type: jpg weert.jpg (247.3 KB, 75 views)

__________________
X3M neprisijungęs   Cituoti
Old 2022-02-06, 12:17   #61539
TomasEid
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-09-20
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 214

TomasEid is on a distinguished road



Standartinis

Sveiki,

Pasidalinsiu savo skelbimu – pašalinau nuorodą dėl taisyklių

Jei kam pasirodytų aktualu, parašykit, mielai papasakosiu daugiau.


Paskutinį kartą redagavo TomasEid; 2022-02-07 09:01 val.
TomasEid neprisijungęs   Cituoti
Old 2022-02-06, 13:22   #61540
donioklasika
 
donioklasika's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-12-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 235

donioklasika is on a distinguished road



Standartinis

Vau! laiko kapsulė! šis
truputi gal netinkamas žiemos laikotarpis jo pardavimui, bet suprantančiu pirkėjų manau atsiras!

donioklasika is online now   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.