Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W210

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-04-24, 22:51   #21
virgis111
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-06-21
Pranešimai: 120

virgis111 is on a distinguished road



Standartinis

Jei neturi pazistamu autoservize tai geriau paciam pasikeisti, nes 99% kad servize ka nors padarys ne taip.

virgis111 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-26, 10:17   #22
kobra33
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-08-31
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 230

kobra33 is on a distinguished road



Standartinis

Bardačiokas labai puikiai išsiima - užkiši atsuktuvą viršuje ir lenki žemyn bardačioką, pats iššoka. Keičiau pats tuos filtrus. Labai paprasta. Nusipirk MAN CU 2745 du filtrus (čia 2000m. su klimato kontrole) ir ten rasi visą instrukciją su paveikslėliais kaip pakeisti juos.

kobra33 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-26, 11:28   #23
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė arbuzas View Post
As ziuriu is savo boksto. Man tai yra sudetinga pakeist salono filtra. As net tiksliai nezinau kur jis yra. Ir pvz lempute pasikeist paciam man yra dideles problemos. Sunku prieit ir t.t. Gal neturiu auksiniu ranku. O gal galu gale tingiu as lysti ten kur nesuprantu. Rata ekstra atveju pasikeist moku ir man to uztenka. Gal tai moteriska,bet man tai neidomu. Pazistami vairo traukes ir sarnyrus garazuose keiciasi, bet man tai kvaila. Nuvaziavai, parukei ir masina pasiemei sutvarkyta.
Oi kaip tokius ir moteris servisai megsta net rankutem ploja kai pamato atvaziuojant, kad gales kaip sakant p.y.s.t (lietuviskas istiktukas) ir aptarnauti kaip reikalas

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-26, 13:10   #24
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mb 140 View Post
o jau mersu centre stebuklus daro?Patikek sudarankiai tokie dirba
Citata:
Pradžioje rašė virgis111 View Post
Jei neturi pazistamu autoservize tai geriau paciam pasikeisti, nes 99% kad servize ka nors padarys ne taip.
nusibodo gyventi?
gal mes tiesiog per daug atsakinejam, ir per daug padedam. reiktu uzristi ta kilpa.

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-26, 13:21   #25
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
nusibodo gyventi?
gal mes tiesiog per daug atsakinejam, ir per daug padedam. reiktu uzristi ta kilpa.
Nekreipk demesio, Vampyrai Ir kilpos neuzrisk, yra kas labai vertina tavo ir Techo patarimus
O del visko pasidarymo paciam - taip, tai grynas homo sovietikus . Yra juk geras posakis - neatimk kito darbo, nes kas nors atims tavaji. Ir man visai nekeista, kai amerkietis kvieciasi i namus elektrika, kad lempute pakeistu. Nes jis per ta laika gali padaryti savo darba ir uzdirbti piniguss kad apmoketi to elektriko paslaugas. Ekonomikos variklis. Vakarietiskos. Sovietiskos - lendam i duobe ir keiciam viska patys, sarnyrus, filtrus ir pan. Tik kazkodel visa sovietija su tokiu poziuriu jau seniai istorijos vadoveliuose. Ir aciu dievui.
As noriu daikta vartoti ir ji naudoti, ir kad jis man niekada negestu. Jei sugedo - nenoriu p.i.s.t. (lietuviskas istiktukas ) prie jo Ir man neteikia jokio kaifo tarkime filtro keitimas.
Taip, salono oro flitra pasikeisu pats, nes tai elemantaru visiskai. Jis po kapotu. Bet jei dar yra koks filtras ir bardacioke (nezinau ar pas mane toks yra, berods ne), tai aciu, tegul ji keicia servise.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-26, 21:48   #26
virgis111
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-06-21
Pranešimai: 120

virgis111 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
nusibodo gyventi?
gal mes tiesiog per daug atsakinejam, ir per daug padedam. reiktu uzristi ta kilpa.
Sveiki! Mano poziuris buvo toks kaip arbuzo: nuvarau masina ir tegul tvarko meistrai. Bet deja tas man neisejo i gera
Tingiu vardinti visas nesamones papasakosiu tik apie paskutine. Keiciau vienam Vilniaus servize (ne garaziuke) virsutinius sarnyrus.Per pietus pasiemiau mazina, atidariau kapota paziurejau lygtai viskas gerai, parvaziavau namo. Po kiek laiko perdege pazibincio lempute. Keisdamas lempute, radau ant variklio plasmasinio dangcio varzteli nuo kompo dezes. Pajudinu kompo deze - ji kliba - nepritvirtinta. Atidarau deze ziuriu ir savo akimis netikiu - ispjautas kompo dezes dugnas. Gerai kad gavau kompo deze minsko plente.Tai buvo pigiausias is visu , kiti kainavo zymiai daugiau
Atsiprasau jei ka izeidziau. Norejau tik parasyti, kad kartais parukyti neuztenka, bet isejo ne i tema...

virgis111 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-26, 22:05   #27
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė virgis111 View Post
Sveiki! Mano poziuris buvo toks kaip arbuzo: nuvarau masina ir tegul tvarko meistrai. Bet deja tas man neisejo i gera
Tingiu vardinti visas nesamones papasakosiu tik apie paskutine. Keiciau vienam Vilniaus servize (ne garaziuke) virsutinius sarnyrus.Per pietus pasiemiau mazina, atidariau kapota paziurejau lygtai viskas gerai, parvaziavau namo. Po kiek laiko perdege pazibincio lempute. Keisdamas lempute, radau ant variklio plasmasinio dangcio varzteli nuo kompo dezes. Pajudinu kompo deze - ji kliba - nepritvirtinta. Atidarau deze ziuriu ir savo akimis netikiu - ispjautas kompo dezes dugnas. Gerai kad gavau kompo deze minsko plente.Tai buvo pigiausias is visu , kiti kainavo zymiai daugiau
Atsiprasau jei ka izeidziau. Norejau tik parasyti, kad kartais parukyti neuztenka, bet isejo ne i tema...
Labai smalsu pasidare - kam gali buti reikalingas kompo dezes dugnas, kad ji pjaut !?

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-26, 22:11   #28
virgis111
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-06-21
Pranešimai: 120

virgis111 is on a distinguished road



Standartinis

Kad galetu prieiti prie varzles nes matyt neturejo tam reikalingo rakto, kad palaikyti verzle is po sparno

virgis111 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-04-29, 15:17   #29
tech1
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-15
Gyvenamoji Vieta: Ingolstadt, Bayern
Pranešimai: 953

tech1 is on a distinguished road



Standartinis

uz kompo dezes supjaustyma galima ir uz kiausiniu pakabint ... cia viskas del to, kad per pigiai darbas kainuoja

tech1 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.