Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-05-01, 07:55   #11
Darvienas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-25
Pranešimai: 710

Darvienas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MB777 View Post
Įdomu kokia balta jinai bus po keleto metų, paragavusi lietuviškų žiemų ir druskų. Jau nekalbant kaip atrodys pavažiavus per lietų ar užmiestyje... Visi šonai kaip numišti atrodo ant baltų mašinų. Kai reikėtų po kiekvienos kelionės su skuduru ar šlanga mašiną plauti, tai vargu ar būsi "patenkintas"...
Nieko ten su ta balta spalva nėra. Jei normaliai prižiūri tai ta balta spalva plaunasi ir išsilaiko tokia pati kaip ir visos kitos. Na išskyrus sidabrinę ir pilkai auksinę, nes ant jų purvas ir dulkės mažiausiai matosi ir galima "nedaplauti". Aišku, jei plauni mašiną kartą į pusę metų tai ar balta ar kita - kiekviena taip pat baisiai atrodys.
Be merso stovi pas man dar raudona ir balta mašinos, gal net sakyčiau kad su raudona turiu daugiau bėdų palaikant švarumą nei su balta.

__________________

SE300 (3.2l B+G) 1992m.

Paskutinį kartą redagavo Darvienas; 2012-05-01 08:02 val.
Darvienas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-01, 08:01   #12
Darvienas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-25
Pranešimai: 710

Darvienas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Dreigas View Post
Na esme tokia, kad vienas zmogus man yra skoloi ir pas ji kaip tik stovi toks modelis, uz viena paslauga nuleido kaina, tai realiai praso 15.5k.lt Pats pirko pries metus laiko, susitvarke kaip sau, atstojo ta masina antra tiek jam, bet jis jos praktiskai nenaudojo del man zinomu priezasciu (ne auto kalta), dabar ji prastovejo visiskai nejudinta 4men lauko salygomis(Prie mano akiu uzkure, bet buvo toks keistas variklio trukciojimas pagazuojant, bet prasidirbo), atrodo visai patraukliai, neskaitant smulkmenu ir nuo akmenuku atsokusiu dazu (vietomis vos vos, minimaliai rudeles matosi tose vietose).
Na aš pradžiai ieškojau keturakio. Svarbiausia žiūrėk kad su rudim nebūtų bėdų, nes jei kas važiuoklėj bilda tai pakeitei ir pamiršai, bet jei jau rudoji užpuolė tai manau modelį reikia pamiršti, nes jei užsiimsi tvarkyt, tai žiūrėk dar ir reikės po to perdažinėt, o tas ne pigiai kainuoja.
Na tavo suma didesnė nei aš galvojau mašinai skirti, gal dėl to ir neradau normalaus keturakio kuris mano poreikius išpildytų
Nepagailėk kelių šimtų lt, patikrink servise, tegul pakelia, svarbu kad dugnas būtų be rūdžių. Jei duslintuvas rudas - kaina numuši, nes ta visą pakeisti į geros kokybės kainuos apie 800-900lt.

__________________

SE300 (3.2l B+G) 1992m.
Darvienas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-01, 11:17   #13
a-1
 
a-1's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-25
Gyvenamoji Vieta: Fuerteventura
Pranešimai: 3,620

a-1 is on a distinguished road

Send a message via ICQ to a-1 Nusiųsti žinutę a-1 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MB777 View Post
Įdomu kokia balta jinai bus po keleto metų, paragavusi lietuviškų žiemų ir druskų. Jau nekalbant kaip atrodys pavažiavus per lietų ar užmiestyje... Visi šonai kaip numišti atrodo ant baltų mašinų. Kai reikėtų po kiekvienos kelionės su skuduru ar šlanga mašiną plauti, tai vargu ar būsi "patenkintas"...
nu ir kiek baltu turejai?! Jei nesi aptukelis, tai labai graziai ziurisi.
juoda spalva yra kaip balta suknele, masina nuplaudavau max 2 dienom..

__________________
a-1


Naudota technika verslui:

www.resale.lt
www.zemesukis.lt

a-1 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.