Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-10-06, 00:34   #11
Luksha
 
Luksha's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-14
Pranešimai: 551

Luksha is on a distinguished road



Standartinis

na supratau, tai as tikrinsiu kas tam DVD yra , nes esme tokia kad DVD kompaktu neskaito , nors kaip suprantu ten juk vienas lazeris , o mp3 skaito tik veluojanciai veikia. Jei ten kas nors rimto tada reikes galvot kazka.

Luksha neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-06, 01:57   #12
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

manau, kad gali užtekti pravalyti lazerį, pabandyk nuvažiuoti, jei žinai kur vilniuje užsiima radiotechnika, televizoriais ir pan, paklausk, ar užsiimtų, gali bandyti ten, kur tvarko mobiliuosius tel ir pan

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-06, 08:36   #13
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

neblogas dedukas savanoriuose prie hyper rimi dirba, aparatura taiso, jei noresi skambtelk, paaiskinsiu kaip iki jo nuvaziuot, zmogus protingas ir nelupikas, jei negali padaryt iskart taip pasako ir neapsiema

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-06, 09:10   #14
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

o bandei prvalyti lazeri su spec tam skirtu CD ??? nes pas mane buna pradeda neskaityti irasytu CD, po to jau ORG. tada kisu valymo cd prasuku kelis kartus ir vuolia viskas puikiai veikia nzn pas tamsta gal kita priezastis, bet man tai padeda paprastai viska padarius be meistru

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-06, 11:27   #15
Luksha
 
Luksha's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-14
Pranešimai: 551

Luksha is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė yamato View Post
manau, kad gali užtekti pravalyti lazerį, pabandyk nuvažiuoti, jei žinai kur vilniuje užsiima radiotechnika, televizoriais ir pan, paklausk, ar užsiimtų, gali bandyti ten, kur tvarko mobiliuosius tel ir pan
tai vat butu gerai kad kas ka nors parekomenduotu , nes nera teke jokios technikos taisyt


Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
neblogas dedukas savanoriuose prie hyper rimi dirba, aparatura taiso, jei noresi skambtelk, paaiskinsiu kaip iki jo nuvaziuot, zmogus protingas ir nelupikas, jei negali padaryt iskart taip pasako ir neapsiema
Na tai man ir reiketu zinai, kad susitart is anksto nuvaziuoji , issiima ta maga ir pachekina.

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
o bandei prvalyti lazeri su spec tam skirtu CD ??? nes pas mane buna pradeda neskaityti irasytu CD, po to jau ORG. tada kisu valymo cd prasuku kelis kartus ir vuolia viskas puikiai veikia nzn pas tamsta gal kita priezastis, bet man tai padeda paprastai viska padarius be meistru
buvau tema tokia uzvedes , bet daug neigiamu atsakymu sulaukiau del to lazerio cd valiklio nors manau ir as kad gal niekas ten nesueitu jei pameginciau

Luksha neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-06, 11:37   #16
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Simtus kartu vales esu tik pradeda ilgiau skaityti cd kisu ir viskas nesuprantu kas ten gali atsitikti blogo???? ir kolegai neskaitydavo 211 kisom irgi padejo mano manymu cia tik lazeris apsineses ir viskas!

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-06, 11:40   #17
Luksha
 
Luksha's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-14
Pranešimai: 551

Luksha is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Simtus kartu vales esu tik pradeda ilgiau skaityti cd kisu ir viskas nesuprantu kas ten gali atsitikti blogo???? ir kolegai neskaitydavo 211 kisom irgi padejo mano manymu cia tik lazeris apsineses ir viskas!
gal koki cd gali parekomenduot ?

Luksha neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-06, 15:07   #18
Luksha
 
Luksha's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-14
Pranešimai: 551

Luksha is on a distinguished road



Standartinis

Vis del to pameginau acme's visu tipu lazeriu valymo cd , ten toks su 6 shepeteliais , is virshaus sudrekini chemija , tada susidrekina tie shepeteliai ir paleidi suktis. Pas mane sukesi kokia 15min. To uzteko, DVD klipus dabar kuo puikiausiai rodo ir lyg ir niekas nesugedo kaip daug kas sake kad suvarysi lazeri.

Luksha neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-06, 15:20   #19
giedriuzxz
 
giedriuzxz's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-05-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 119

giedriuzxz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Luksha View Post
Vis del to pameginau acme's visu tipu lazeriu valymo cd , ten toks su 6 shepeteliais , is virshaus sudrekini chemija , tada susidrekina tie shepeteliai ir paleidi suktis. Pas mane sukesi kokia 15min. To uzteko, DVD klipus dabar kuo puikiausiai rodo ir lyg ir niekas nesugedo kaip daug kas sake kad suvarysi lazeri.
Vieno dalyko taves norejau paklaust, su kokia programa irasineji diskus, ir kokius diskus perki?

giedriuzxz neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-10-06, 17:33   #20
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Luksha View Post
Vis del to pameginau acme's visu tipu lazeriu valymo cd , ten toks su 6 shepeteliais , is virshaus sudrekini chemija , tada susidrekina tie shepeteliai ir paleidi suktis. Pas mane sukesi kokia 15min. To uzteko, DVD klipus dabar kuo puikiausiai rodo ir lyg ir niekas nesugedo kaip daug kas sake kad suvarysi lazeri.
va va nesuspejau parekomenduoti as toki pati turiu matai kolega problema slypi paprastume nereikia gilei krapstyti pradzioi paprastai pabandyti galima niekas ir nesuges nera kam viskas ciki

pucenas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.