Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Old 2010-03-30, 22:41   #1
logica1
 
logica1's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-06-13
Gyvenamoji Vieta: www.mobilieji.com
Pranešimai: 36

logica1 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę logica1 per Skype™


Exclamation W211 E320 CDI - Trauka

Sveiki MB mylėtojai,

Šiandien išvažiavau iš namų visai gera nuotaika, tačiau po kelių, atsiprašau, asilų užlindimo, aplenkimo ir stabdymo, susinervijau dėžė buvo pajungta sport režimu, spustelėjau pedalą praktiškai iki galo, mašina aišku nusimetė pavarą žemyn, apsukos pakilo iki beveik max, šoviau į priekį, tada persimetė aukštesnė pavara, vėl apsukos iki max ir t.t. iki kokių 100-110 km/h. Po kelių minučių prilėtinau iki 50 km/h ir kai vėl paspaudžiau akseleratorių, automobilis nebegreitėjo. T.y. gali spausti kiek nori, įsibėgėja iki maždaug 70 km/h ir viskas, daryk, ką nori, nebegreitėja, apsukos mažos ir t.t. Jausmas, kaip būtų užstatytas koks limo greičio apribojimas.

Sustojau, išjungiau variklį, vėl užvedžiau ir viskas pasitvarkė.

Man ateina į galvą dvi mintys:

1. MB kompas specialiai taip padarė, kad nežinau, gal per didelės apsukos nepakenktų varikliui, dėžei ar dar kokiam velniui.

2. MB kompas specialiai taip padarė, kad nevažiuočiau nesaugiai

3. Kažkas netvarkoj su mašina.


Gal kas iš jūsų žino, kame reikalas? Truputį sunerimau, kad nebūtų kas rimto

logica1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-30, 23:11   #2
sausainius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-25
Pranešimai: 954

sausainius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė logica1 View Post
Sveiki MB mylėtojai,

Šiandien išvažiavau iš namų visai gera nuotaika, tačiau po kelių, atsiprašau, asilų užlindimo, aplenkimo ir stabdymo, susinervijau dėžė buvo pajungta sport režimu, spustelėjau pedalą praktiškai iki galo, mašina aišku nusimetė pavarą žemyn, apsukos pakilo iki beveik max, šoviau į priekį, tada persimetė aukštesnė pavara, vėl apsukos iki max ir t.t. iki kokių 100-110 km/h. Po kelių minučių prilėtinau iki 50 km/h ir kai vėl paspaudžiau akseleratorių, automobilis nebegreitėjo. T.y. gali spausti kiek nori, įsibėgėja iki maždaug 70 km/h ir viskas, daryk, ką nori, nebegreitėja, apsukos mažos ir t.t. Jausmas, kaip būtų užstatytas koks limo greičio apribojimas.

Sustojau, išjungiau variklį, vėl užvedžiau ir viskas pasitvarkė.

Man ateina į galvą dvi mintys:

1. MB kompas specialiai taip padarė, kad nežinau, gal per didelės apsukos nepakenktų varikliui, dėžei ar dar kokiam velniui.

2. MB kompas specialiai taip padarė, kad nevažiuočiau nesaugiai

3. Kažkas netvarkoj su mašina.


Gal kas iš jūsų žino, kame reikalas? Truputį sunerimau, kad nebūtų kas rimto
man ir dabar kartais tiap uzeina w202 220cdi
spaudi dugna o apsukos kyla iki 2k apsuku ir td meta pavara, gali peala spaust kiek nori rieda po biskis ir tiek iki kokiu 120 ir viskas. dazniausiai greitkely taip atsitinka, kartais blogai nes kai lenki kartais dingsta trauka

sausainius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-30, 23:12   #3
logica1
 
logica1's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-06-13
Gyvenamoji Vieta: www.mobilieji.com
Pranešimai: 36

logica1 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę logica1 per Skype™


Standartinis

Problemos nesiaiškinai?

__________________
logica1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-30, 23:45   #4
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Man čia kvepia avariniu rėžimu Nors galiu ir klysti... O tepalų dėžėj netrūksta?

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-31, 01:24   #5
Luksha
 
Luksha's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-14
Pranešimai: 551

Luksha is on a distinguished road



Standartinis

man tokiom salygom buvo turbinos slegio daviklis - 145lt silber auto. negarantuoju kad ir tau , bet priezastys lb panasios.

Luksha neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-31, 02:23   #6
KanDI
 
KanDI's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-10-29
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 295

KanDI is on a distinguished road



Standartinis

pas mane taip pat panasi problema, gali mano posta susirasti ten yra parasyta kas atsitiko "w211 2.7 CDI nemeta kick down" ar panasiai vadinasi, paziurek tada galesi spresti toliau ka daryti.

KanDI neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-31, 09:19   #7
logica1
 
logica1's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-06-13
Gyvenamoji Vieta: www.mobilieji.com
Pranešimai: 36

logica1 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę logica1 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Man čia kvepia avariniu rėžimu Nors galiu ir klysti... O tepalų dėžėj netrūksta?
Na šiandien servise man mano meistras pasakė, kad jam irgi panašu į avarinį režimą. Tepalų netrūksta, patikrinom.

Dar pasakė, kad kiek pas jį buvę E320 ir E270 tai praktiškai visiems taip nutinka kokį 1-2 kartus per metus ir tikriausiai kaltas softas. Sako kai gerai užmini, vienas ratas gal vos vos prasisuka daugiau, nei kitas ar pan. ir kompas nesupratęs įjungia avarinį režimą. Bet man tai čia panašu į būrimą iš kavos tirščių...


Citata:
Pradžioje rašė KanDI View Post
pas mane taip pat panasi problema, gali mano posta susirasti ten yra parasyta kas atsitiko "w211 2.7 CDI nemeta kick down" ar panasiai vadinasi, paziurek tada galesi spresti toliau ka daryti.
Dėkui! Matau, kad keletui žmonių absoliučiai tas pats buvo. Kadangi technikoje praktiškai nieko nesuprantu, tai supratau tik tai, kad jei pasikartos toks dalykas, tai reikės gerai atverti piniginę ir važiuoti į silber

__________________

Paskutinį kartą redagavo yamato; 2010-03-31 09:53 val.
logica1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-31, 09:46   #8
mantaasss
 
mantaasss's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-11
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 190

mantaasss is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė logica1 View Post
Dėkui! Matau, kad keletui žmonių absoliučiai tas pats buvo. Kadangi technikoje praktiškai nieko nesuprantu, tai supratau tik tai, kad jei pasikartos toks dalykas, tai reikės gerai atverti piniginę ir važiuoti į silber

Mano tevui seniau buvo tokia problema ant 2.7 CDI, tai jam garantinis is pradziu keite oro srauto matuokle, turbinos kazkokiu daviklius, bet problema nedingo, tai teko keist turbina ir viskas susitvarke ) Jam dingdavo trauka vaziuojant autostrada arba siaip kartais mieste, tai sustoja uzgesina, uzkuria ir vel viskas normaliai, arba jai neatsirasdavo trauka, tai silbery kompa pajungdavo, nutrindavo klaidas ir viskas kuriam laikui susitvarkydavo Nu o apie ratu prasisukima, tai cia man visiska nesamone, nes daznai ratai skirtingai prasisuka....

mantaasss neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-31, 10:03   #9
logica1
 
logica1's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-06-13
Gyvenamoji Vieta: www.mobilieji.com
Pranešimai: 36

logica1 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę logica1 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mantaasss View Post
Mano tevui seniau buvo tokia problema ant 2.7 CDI, tai jam garantinis is pradziu keite oro srauto matuokle, turbinos kazkokiu daviklius, bet problema nedingo, tai teko keist turbina ir viskas susitvarke ) Jam dingdavo trauka vaziuojant autostrada arba siaip kartais mieste, tai sustoja uzgesina, uzkuria ir vel viskas normaliai, arba jai neatsirasdavo trauka, tai silbery kompa pajungdavo, nutrindavo klaidas ir viskas kuriam laikui susitvarkydavo Nu o apie ratu prasisukima, tai cia man visiska nesamone, nes daznai ratai skirtingai prasisuka....
Tai vat ir man nelogiška pasirodė Jei kartosis (kolkas pirmas kartas per mėnesį, kai mašiną turiu), teks kreiptis į silberį. Bus su oru kažkas, nes turbina nelabai čia man. Jei neveiktų tik turbina, būtų kitas jausmas.

__________________
logica1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-03-31, 12:23   #10
Joshua
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-02
Pranešimai: 3,067

Joshua is on a distinguished road



Standartinis

Taip beweik visiems cdi'nams traukos dingimas pasireiskia. Mano atveju buwo oro srauto matuokle kalta, is pradziu retai kada atsijungdavo, o veliau pradejo pastoviai. Dar variantas, kad oro filtras neprimos jaunystes ir kai pro ji praeina nepakankamai oro, matuokle atjungia turbina. Jei keisi filtra, tai rekomenduociau sportini isimest i standartine vieta, skirtumas tokiam varikliui manau pasijaustu

Joshua neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.