Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Old 2015-11-15, 17:02   #11
gNt
 
gNt's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-03-29
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 324

gNt is on a distinguished road



Standartinis

Ta 200kompressor toki varikli galima priesui siulyti. Dujos yra jega ypatingai jei gyveni Italijoj ar kitoje kokioje salyje kur duju kokybe grieztai kontroliuojama, o ne kaip pas mus. Bet kuris rimtesnis dujininkas tai patvirtins nes pvz valteku ir omvl purkstuku resursas neatlaiko pas mus tiek kiek turetu, o ka jau bekalbet apie filtrus. Nesakau, kad kokybe visuomet sh, bet pas mus nera tokios pastovesnes kokybes ir ipatingai tarp degaliniu tinklu pasijaucia, jei kada kokiam kitam tinkle uzsipili, nors atrodo visi tinklai is orleno jas tiekia

__________________
CLK 320CDI (C209)
gNt neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-11-15, 17:02   #12
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

pats SBC blokas yra problema,o ne jo numeris...

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-11-15, 17:02   #13
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,476

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

tai kad ir su 008 buna bedu

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-11-15, 17:06   #14
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė gNt View Post
Ta 200kompressor toki varikli galima priesui siulyti. Dujos yra jega ypatingai jei gyveni Italijoj ar kitoje kokioje salyje kur duju kokybe grieztai kontroliuojama, o ne kaip pas mus. Bet kuris rimtesnis dujininkas tai patvirtins nes pvz valteku ir omvl purkstuku resursas neatlaiko pas mus tiek kiek turetu, o ka jau bekalbet apie filtrus. Nesakau, kad kokybe visuomet sh, bet pas mus nera tokios pastovesnes kokybes ir ipatingai tarp degaliniu tinklu pasijaucia, jei kada kokiam kitam tinkle uzsipili, nors atrodo visi tinklai is orleno jas tiekia
Iš viso i Lietuva veža viska kas skirta trečio pasauli šalims ir garantija negalioja ne tik detalems ,bet ir buitiniams prietaisams elektronikai, gal but paima remontuot,bet ant kiek tas daiktas turi buti blogas ,kad garantijos metu sugenda ir ne po karta....Pvz Vandens filtram nugeležinimui - neduodama garantija nes vanduo neatitinka reikalavimu

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-11-15, 17:30   #15
MBforLife
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-10-22
Pranešimai: 32

MBforLife is on a distinguished road



Standartinis

Ka padarysi... Bet dėl kažkokio SBC nepirkti mašinos, surizikuosiu gal visi ne tobuli, kad ir pas tą W211 konkurentą BMW E60 visokių problemų irgi yra aišku ta suma 1500€ už SBC bloką, tai net parukyt išeit verčia į mėnėsį galėčiau skirti kokį 100 eurų remontams, bet ne 1500

MBforLife neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-11-15, 17:46   #16
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė gNt View Post
Ta 200kompressor toki varikli galima priesui siulyti. Dujos yra jega ypatingai jei gyveni Italijoj ar kitoje kokioje salyje kur duju kokybe grieztai kontroliuojama, o ne kaip pas mus. Bet kuris rimtesnis dujininkas tai patvirtins nes pvz valteku ir omvl purkstuku resursas neatlaiko pas mus tiek kiek turetu, o ka jau bekalbet apie filtrus. Nesakau, kad kokybe visuomet sh, bet pas mus nera tokios pastovesnes kokybes ir ipatingai tarp degaliniu tinklu pasijaucia, jei kada kokiam kitam tinkle uzsipili, nors atrodo visi tinklai is orleno jas tiekia
aišku bus zapadlo ir kitą savaitę užlinks purkštukai, bet su tais pačiai pigienomis valtekais prasukau ~40 ar 45k km ir kol kas toliau važiuoju, nekala nieko. dujų filtrus taip ar anaip reikia keisti kartu su tepalų keitimu. du filtrai kainuoja apie 5eur, bent aš juos abu pasikeičiu per 15min su vienu atsuktuvu, nors ir viduryje stovėjimo aikštelės.
sbc kaip ir minėjo kolega - nieko nekeičia detalės numeris. visi verti šiukšlyno.
beveik nieko apie e60 nežinau, išskyrus tragiškai atrodantį ir iš dar prastesnių medžiagų surinktą saloną, bet aš asmeniškai ieškodamas tokio dydžio automobilio nei vieno iš šitų mašinų nepirkčiau. nebent išpultų koks 211 feisliftas. bet čia tik mano asmeninė nuomonė, man pačiam įvertinant kasdieninius poreikius.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-11-15, 18:07   #17
MBforLife
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-10-22
Pranešimai: 32

MBforLife is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
aišku bus zapadlo ir kitą savaitę užlinks purkštukai, bet su tais pačiai pigienomis valtekais prasukau ~40 ar 45k km ir kol kas toliau važiuoju, nekala nieko. dujų filtrus taip ar anaip reikia keisti kartu su tepalų keitimu. du filtrai kainuoja apie 5eur, bent aš juos abu pasikeičiu per 15min su vienu atsuktuvu, nors ir viduryje stovėjimo aikštelės.
sbc kaip ir minėjo kolega - nieko nekeičia detalės numeris. visi verti šiukšlyno.
beveik nieko apie e60 nežinau, išskyrus tragiškai atrodantį ir iš dar prastesnių medžiagų surinktą saloną, bet aš asmeniškai ieškodamas tokio dydžio automobilio nei vieno iš šitų mašinų nepirkčiau. nebent išpultų koks 211 feisliftas. bet čia tik mano asmeninė nuomonė, man pačiam įvertinant kasdieninius poreikius.
Kokį variantą tu rinktumeis tada? Aš tiktais W203 matau, bet kad jis gan mažokas ir pasakyčiau labiau moteriškas...

MBforLife neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-11-15, 18:37   #18
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MBforLife View Post
Kokį variantą tu rinktumeis tada? Aš tiktais W203 matau, bet kad jis gan mažokas ir pasakyčiau labiau moteriškas...
w203 labai mažas. trečio ar ketvirto vw golf dydžio. jei pats esi kokio ~180cm ūgio ir iki normalaus sudėjimo - tada puikus pasirinkimas. pats turėjau s203, bet kai aš 187 ir 120kg, tai neduok die šalia panašių gabaritų brolis atsisėda ir kovojam pečiais dėl vietos.

kadangi aš rinkčiausi ne iš mb ar bmw markės, apie savo pasirinkimus nutylėsiu.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-11-15, 18:58   #19
MBforLife
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-10-22
Pranešimai: 32

MBforLife is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
w203 labai mažas. trečio ar ketvirto vw golf dydžio. jei pats esi kokio ~180cm ūgio ir iki normalaus sudėjimo - tada puikus pasirinkimas. pats turėjau s203, bet kai aš 187 ir 120kg, tai neduok die šalia panašių gabaritų brolis atsisėda ir kovojam pečiais dėl vietos.

kadangi aš rinkčiausi ne iš mb ar bmw markės, apie savo pasirinkimus nutylėsiu.
Kažkaip man geriau žiurėtųsi tada BMW E46 nei W203, bet kažkaip abu jie nelabai patinka man, nu neisivaizduoju, reikės dar gerai pamąstyti ką gi imti ačiū už atsakymus

MBforLife neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-11-15, 19:01   #20
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MBforLife View Post
Kažkaip man geriau žiurėtųsi tada BMW E46 nei W203, bet kažkaip abu jie nelabai patinka man, nu neisivaizduoju, reikės dar gerai pamąstyti ką gi imti ačiū už atsakymus
turėjau e46, po to nusipirkau s203. diena ir naktis. beveik visur mersas perspjauna bmw.

alteroja neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.