Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Old 2011-07-04, 17:35   #1
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis Porsche 911 greiciu dezes reset

Sveiki, gal kas zinot, ar imanoma 911 996 carrerai nuresetint tiptronic deze? Mersui buvau padares, visai kitaip vaziuot pradejo

  Cituoti
Old 2011-07-04, 17:53   #2
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

suradai kur klaust porshu forume klausk

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-04, 23:38   #3
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

nenoriu regintis del tokios smulkmenos.. Turetu but taip pat, kaip volkswagene, bet ir ten nesiregistruosiu

  Cituoti
Old 2011-07-05, 07:37   #4
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

niesti man bamba, ka jus ten resetinat, jaigu adaptacijos duomenis. tada patylesiu, bo vel akmenimis apmetis

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-05, 10:50   #5
ilmarelis
 
ilmarelis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-01-16
Pranešimai: 857

ilmarelis is on a distinguished road



Standartinis

bene ir porsha turi?

ilmarelis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-05, 14:10   #6
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Tevas turi, mersa servise palikes buvau, tvarkiau galinius stopus, tai su porsu vazinejau

  Cituoti
Old 2017-02-19, 10:20   #7
Robertas1993
 
Robertas1993's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-10-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,150

Robertas1993 is on a distinguished road



Standartinis

nors pas mane ne porshe, bet klausimas bus i tema pas mane jau dezeje isijunge avarinis rezimas visam laikui, nebeveikia nei W/S ir rankinis rezimai, ir neberesetina kai isjungiu ir uzvedu varikli (kaip anksciau darydavau) gal imanoma padaryt ant w211 Hard reset automobiliui? nesinori cia vaiznet pas zmones su STAR diagnostika, beje ir negaliu vaziuot siaip i miesta su 1 pavara...

p.s. Land Rover discoveriui 3 padarydavom hard reset, nes ten tai vienas pagr. akumas, o vat klausimas kaip su w211 kai yra du akumai (pagr. ir mazasis)?

Robertas1993 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-19, 10:31   #8
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,287

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robertas1993 View Post
nors pas mane ne porshe, bet klausimas bus i tema pas mane jau dezeje isijunge avarinis rezimas visam laikui, nebeveikia nei W/S ir rankinis rezimai, ir neberesetina kai isjungiu ir uzvedu varikli (kaip anksciau darydavau) gal imanoma padaryt ant w211 Hard reset automobiliui? nesinori cia vaiznet pas zmones su STAR diagnostika, beje ir negaliu vaziuot siaip i miesta su 1 pavara...

p.s. Land Rover discoveriui 3 padarydavom hard reset, nes ten tai vienas pagr. akumas, o vat klausimas kaip su w211 kai yra du akumai (pagr. ir mazasis)?
dar vienas klausimas i tema,o susitvarkyt nesiruosi?

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-19, 10:33   #9
Gintaras
 
Gintaras's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,142

Gintaras is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robertas1993 View Post
nors pas mane ne porshe, bet klausimas bus i tema pas mane jau dezeje isijunge avarinis rezimas visam laikui, nebeveikia nei W/S ir rankinis rezimai, ir neberesetina kai isjungiu ir uzvedu varikli (kaip anksciau darydavau) gal imanoma padaryt ant w211 Hard reset automobiliui? nesinori cia vaiznet pas zmones su STAR diagnostika, beje ir negaliu vaziuot siaip i miesta su 1 pavara...

p.s. Land Rover discoveriui 3 padarydavom hard reset, nes ten tai vienas pagr. akumas, o vat klausimas kaip su w211 kai yra du akumai (pagr. ir mazasis)?
Važiuoja automobiliu firmos bosas , automechanikas ir kompiuteristas . Staiga automobilis sugenda ir tenka sustot šalikelėje - bosas sako : tuoj paskambinsiu iškviesiu traliuką . Mechanikas sako : reik atidaryt kapotą ir aš pažiūrėsiu ,gal galiu ką padaryt ... O kompiuteristas sako : nesuprantu jūsų problemos , visi išlipam iš mašinos įlipam atgal ,užsivedam ir važiuojam toliau .
Moralas toks - kodėl akivaizdžius mašinos gedimus bandoma remontuot iškreiptu būdu ?

Gintaras neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-19, 10:38   #10
Robertas1993
 
Robertas1993's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-10-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,150

Robertas1993 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
dar vienas klausimas i tema,o susitvarkyt nesiruosi?
kad susitvarkyt reik, ant tralo pakraut auto ir vezt i servisa kur nusimano apie mersus ir atsakingai tvarko, o tai daug kainuos vezimas o ir plokste kaip minimum 100 euru kainuos pas mane bus problema su el. plokste esanti dezeje, todel deze greicausiai nemato apsuku ir neperjungineja pavaru, su rezimais greciausiai tas pats galioja

p.s. girdejau kad ta plokste nesiremontuoja o visa keiciama i kita nauja plokste

p.s.s. mano auto 2002m. w211 e270 variklis OM647

Robertas1993 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.