Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Old 2018-02-25, 18:24   #1
Eutoris
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-10-28
Pranešimai: 87

Eutoris is on a distinguished road



Standartinis om642 grandine ir kt.

Sveiki, w211 om642. Šaltukas atskleide kad reikia keisti grandine
Klausimas butu toks, kokio gamintojo grandine pirkti? Žmogus kuris taisys man siulo febi, nes kiek automobiliu keites, nei vienam jokiu problemu nebuvo. Gal iš jusu kas žino kas šitiems varikliams, gamina OEM grandines? Ir kokia jusu nuomone kokio gamintojo pirkti? Kiek ieškojau yra SWAG ir FEBI. Taip pat priedo, reikia ir įtempeja keisti ar ne ? Nes visokiu nuomoniu prisiklausiau

Ir dar toks klausimas, ka sudeja i numeriu apšvietima? Turejau led lemputes iš parduoves (raudonas ipakavimas, spalvotas užrašas kaina apie 7e) iš pradžiu gerai šviete, ir galios nebuvo per daug, kad šviesa kristu ant kelio, tačiau dabar užvedus pašviečia, pradeda mirguliuoti ir nustoja šviesti... Gal kas turi ka patarti kokias įsideti?
Dekui visiem už nuomones.

Eutoris neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-02-25, 18:29   #2
Willeris
 
Willeris's Avatar
 
Statusas: Moderatorius
Užsiregistravo: 2012-11-17
Gyvenamoji Vieta: Kėdainiai
Pranešimai: 3,036

Willeris is on a distinguished road



Standartinis

dėl grandinės nepatarsiu, bet dėl led nežinau, ką perkat, bet dedu vienus pigesnių (faktorius ne kaina, bet spalva pati), šviečia virš metų, susidėjau naujus varžtelius į korpusą, tarpinės buvo geros, drėgmės nė trupučio nėra ir gerai laiko.

__________________




blue W203 '03 stance | black W124 '91 restored | blue W211 '03 fl

now black W219 '06 daily
Willeris neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-02-25, 18:30   #3
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

itenpejas greiciau nueina nei grandine todel neturi buti klausymu. Nesvarbu kokios firmos pirksi vistiek vienas fabrikas gamina. Bus nuo to pacio konvejerio tik kokybe skirstoma. i oem ir kita rusi.
Va prisiminiau. Bus pagaminta iwis! Tai ir pirk iwis arba febi! Nors grandine tokia pati, bet ruviles teko viena karta grazinti nes man nepatiko kniedies.


Paskutinį kartą redagavo Rawwslt; 2018-02-25 19:20 val.
Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-02-25, 21:15   #4
Mintis
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-10-11
Pranešimai: 98

Mintis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
itenpejas greiciau nueina nei grandine todel neturi buti klausymu. Nesvarbu kokios firmos pirksi vistiek vienas fabrikas gamina. Bus nuo to pacio konvejerio tik kokybe skirstoma. i oem ir kita rusi.
Va prisiminiau. Bus pagaminta iwis! Tai ir pirk iwis arba febi! Nors grandine tokia pati, bet ruviles teko viena karta grazinti nes man nepatiko kniedies.
Teisingai sakai! Pa googlinus galima rasti, kad iwis teikia grandines febi aš prieš tai galvojau, kad oem reikes pirkti bet gerai paieškojus info, supratau, kad neverta permoket.
Atšils orai reikes ir man savajai pasikeisti, prie šalčiu taip pat pradejo rytais sveikintis Džiugu, kad šitam om642 grandine pakeist juoku darbas palyginus pvz su audi 3.0tdi...

Mintis neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-02-25, 21:41   #5
Darinis
 
Darinis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-02
Gyvenamoji Vieta: Strazdiskes
Pranešimai: 3,137

Darinis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mintis View Post
Teisingai sakai! Pa googlinus galima rasti, kad iwis teikia grandines febi aš prieš tai galvojau, kad oem reikes pirkti bet gerai paieškojus info, supratau, kad neverta permoket.
Atšils orai reikes ir man savajai pasikeisti, prie šalčiu taip pat pradejo rytais sveikintis Džiugu, kad šitam om642 grandine pakeist juoku darbas palyginus pvz su audi 3.0tdi...
Kas per laikai atejo....

Darinis neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-02-25, 23:28   #6
Eutoris
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-10-28
Pranešimai: 87

Eutoris is on a distinguished road



Standartinis

Dekui visiem, teisingai meistras ir sake, kad febi galima pirkti del lempučiu tai gal ledams toks didelis šaltis nepatinko ar dar kas. Gal kas iš aliexpress bandet kokias tai led lemputes ir galit parekomenduot?

Eutoris neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.