Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W124

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-08-04, 15:24   #41
Jerry
 
Jerry's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-20
Pranešimai: 755

Jerry is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė midsomeris View Post
Sveiki. nusprendziau pasikeist variklio pagalves, nes vibracija yra didele. stovi pagalves orginalios geltona rodykle, o as nusipirkau kazkokias tipo sitam modeliui aftermarketus (raudona rodykle). tu aftermarketu skiriasi siek tiek forma ir apacia, kazkokios trys duobutes yra, o orginale yra viena ji.

Afterio kodas: F816 31859 124 240 17 17.
Googlej ziurejau, tai raso kad turetu tikt, o gal kas zino kaip is tikro?
as nezinau, bet kol niekas neatsake pasakysiu tik tiek, kad is patirties zinau, kad aftermarketines dalis gamina taupant, ir kad viena dalis tiktu ant kuo daugiau modeliu, jei tai imanoma padaryti, todel manau ten daugiau skyluciu, o gal ir siaip daugiau ko ispjauta, kad sutaupyti medziagu ir kad tiktu ant daugiau modeliu, o ir medziagos prastos kokybes eina, kad tik parduoti, be jokios garantijos.

__________________
Jerry neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-04, 16:18   #42
midsomeris
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

nu bus matyt kaip kas, bet uz 2 pagalves 500 Lt moket kazkaip nekyla ranka, o klausiu ar tiks , nes ne namie esu ir patikrint negaliu ar tinka tos paduskos

  Cituoti
Old 2011-11-29, 17:18   #43
DariusM
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-08-11
Pranešimai: 210

DariusM is on a distinguished road



Standartinis

Sveiki, ar gali but vibracija nuo kardano kryzmiu ? jei uzkeli virs 2k rpm tas gaudesys dingsta. 1 begiu nieko nesijaucia, kitais vibruoja.

DariusM neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-29, 21:43   #44
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

visų pirma nežinau koks pas tave mersas, bet dauguma mersų turi tik vieną kryžmę, kurios dar neteko nė karto keisti nei vienam mersui kiek turėjau pats ir kiek jų buvo pas mane remonte. Žiūrėk vibracijos slopintuvą bei movas ir kardano balansavimą, o gal jis aplamai pas tave neteisingai sudėtas ar rinktas iš kelių. Bet jeigu jau pas tave ir kryžmė parėjusi, tai pirmiausia per salono veidrodėlį vibraciją pamatytum dvigubo vaizdo pavidalu

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-02, 15:50   #45
DariusM
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-08-11
Pranešimai: 210

DariusM is on a distinguished road



Standartinis

mersas toks pat kaip ir pavadinime temos. Siandien issiaiskinau, kad bus kaltas sankabos diskatorius.

DariusM neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-21, 14:46   #46
inferno
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-12-21
Gyvenamoji Vieta: Avižieniai
Pranešimai: 341

inferno is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė midsomeris View Post
Sveiki,
mano 124 mb 2.5 dyzelis, 88 metu ir mechanine pavaru deze. Vaziuojant zemiau 2 tukstanciu apsisukimu atsiranda didele vibracija, man atrodo jog nuo pavaru dezes.Vibruoja nuo 3 iki 5 pavaros, dar priklausant nuo apkrovimo... bet grynai kai apsisukimai nukrenta zemiau 2 tukstanciu iskart jauciasi didele vibracija, tenka jungt i zemesni begi kad apsisukimai sukiltu iki 2 tukstanciu... gal kasnors yra susidures su tuo?
pas mane lygiai tas pats turiu 250 d universala ypatingai 4 bėgis kai ijungi ant 60 km/h tai taip kriokia idomiai ir biški vibruoja bet ant apsuku didensiu pradingsta tolygiai

inferno neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-23, 20:36   #47
DariusM
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-08-11
Pranešimai: 210

DariusM is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė inferno View Post
pas mane lygiai tas pats turiu 250 d universala ypatingai 4 bėgis kai ijungi ant 60 km/h tai taip kriokia idomiai ir biški vibruoja bet ant apsuku didensiu pradingsta tolygiai
kai vibruoja, vos vos nuspaudus sankabos pedala dingsta vibracija?

DariusM neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-27, 07:53   #48
inferno
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-12-21
Gyvenamoji Vieta: Avižieniai
Pranešimai: 341

inferno is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė DariusM View Post
kai vibruoja, vos vos nuspaudus sankabos pedala dingsta vibracija?
nu pas mane ant laisvu apsuku vietoj stovint toks biški garsas didesnis o paspaudi pedala sumažėja bet čia ne vibracija... o vibracija kai žemesnem apsukom imeti aukštesne pavara... ir vibracija aukšto dažnio, mašinos nekalatoja, tiesiog toks jausmas kaip visas korpusas garsa skleistu pakelus apsukas pradingsta veikia būtent ne nuo greičio o nuo apsukų

inferno neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.