Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-02-24, 22:13   #11
a-1
 
a-1's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-25
Gyvenamoji Vieta: Fuerteventura
Pranešimai: 3,620

a-1 is on a distinguished road

Send a message via ICQ to a-1 Nusiųsti žinutę a-1 per Skype™


Standartinis

Kaip ir mineta nemazai kartu, jeigu automobilis priziuretas, tai geras bus ir dizelis ir automatas ir AMG :-)

C30 CDI AMG ejo nuo 2003 metu, kaina, anot mobiles nuo 12k Eur...

__________________
a-1


Naudota technika verslui:

www.resale.lt
www.zemesukis.lt

a-1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-02-25, 01:15   #12
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

w203 apytiksliai 95% klientu lankesi kas tris metus del rudziu...
naujos durys,naujas bagazines dangtis,priekiniai sparnai,labai daznai atnaujinami.
slenksciai po plastikinem apdailom,galines arkos,gale isemus lempas ar nuemus bamperi,matosi rudys...
asmeniskai del c klases,pirkciau ne senesne negu 5 metai,ir jai butu nesenai panaikintos rudys.... t.y. auto is vokietijos arba sveicarijos,jokiu budu ne is italu,austru,ar prancuzijos.
pirkciau dizelini,benzinas daznokai bedos su variklio elektronika.

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-02-25, 04:57   #13
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Giedras007 View Post
ka reiskia "verksniukas" ? cia neva bedu turi? kuris auto neturi? viskas priklauso nuo eksplotacijos ir ridos ir kiek myletas buvo.
ne delto jis vadinamas verksniuku del pernelyg liudno ir apsiverkusio snukucio na lempos tarsi akys su asaromis. nors man jis neikiek nepanasus.

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-02-25, 07:06   #14
ruffis
 
ruffis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-03
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,209

ruffis is on a distinguished road



Standartinis

antra karta gyvenime c klases nebepirkciau... jeigu vistiek sugalvosi pirk, tai tik ne 2.2 dyzeli

__________________
Life is too short to drive anything else
ruffis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-02-25, 07:24   #15
MB_320_coupe
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-12-07
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 20

MB_320_coupe is on a distinguished road



Standartinis

Del dezes, kazkas teisingai chia pacitavo..apie 2500 automatine deze jei keisti...bet retai labai keisti reikia, shiaip daznai galima paremontuoti ir truputy pigiau. Del variklio - mano manymu 3,2 yra labai geras ir tinkamas. Bet jei niekur neskubi, galima 2,2 CDI. Man labai nepatiko kompresorinis. Tai tiek

Jei kam bus kokiu bedu su automatinem dezem, kreipkites - tikrai padarysim su garantija su viskuo. Meistrai nuo nepriklausomybes atkurimo tik su tuom ir dirba. Dariaus ir Gireno 2, buves taksi parkas. Shiaip jeigu kokiu konsultaciju reikia, skambinkite visada pagelbesime +370 698 35404; +370 671 98040 www.automat.lt;

__________________
MB: 1996 MB 320E coupe
MB_320_coupe neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-02-25, 08:39   #16
Meska500
 
Meska500's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-12-30
Gyvenamoji Vieta: lietuva
Pranešimai: 359

Meska500 is on a distinguished road



Standartinis

kam imti c jei uz tapacia kaina gali s paimti ir tikrai maziau remontuosi ,jei jau dyzeli pasimsi toki tik nepilk is furistu saliaros siurbliui bus sakes

__________________
MB: S500-s320
Meska500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-02-25, 09:15   #17
irr02
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-30
Pranešimai: 266

irr02 is on a distinguished road



Standartinis

Mano liudna patirtis byloja apie C class, sudu sudas, turejau dvi 1999 ir 2001, sakyciau senesnio modelio netgi geriau vaziavo (minksciau), komplektacijos sudinos nieko nesiskiria senoji nuo naujesnes apar apavalumu isoreje ir salono paneliu. Dezes remontas labai brangus, perrikimas kainuoja apie 1500 Lt + detales, pvz jei dantraciam pizda tai vienas dantratis kainuoja kazkur apie 600 Lt, naudota deze srote eina apie 1000 euru. Zdz man visas malonumas kainavo apie 5000 Lt ir priesiukiau sau daugiau gyvenime C classes merso niekada nei uzka, jau geriau zaparozietis bet ne c class.
Belekaip rudyja baisu... 2003 metu stovi pardavime buvau priejes pasiziureti, bet tik ir pasiziuret, vienos rudys (bagazines dangtis, kapotas, slenksciai) mano mersas 2000 iir tas neturi rudziu.

Del varikliu, 2.0K sudas, dyzelis 2.2 per daug bukas, geria beveik kaip 2,7 cdi ir nieko netraukia. 3.2 benzas neblogas pasirinkimas, taciau tokiam kibirui 13-14 l mieste kuro sanaudos sorry, bet manau kad galima kazka ispudingesnio tokiom sanaudom pavairuot. Siunlyciau 2,7 cdi, taciau bedu neisvengsi (tepalai kas 12000, dezej kas 45000, granzine keist kas 75000). ir siaip virs 200 stuku rida jei pirksi nusiteik investuoti apie 1500 euru i remonta!

Mano patarimas tau zmogau, geriau jau ieskok pirkti E class (W210) uz tuos pacius pinigus rasi tikrai geresni, bent jau kainos ir kokybes santykis atitinka, uz tos c class pinigus nusipirksi eske kokiu 2002 metu, su visom jau odom electrom, gal net ir navigacija jau gausi. Ir siaip e klases motoru pasirinkimas yra kurkas didesnis.

Beje dar vienas pastebejimas del c classes priekiniai zibintai visi sviecia i sikna, iskyrus orginalus (BOSCH), visi kiti = taiwan.

__________________
irr02 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-02-25, 09:36   #18
tech1
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-15
Gyvenamoji Vieta: Ingolstadt, Bayern
Pranešimai: 953

tech1 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
w203 apytiksliai 95% klientu lankesi kas tris metus del rudziu...
naujos durys,naujas bagazines dangtis,priekiniai sparnai,labai daznai atnaujinami.
slenksciai po plastikinem apdailom,galines arkos,gale isemus lempas ar nuemus bamperi,matosi rudys...
asmeniskai del c klases,pirkciau ne senesne negu 5 metai,ir jai butu nesenai panaikintos rudys.... t.y. auto is vokietijos arba sveicarijos,jokiu budu ne is italu,austru,ar prancuzijos.
pirkciau dizelini,benzinas daznokai bedos su variklio elektronika.
sakyciau kad problemu kiekis tiek dyzelinio tiek benzininio varikliu vienodas ... matai Lietuvoje prisideda dar kuro kokybe ... dyzelis labiau reaguoja, o be to rasti gera dyzeli su mazesniu kilometrazu yra labai sunku

tech1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-02-25, 10:20   #19
pawliunia
 
pawliunia's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-12-15
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,028

pawliunia is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MB_320_coupe View Post
Del dezes, kazkas teisingai chia pacitavo..apie 2500 automatine deze jei keisti...bet retai labai keisti reikia, shiaip daznai galima paremontuoti ir truputy pigiau. Del variklio - mano manymu 3,2 yra labai geras ir tinkamas. Bet jei niekur neskubi, galima 2,2 CDI. Man labai nepatiko kompresorinis. Tai tiek

Jei kam bus kokiu bedu su automatinem dezem, kreipkites - tikrai padarysim su garantija su viskuo. Meistrai nuo nepriklausomybes atkurimo tik su tuom ir dirba. Dariaus ir Gireno 2, buves taksi parkas. Shiaip jeigu kokiu konsultaciju reikia, skambinkite visada pagelbesime +370 698 35404; +370 671 98040 www.automat.lt;
vat butent ten( prie taksi parko) ir keiciau savo pavaru deze. Neblogas servisas

pawliunia neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-02-25, 10:25   #20
pawliunia
 
pawliunia's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-12-15
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,028

pawliunia is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė irr02 View Post
Mano liudna patirtis byloja apie C class, sudu sudas, turejau dvi 1999 ir 2001, sakyciau senesnio modelio netgi geriau vaziavo (minksciau), komplektacijos sudinos nieko nesiskiria senoji nuo naujesnes apar apavalumu isoreje ir salono paneliu. Dezes remontas labai brangus, perrikimas kainuoja apie 1500 Lt + detales, pvz jei dantraciam pizda tai vienas dantratis kainuoja kazkur apie 600 Lt, naudota deze srote eina apie 1000 euru. Zdz man visas malonumas kainavo apie 5000 Lt ir priesiukiau sau daugiau gyvenime C classes merso niekada nei uzka, jau geriau zaparozietis bet ne c class.
Belekaip rudyja baisu... 2003 metu stovi pardavime buvau priejes pasiziureti, bet tik ir pasiziuret, vienos rudys (bagazines dangtis, kapotas, slenksciai) mano mersas 2000 iir tas neturi rudziu.

Del varikliu, 2.0K sudas, dyzelis 2.2 per daug bukas, geria beveik kaip 2,7 cdi ir nieko netraukia. 3.2 benzas neblogas pasirinkimas, taciau tokiam kibirui 13-14 l mieste kuro sanaudos sorry, bet manau kad galima kazka ispudingesnio tokiom sanaudom pavairuot. Siunlyciau 2,7 cdi, taciau bedu neisvengsi (tepalai kas 12000, dezej kas 45000, granzine keist kas 75000). ir siaip virs 200 stuku rida jei pirksi nusiteik investuoti apie 1500 euru i remonta!

Mano patarimas tau zmogau, geriau jau ieskok pirkti E class (W210) uz tuos pacius pinigus rasi tikrai geresni, bent jau kainos ir kokybes santykis atitinka, uz tos c class pinigus nusipirksi eske kokiu 2002 metu, su visom jau odom electrom, gal net ir navigacija jau gausi. Ir siaip e klases motoru pasirinkimas yra kurkas didesnis.

Beje dar vienas pastebejimas del c classes priekiniai zibintai visi sviecia i sikna, iskyrus orginalus (BOSCH), visi kiti = taiwan.
Apie sita komentara galeciau pasakyti kad tiesiog zmogui nepasiseke su C modeliu, jis juo nusivyle ir daugiau apie ji girdet net nenori. Ne taip blogai istikruju viskas yra. Zinoma ne super liuks C klase, bet vazinet galima.

pawliunia neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.