Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-12-17, 12:16   #11
aware
 
aware's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-09-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,124

aware is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė xenonas View Post
tai zino kas nors kaip is tikro turi buti su gamykline signalke?turi kaukti dureles atidarius ar ne?net jei neijungi jos
Nebus toks dalykas, kaip, kad atrakini masina, nieko nedarai, jinai poto pati uzsirakina, o poto atidarius duris kaukia, nes yra tokia opcija ant signalizaciju

aware neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-18, 10:25   #12
xenonas
 
xenonas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-12-02
Pranešimai: 390

xenonas is on a distinguished road



Standartinis

ne.jei atrakini ir nieko nedarai tai ji uzsirakina pati vel po puses min bet tada jau neina duru atidaryt.o as kalbu,kad pas mane tarkim islipai is masinos uzdarei duris nieko nerakini,bet po poros min prisiduoda pati gamykline,bet duru neuzrakina tik atidarius pradeda kaukti.man tai tikrai nepatinka nes tarkim kieme nerakinu masinos,bet norint yeiti reikia pastoviai raktelius tampytis su savim.

xenonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-18, 11:13   #13
Dalius/68
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-05
Pranešimai: 723

Dalius/68 is on a distinguished road



Standartinis

bus užprogramuotas toks režimas ,kad išlipus iš auto ir jo neužrakinus isijungia apsaugos sistema,reiketu pas gudrius programuotojus pasirodyti...

Dalius/68 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-18, 14:43   #14
pauliukas
 
pauliukas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 921

pauliukas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė xenonas View Post
ne.jei atrakini ir nieko nedarai tai ji uzsirakina pati vel po puses min bet tada jau neina duru atidaryt.o as kalbu,kad pas mane tarkim islipai is masinos uzdarei duris nieko nerakini,bet po poros min prisiduoda pati gamykline,bet duru neuzrakina tik atidarius pradeda kaukti.man tai tikrai nepatinka nes tarkim kieme nerakinu masinos,bet norint yeiti reikia pastoviai raktelius tampytis su savim.
Nu vazaziuok Kaune i TMT arba pas Arvyda ir turetu perprogramuot tau. Jei neturi kontaktu galesiu duoti.

__________________
Lavonvežis Audi A6
ex: w211 E320 CDI
pauliukas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.