Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Bendras

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2008-10-28, 20:22   #21
MB320CDI
 
MB320CDI's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: kaunas
Pranešimai: 15

MB320CDI is on a distinguished road

Send a message via ICQ to MB320CDI Send a message via AIM to MB320CDI Nusiųsti žinutę MB320CDI per Skype™


Standartinis

dieve koks tu kietas matai as skubedamas rasau nepyk uz keverzones bet zinai kaip sakant hitler kaput kazkaip idomei skamba iveco ir mercedes kartu zinai


beja del kaladeliu ieskok yra sunkveziniu parduotuve tokia nebloga detabalt vadinas technikos gatvei ten uzsakyt ses fyrmas gali uz tikrai prieinama kaina aisku modernoj uzsakyt irgi gali bet ten ilgai laukt reiks dar vilijampolei yra mersu parduotuve prie tylto bet ten nepazadu ar bus ten tam detabalt uzsisakysi ir kita diena jau turesi nes pats kaip uzsisakinejau tai diskus ir kaladeles ant kitos dienos jau turejau tai per neta pasiieskok rasi ten duomenis ten sunkvezimiu dalys bet lengviems irgi uzsakineja dalis nes jie specelizuojas mb autobusiukai ir sunkvezimei o gali gaut ir lengvoms tad sekmes

MB320CDI neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-10-28, 20:37   #22
Andre75
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-10-21
Gyvenamoji Vieta: Near Kaunas
Pranešimai: 52

Andre75 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MB320CDI View Post
dieve koks tu kietas matai as skubedamas rasau nepyk uz keverzones bet zinai kaip sakant hitler kaput kazkaip idomei skamba iveco ir mercedes kartu zinai


beja del kaladeliu ieskok yra sunkveziniu parduotuve tokia nebloga detabalt vadinas technikos gatvei ten uzsakyt ses fyrmas gali uz tikrai prieinama kaina aisku modernoj uzsakyt irgi gali bet ten ilgai laukt reiks dar vilijampolei yra mersu parduotuve prie tylto bet ten nepazadu ar bus ten tam detabalt uzsisakysi ir kita diena jau turesi nes pats kaip uzsisakinejau tai diskus ir kaladeles ant kitos dienos jau turejau tai per neta pasiieskok rasi ten duomenis ten sunkvezimiu dalys bet lengviems irgi uzsakineja dalis nes jie specelizuojas mb autobusiukai ir sunkvezimei o gali gaut ir lengvoms tad sekmes
Na cia tau daug kas keista, bet nieko atleidziu, nes as laimingas galedamas prekes tiekti keliems klijentams(zinios apie exporta-prekyba silpnokos) .Skaitant tavo pahliopke, gali rasti visko ir turginiu minciu ir siaip vietiniu banditeliu prie stalo sugalvotu sprendimu, yra ir viena kita atitinkanti tiesa. Labanakt, nesinervink schustruoli

Andre75 neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-10-28, 20:48   #23
Jonkis
 
Jonkis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-08-11
Gyvenamoji Vieta: Kaunas-Rietavas
Pranešimai: 342

Jonkis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Jonkis per Skype™


Standartinis

Esu ir trv ir ate ne stebuklai cia, ate ir pas mane sudeta

o apie bmw tai cia gyvenimo budas, kaip ir blondine

Citata:
Pradžioje rašė MB320CDI View Post
ar esi mates TRV kaladeles kada gyvenime nera kitu panasiu ir nezinau nepazystu zmogaus kuris skundesi kokybe, ATE fyrmos kaladeles tai mercedes-benz originalas mersas su tokiom kaladem nuo konvejerio nurieda nori pasigyncit apie mersus galim drasei 7 metai kitokio zenklo auto neturejau tik sie auto man patinka zinoma 4 max prisiperkat po 80 lt tai todel ir verket visa problema zmones taupo kaip ir bmw kregzdininkai prisiperka supuvusiu kregzdziu ir kas savaite po viena lavona su bmw uzsimusa pagal statistika taip pat kai zmones perka rubus ne is pardotuves o is turgaus ir verkia kad jie plysta tad moralas toks jei esi biednas arba taupantis dek gera daikta sumokedamas brangiau, arba jei esi turtyngas nera kur saibu det pinigai krenta is kisenes tai dek sudus vistiek po menesio keisi vel gincams ne forumai skirti bet ir cia pasitaiko minciu nesutapimu tik vienas dalykas as dyrbu su detalemis susijusi darba, esme tokia mano specelizacija vadybininkas mb detaliu parduotuves tai jei nori papasakosiu kas nuo ko skires ir kaip

__________________
W201 2.0D
Peugeot 306+LPG
Espace 2.2+LPG Quadra
mbclub.lt / mbsportclub.lt / mb1.lt
Jonkis neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-10-28, 21:11   #24
mb1
 
mb1's Avatar
 
Statusas: Administrator
Užsiregistravo: 2007-10-07
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 921

mb1 has disabled reputation



Standartinis

Vyruciai gyvenkime draugiskai, gerbkime vienas kito nuomone ir pasisakyma.

__________________
mb1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-10-28, 21:12   #25
Joshua
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-02
Pranešimai: 3,067

Joshua is on a distinguished road



Standartinis

pritaru, nekelkim riausiu

Joshua neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-10-29, 18:59   #26
Raimis
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-09-19
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 23

Raimis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė 4eye View Post
Nenorejau kurti naujos temos bet neradau niekur apie tai mbclub. Vakar man uzsidege lempute per visa displeju kad reiktu pasitikrinti stabdziu kaladeles.
Nuvariau i serviza, suzinoti kas per kainos. Tai priekinis komplektas kaladeliu kainuoja : 47lt UNNAME
87lt lenkiskos
120~150 italiskos
180lt angliskos
bent jau taip man sake. Pakeitimas 80LT tai vat ir noriu paklausti ar 80lt nera per daug?????????????? Ir kaip maton kokias imt kaladeles, manau tas kur 120lt
Maniskis MB 210 2000m.
As saviskiai tik galines keiciau tiesa mano w202 30lt kainavo darbas. O priekije pats pasikeiciau, tik vat nepamenu kokios mano, bet is pigiuju buvo. Db praleksiu siek tiek ir ziuresiu ar nejuoduos

__________________
MB: C 220

Ralio sostine Utena
Raimis neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-10-29, 19:08   #27
4eye
 
4eye's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-01-06
Pranešimai: 151

4eye is on a distinguished road



Standartinis

Tai va papasakosiu kaip man buvo su tom kaladelem: nuvaziavau i serviza, pakele masina, cia jau pasiruose imti ratus, o gi pasiziuri kad dar su mano kaladelemis ne viena tukstanti galima nuvaziuoti, net paklause gal neseniai keitei viska ta prasme kaladeles bei pati bugna, na sakau ne, kai pirkau nieko nedariau........tai va kadangi mano anglu zinios labai geros vertinu jas kazkur kuolu su pliusu, tai pasirodo kad ten parasyta buvo ant displejaus Fluit, zodziu stabdziu skyscio trukumas, aisku pries tai kai tik uzsidege tos lempikos su stabdziu zenklu, as zvilkterejau automatiskai i stabdziu skyscio kieki bakelyje, net nezinodamas ka tas fluit reiskia, taciau ten norma tai yra max... ir man iskart kilo itarimas del paciu kaladziu.
Toliau klostesi taip: nuimem fiske pati, nei oksidavosi nei ka zodziu viskas gerai, ir plude nenuskendus, bet kaip rodo kad skyscio nera taip ir rodo toliau.
Patare vaziuoti pas elektrika...nes diagnostika nieko nepasakys.Tai vat noriu paklausti gal jums teko susidurti su tokia situacija???Gal koks saugiklis perrejo, taciau jei butu saugiklis ar is vis rodytu ta skyscio trukuma displejuje.

4eye neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-10-30, 08:37   #28
4eye
 
4eye's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-01-06
Pranešimai: 151

4eye is on a distinguished road



Standartinis

Ko visi taip nurimo????

4eye neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-11-02, 21:43   #29
Vilmami
 
Vilmami's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-07-13
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,184

Vilmami is on a distinguished road



Standartinis

Vilijampoles mersu daliu parduotuve tikrai nebloga, O autodalys sanciuose sodu gatvej is vis super.

Vilmami neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-11-13, 19:16   #30
vantage
 
vantage's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-10-20
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 485

vantage is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę vantage per Skype™


Standartinis

4eye o su davikliais prie kaladeliu viskas gerai? gal tie nusproge ar laidas kur nuplyses?

__________________
This is the road between me and myself
vantage neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.