Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2014-11-05, 15:36   #101
Mantenas
 
Mantenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-09-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas/Kalvarija
Pranešimai: 2,099

Mantenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
mano nuomone stogo aptraukimas ir langų tamsinimas sugadins mašinos vaizdą. užtektų nusidažyt bamperių apačias kėbulo spalva ir ratus gerus užsidėt. visą kitą tik pinigų švaistymas senai mašinai, kuri nei varyklio normalaus neturi, nei komplektacijos ;] sėkmės darbuose ;]
Na dėkui už nuomonę Atkreipsiu dėmesį

Mantenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-05, 18:30   #102
Pavidolis
 
Pavidolis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-09-30
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 3,637

Pavidolis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rytcka View Post
tu studentas tau privaloma

p.s. tik poliruot vest kad susiaustu visa kebula su skurkem ir tada kad poliruotu, nes paprastas poliravimas tai nieko doro... tai kaip suvokiu desi slenkscius kaip tu matai ji su slenksciai gal kokia foto is neto imest gali?
Ne visiskai tiesa sakote, sere, apie poliravima

Pavidolis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-05, 18:46   #103
a-1
 
a-1's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-25
Gyvenamoji Vieta: Fuerteventura
Pranešimai: 3,620

a-1 is on a distinguished road

Send a message via ICQ to a-1 Nusiųsti žinutę a-1 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mantenas View Post
Kai aš jį pirkau, nebuvo taip paprasta nusipirkti tą feisliftą...
O dabar?

__________________
a-1


Naudota technika verslui:

www.resale.lt
www.zemesukis.lt

a-1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-05, 18:54   #104
rytcka
 
rytcka's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-05-14
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 157

rytcka is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Pavidolis View Post
Ne visiskai tiesa sakote, sere, apie poliravima
Prasome pataisyti mane nes nesu poliravimo guru tiesiog sakau ka man patare pasidaryti po dazymo dazytojas kuris siu metu dazo mano mersiuka.

P.s. esi studentas kaip suvokiu pinigai is dangaus nekrenta o tokie darbai kiek zinau kainuoja...
As kaip jau mineta pasilikciau tik prie apacios perdazymo na gal dar koki labai maza spoileriuka uzmesciau ant bagazines. Nes pamenu kai buvom studentai draugelis guoli tiuningini nusipirko tai po dvieju isvaziavimu prie lietuvisko ezero visi slenkciai priekines lupos buvo sulauzytos ir guolis tapo paprastu guoliu. Na bet tai tik musu nuomones jai noresi darysi tai ka sugalvojes o mes tik dziaugtis galesim kad dar yra tokiu zmogeliu ant lietuveles kurie daro kazka kas jiems patinka tuo paciu savo postais dziugina skaitytoja.

rytcka neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-05, 19:58   #105
Pavidolis
 
Pavidolis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-09-30
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 3,637

Pavidolis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rytcka View Post
Prasome pataisyti mane nes nesu poliravimo guru tiesiog sakau ka man patare pasidaryti po dazymo dazytojas kuris siu metu dazo mano mersiuka.

P.s. esi studentas kaip suvokiu pinigai is dangaus nekrenta o tokie darbai kiek zinau kainuoja...
As kaip jau mineta pasilikciau tik prie apacios perdazymo na gal dar koki labai maza spoileriuka uzmesciau ant bagazines. Nes pamenu kai buvom studentai draugelis guoli tiuningini nusipirko tai po dvieju isvaziavimu prie lietuvisko ezero visi slenkciai priekines lupos buvo sulauzytos ir guolis tapo paprastu guoliu. Na bet tai tik musu nuomones jai noresi darysi tai ka sugalvojes o mes tik dziaugtis galesim kad dar yra tokiu zmogeliu ant lietuveles kurie daro kazka kas jiems patinka tuo paciu savo postais dziugina skaitytoja.
Po dazymo gal ir vertetu su svelnia skurke praeit, bet ir tai nelygu kaip laka uzdes.
Siaip poliravimas labai sudetingas procesas, kiekvienam pavirsiui turi but parenkamas skirtingas preperatas pagal kebulo bukle. Kartais uztenka tik labai svelnaus polirolio, o kartais ziurek ir sveist tenka..
Tiesa, kur dazaisi?

Pavidolis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-05, 21:37   #106
rytcka
 
rytcka's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-05-14
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 157

rytcka is on a distinguished road



Standartinis

Uz maxima bazes pas toki bahuriuka bet cia jau of topika darom tema tersiam.

rytcka neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-05, 22:47   #107
Mantenas
 
Mantenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-09-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas/Kalvarija
Pranešimai: 2,099

Mantenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė a-1 View Post
O dabar?
Na dabar gal ir būtų galimybė įsigyti Bet nesu labai pozityvus ką galėčiau gauti už savo šitą Juolab kad iš techninės būklės nėra prie ko prikibti ir išvis ar paiimtų


Paskutinį kartą redagavo Mantenas; 2014-11-05 22:53 val.
Mantenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-05, 22:52   #108
Mantenas
 
Mantenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-09-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas/Kalvarija
Pranešimai: 2,099

Mantenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rytcka View Post
Prasome pataisyti mane nes nesu poliravimo guru tiesiog sakau ka man patare pasidaryti po dazymo dazytojas kuris siu metu dazo mano mersiuka.

P.s. esi studentas kaip suvokiu pinigai is dangaus nekrenta o tokie darbai kiek zinau kainuoja...
As kaip jau mineta pasilikciau tik prie apacios perdazymo na gal dar koki labai maza spoileriuka uzmesciau ant bagazines. Nes pamenu kai buvom studentai draugelis guoli tiuningini nusipirko tai po dvieju isvaziavimu prie lietuvisko ezero visi slenkciai priekines lupos buvo sulauzytos ir guolis tapo paprastu guoliu. Na bet tai tik musu nuomones jai noresi darysi tai ka sugalvojes o mes tik dziaugtis galesim kad dar yra tokiu zmogeliu ant lietuveles kurie daro kazka kas jiems patinka tuo paciu savo postais dziugina skaitytoja.
Na žinoma iš dangaus pinigai niekad nebyra, paprasčiausiai kai nereikia už mokslą mokėti, tada pagalvoji, jog gal truputį galima ir pasigražinti tą CLK kad ir nestebuklingos komplektacijos ar panašiai Na bet kaip sakoma viskas mintyse kolkas, bet kaip sakoma ateis laikas ir žiūrėsim kiek eurų kišenėje bus ir ka kaip daryti ir kas kaip geriau

Mantenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-06, 00:16   #109
gNt
 
gNt's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-03-29
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 324

gNt is on a distinguished road



Standartinis

Skaiciau, kad amortizatorius keitei. Kokius sudejai ? Ir kaip skirtumas po stock'iniu ?

__________________
CLK 320CDI (C209)
gNt neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-11-06, 06:59   #110
rytcka
 
rytcka's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-05-14
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 157

rytcka is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mantenas View Post
Na dabar gal ir būtų galimybė įsigyti Bet nesu labai pozityvus ką galėčiau gauti už savo šitą Juolab kad iš techninės būklės nėra prie ko prikibti ir išvis ar paiimtų
kam tau ji pardavineti jai susitvarkiai ji. juk masina reikia parduoti kai jai kazkas yra negerai

vazinek kai turesi euru pritaupes pavasari ziuresi kas tau labiau prie sirdies ar tuos eurus sukisti i dabartini clk ar geriau ji parduoti ir pasiimti kita clk jau su viskuo

rytcka neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.