Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Skelbimai: Parduodu, Perku, Ieškau, Siūlau, Keičiu » Off Topic Skelbimai

Naujas pranešimas
Old 2014-02-07, 20:57   #51
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,286

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MBLORINSER View Post
ne Maciulis nuomoja
ne ne,o tu jo bijotum?

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-02-07, 21:04   #52
MBLORINSER
 
MBLORINSER's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-11
Gyvenamoji Vieta: VILKAVISKIS
Pranešimai: 2,592

MBLORINSER is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
ne ne,o tu jo bijotum?
nu ner man ko bijot
savo nr. brugstelk man i PM.

__________________
Issinuomociau zemes ukio paskirties zemes Vilkaviskio Raj.
gali buti apleista apaugusi krumais.
tel: 860111046

Paskutinį kartą redagavo MBLORINSER; 2014-02-07 21:43 val.
MBLORINSER neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-02-07, 21:42   #53
marius w124
 
marius w124's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-26
Gyvenamoji Vieta: Radviliškis
Pranešimai: 2,291

marius w124 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Alkapone View Post
ESNIKAS999, nu vapšė pievas šneki... Tėvas mano ūkininkauja minimaliai, turi kelioliką hektarų, vienose vietose nuomuoja, kitose nuomuojasi, jei jam parankioj vietoj moka kad ir žymiai didesnę kainą, iš kitų taip išeina "pervilioja", bet tai čia paprasčiausias verslas. Dar gyvas, nesulauzytas vaiksto... Pagal tavo logiką tai dabar woodoo turėtų važiuot į uteną pas vieną seni, kuris turi šrotą, ir jį "pakast", nes matai, woodoo man uz 150lt ikišo abs bloką, ir dar neveikentį, o nuvažiavęs į uteną ten man už 40lt gerą pardavė... Pas woodoo nebesilankysiu, radau pigiau, o tas išsišokelis robinhudas iš utenos woodoo werslą gadina...
Pas ta robinhunda is Utenos geros kainos. Pastoviai perku

marius w124 neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-02-07, 21:51   #54
Darinis
 
Darinis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-02
Gyvenamoji Vieta: Strazdiskes
Pranešimai: 3,137

Darinis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
vienas is musu turbut nieko nesuprantantis........... nuomoju autobusiuka-tai as sofos vairuotojas? nuomoju maisykle,vibro koja,generatoriu ir kitus statybu irankius-tai as sofos statybininkas? man zemes dirbimas elementarus verslas,zinoma nesmagu,kai atsiranda uz tave gudresnis ar turtingesnis,kuris gali moket brangiau,bet toks jau tas gyvenimas.........vieni taip ir lieka prie 28ha,kiti per keleta metu ir 200 turi.(kartu startave).
mb lorinser-kiek duotum uz 6ha klausuciu seniunijoj? gali rasyt viesai,as susidorojimo nebijau,nebent tave kas uzgaudytu.
tai turbut kad vienas kazko nesupranta.... jei tu pasiimi nuomos pinigus vis ok ir ner prie ko kabintis, bet jei dar kazko uzsimanai (pvz kad ir beakcizio dyzelino) ir ismokas visas tai jau sofos ukininkas. autobusiuko nuomos atveju nezinau ka dar galetum paimt apart pinigu kad taptum sofos vairuotojas

Darinis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-02-07, 23:41   #55
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,286

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Darinis View Post
tai turbut kad vienas kazko nesupranta.... jei tu pasiimi nuomos pinigus vis ok ir ner prie ko kabintis, bet jei dar kazko uzsimanai (pvz kad ir beakcizio dyzelino) ir ismokas visas tai jau sofos ukininkas. autobusiuko nuomos atveju nezinau ka dar galetum paimt apart pinigu kad taptum sofos vairuotojas
nu jei veza,kokius sasainius-dezute sausainiu.
bet jei vienas uzsimano,o kitam tai tinka-nematau jokios problemos,absoliuciai jokios.

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-02-08, 10:01   #56
Esnikas999
 
Esnikas999's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-01-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 310

Esnikas999 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Alkapone View Post
ESNIKAS999, nu vapšė pievas šneki... Tėvas mano ūkininkauja minimaliai, turi kelioliką hektarų, vienose vietose nuomuoja, kitose nuomuojasi, jei jam parankioj vietoj moka kad ir žymiai didesnę kainą, iš kitų taip išeina "pervilioja", bet tai čia paprasčiausias verslas. Dar gyvas, nesulauzytas vaiksto... Pagal tavo logiką tai dabar woodoo turėtų važiuot į uteną pas vieną seni, kuris turi šrotą, ir jį "pakast", nes matai, woodoo man uz 150lt ikišo abs bloką, ir dar neveikentį, o nuvažiavęs į uteną ten man už 40lt gerą pardavė... Pas woodoo nebesilankysiu, radau pigiau, o tas išsišokelis robinhudas iš utenos woodoo werslą gadina...
O tu skaitei kazkur, kad minejau sumusimus, uzpuolimus, gyvybes atemimus? Ne, tai geriau nekliedek!

Esnikas999 neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-02-08, 11:41   #57
Darinis
 
Darinis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-02
Gyvenamoji Vieta: Strazdiskes
Pranešimai: 3,137

Darinis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Esnikas999 View Post
O tu skaitei kazkur, kad minejau sumusimus, uzpuolimus, gyvybes atemimus? Ne, tai geriau nekliedek!
nezinau kaip del fizinio smurto bet kai gerai prisidirba tai uzsiundina keleta "spintu" su juodais bmw kad reikalus paiskintu zmoniu kalba

Darinis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.