Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2014-01-03, 22:12   #221
tikmarius
 
tikmarius's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-03-07
Gyvenamoji Vieta: Šilutė-Klaipėda
Pranešimai: 225

tikmarius is on a distinguished road



Standartinis

Didžioji dalis emigravusių, tai ir išsilavinimo stoką. Šiaip aš už emigraciją, nes daug visokio plauko treninginių, kurie vos profesinę mokyklą sugebėjo baigt yra emigravę. Dėl to man ir kitiems tik geriau, nes galiu ramiau gyvent. Dėka ES valstybių, į kurias išvyko liaudis dirbt, Lietuvoje ir nusikalstamumas sumažėjęs.
Pateisinu emigravimą, jei tai yra dėl mokslo arba siekis tobulėti profesinę prasme.

__________________
Mercedes Benz
tikmarius neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-03, 22:15   #222
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė liutasss View Post
Tarkim as emigravau , bet gryzau po keletos metu dabar pas mane dyrba 11 zmoniu pilnu etatu ,as moku tokius mokescius ,kad kiti tokiu algu negauna
Tokia emigracija yra pati geriausia

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-03, 22:15   #223
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė liutasss View Post
Tu lipi ant emigrantu kurie ,ieskodami geresnio gyvenimo isvyksta .
O save pastatai i didvyrio pozicija kadangi tu moki mokescius Lietuvoje .
Atsibusk zmogau
As ne save statau i didvyrio pozicija, o visus Lietuvoje dirbancius zmones. Ir tikrai statau i Didvyriu pozicijas, nes mes kuriame geresnį gyvenimą Lietuvoje. Jei sugebesi paaiskinti kaip kiti dirbdami uz Lietuvos ribu gali pagerinti Lietuviu gyvenimą - aš atsiprašysiu Tavęs.

Citata:
Pradžioje rašė ramsung View Post
to Apple, kadangi esi sios web galva, tai manyciau tau tikrai reiketu pasilaikyt nuomone, nors ji tau ir yra teisingiausia... Todel kad kalba eina ne apie kledarus kazkokius, o apie nemazai forumieciu gyvenimus, o tu juos kritikuoji.
Aš nesu šio web galva savo nuomonę turėjau, turiu ir turėsiu. Taip, ji yra kategoriška, bet dar neišgirdau nei vieno argumento, kuris užstotų Lietuvos visuomenę. Kaip jau ne kartą minėjau, nelinkiu nei vienam emigrantui blogo, o kaip tik linkiu, kad viskas tik kuo geriau sektųsi. Linkiu, kad visi užsikalę krūvas litu grįžtumėt ir kurtumėt darbo vietas čia.

Citata:
Pradžioje rašė liutasss View Post
Tarkim as emigravau , bet gryzau po keletos metu dabar pas mane dyrba 11 zmoniu pilnu etatu ,as moku tokius mokescius ,kad kiti tokiu algu negauna
+1 Tau, jei čia neblevyzgoji.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-03, 22:15   #224
tikmarius
 
tikmarius's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-03-07
Gyvenamoji Vieta: Šilutė-Klaipėda
Pranešimai: 225

tikmarius is on a distinguished road



Standartinis

Ir dar vienas klausimas.
O ką jūs esat padarę, kad čia būtų geriau gyventi? Ar tik loti temokat?

__________________
Mercedes Benz
tikmarius neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-03, 22:21   #225
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Matyt kad dirbam, tiksliau kuriam produkta ir islaikom 3 nedirbancius/valdininkus kiekvienas O dar ir darbo vietas kuria kai kurie

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-03, 22:26   #226
egidijus dk
 
egidijus dk's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-12-13
Pranešimai: 221

egidijus dk is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Emigrantam apie pensininkus kalbet isvis geda turetu but, nes jus prisidedat prie ju mazu pensiju.. As uzdirbu litus pensininkam savo varganoj saly, as o ne tu. Taip, kad susilaikyk nuo komentaru tokiu.

Dziaugiuosi uz tave ir uz visus kitus iseivius. Linkiu jums viso ko geriausio. O mes varguoliai ir toliau pachalinsim savo salelej del pensininku ir del visu kitu ateities.
koks tu SAUNUOLIS Apple verslininkas.Padedi pensinnkai ka pensija gautu .Zinau viena ka jei sedieciau Lietuvoj tikrai negalieciau tevam pensininkam padieti.Ir nereikia stumti ant emigrantu kas 2012m atsiunte i LT metini Sodros biudzeta?Gal tokie kruti verslininkai kaip tu?

egidijus dk neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-03, 22:31   #227
liutasss
 
liutasss's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-17
Pranešimai: 665

liutasss is on a distinguished road



Standartinis

Pliusu ir minusu yra daug ,bet geriau zmogus turi laisve emigruoti negu kaip S.Korejoj ar (byvusioj USSR) sedet koncervu dezutej .


(be to snd gryzau namo su autobusu , kadangi seimoj vienintele auto ir nesijauciu as skurdziumi)


Paskutinį kartą redagavo liutasss; 2014-01-03 22:39 val.
liutasss neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-03, 22:36   #228
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė egidijus dk View Post
koks tu SAUNUOLIS Apple verslininkas.Padedi pensinnkai ka pensija gautu .Zinau viena ka jei sedieciau Lietuvoj tikrai negalieciau tevam pensininkam padieti.Ir nereikia stumti ant emigrantu kas 2012m atsiunte i LT metini Sodros biudzeta?Gal tokie kruti verslininkai kaip tu?
Dar kartą kartoju, Jūs padedat savo giminėms. Prie mano Močiutės neprisidėjot nei vienas iš Jūsų. O aš (ir visi kiti dirbantys Lietuvoje) prisidėjau prie visų Jūsų Močiučiu ir Senenlių gaunančių pensijas Lietuvoje.

Aš nesu nei Dievas, nei Lietuvos bamba. Esu eilinis Lietuvos pilietis ir tiek.

Dar kartą kartojų : nelinkiu nei vienam emigrantui nieko blogo! Kaip tik linkiu viso ko geriausio. Džiaugiuosi kai kitiems sekasi geriau nei man.

Tik supraskit, kad jeigu Jūs planuojate visada ten gyventi, tai Jūs kuriat ne Lietuvos pensininkų ir jaunimo gerovę, bet tos šalies piliečių (tame tarpe ir Jūsų). Ir nereikia komentuoti Mūsų šalies problemų, nes ne Jūs jas sprendžiat. Taip, pervedat Jūs pinigus čia, kurie po to nusėda pas mus. Valio, už tai Jūs ir esat maladec, bet tai negelbėjas Mūsų šalies.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI

Paskutinį kartą redagavo Apple; 2014-01-03 22:42 val.
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-03, 22:40   #229
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė egidijus dk View Post
koks tu SAUNUOLIS Apple verslininkas.Padedi pensinnkai ka pensija gautu .Zinau viena ka jei sedieciau Lietuvoj tikrai negalieciau tevam pensininkam padieti.Ir nereikia stumti ant emigrantu kas 2012m atsiunte i LT metini Sodros biudzeta?Gal tokie kruti verslininkai kaip tu?
O kartais ne verslininkai kurdami produkta islaiko visa valstybe ir surenka visa sodros biudzeta?

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-03, 23:10   #230
vytas85
 
vytas85's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-02-18
Pranešimai: 1,163

vytas85 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
pensininkai to nejaucia nes tie pinigai neskirti mokesciams, juos jaucia tik emigrantu giminaiciai.



As esu piktas nes iseiviai komentuoja musu pensininku gyvenima, kuri jie tik blogina mokedami mokescius iseiviu pensininkams siaip esu laimyngas gyvendamas cia. Turiu tiksla gyventi geriau, turiu tiksla sukurti darbo vietas kitiems, bet visa tai ateityje
apple tu man paaiskink kodel emigrantu pinigai nepasiekia mokesciu?nes zmones gryzta atostogu parveztus pinigus isleidzia Lietuvoje jie atnesa imonem didesni pelna,is didesnio pelno valstybe gauna daugiau mokesciu is katru kliuna ir senelem ir mociutem.

__________________
mercedes w220 320cdi 2003m ir bmw 325 cabrio 1990m

ex-bmw tc baur cabrio,bmw 325 sedan,chrysler sebring cabrio,toyota celica cabrio,bmw 328 cabrio.renault vel sati,bmw e61 530d,chrysler grand voyager,volkswagen sharan carat....
vytas85 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.