Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Diskusijos apie Audio, Video, Navi, Signalizacijas ir t.t.

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-06-01, 14:42   #41
Kleckas1978
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-25
Pranešimai: 91

Kleckas1978 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Jonkis View Post
wou, vienas uz kita geresni, zodziu situacija tokia, kas mano masina mate zino, kad jai reikia skubaus dazymo, ir tvarkymo, tai dabar apie tai ir sukasi mano pinigai ir pastangos, labai aciu master ir kleckui, tikrai kai jau eisiu pirkti pirma pasikonsultuosiu su jumis ir tikrai manau is abieju pateiktu nuomoniu kazkuria tikrai pasinaudosiu... O dabar manau ir jus sutiksit kad nusipirkti ir laikyti spintoj pasidejus neverta, o i masina deti ir paskui vel viska lupineti gaila laiko
Dekui uz patarimus ir pamastymus, manau tai bus naudinga ne tik man vienam
nesu as nei ekspertas nei ka ir nebutina tartis, paklausi nuomones pasakom - vaziuoji i firma kokia - pasiklausai kas kaip ir ar paciam tinka, nes as visada sakau, kad reikes paciam klausyti, o ne kazkam kitam del to ir siulau nueiti pasiklausyti bent stende kaip groja kad butu galima bent braiza grojimo isgirsti ir t.t.
Jei patinka - perki ir montuoji, nepatinka ieskai kazko kita, nes pasirinkimas nemenkas tik reikia zinoti ko nori.
+ kiekvienam savaip ta muzika patinka (buvo vaziuoju su draugo pazystamu su reikalais - veikejui ~20m., klausomes muzikos - sako negroja tas tavo subas isviso - atjungtas - as sakau ne groja - atjungiau per maga suba isvis - a sakotrikrai grojo o po to sako taigi kalti turi normaliai, o cia tik siaip zemu biski priduoda, nustaciau stiprintuvui kad nuo ~125 Hz pjautu + basbusta +12db + padariau su magu kiektik eina daugiau boso - tada tas vo cia tai jega - kala gerai (kaip su plaktuku per kepenis) - sako dabar reiktu aukstu daugiau - sukeliau kiek tik ejo su magu - sedi veikejes 20 metu nu sako jega nu gerai ciksi ir kala
tai va neaisku kas ir kiek supranta kaip ta muzika turi groti ir t.t. (jei man patinka naturalumas - kitas be Loudo ir basbustu gyventi negali.

Bet yra vienas dalykas zmogus visada isgirs ir ausys neapgaus kur bus geriau, o kur prasciau kokybes atzvilgiu.

Kleckas1978 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-02, 08:45   #42
master
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-23
Pranešimai: 2,009

master is on a distinguished road



Standartinis

KLECKUI
pirmiausia sorry -per savo psichologijos paskaitas vietoj MB124cabrio su el.stogu kupe įrašiau-o toks variantas su cabrio gal ne toks paprastas
antra-turiu kontaktą ne su Mamontovu o su žmonėm įrašus dariusiais
trečia-su Ivolgos komponentais ir MB Quart koaksialais galima pasiekti daugiau,tik reikia šio to
Mano sūnus- JL Audio bosų fanas,MB Vito taip buvo ir darytas-malonu turgelį su žinančiais užvest-o ginčuose gimsta TIESA
O kaip pas mane priekiniai į MB190 sumontuoti-gal kt.savaitę ir foto bus-dabar kiek pasimokysim
Visiems linkiu gero garso!

master neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-02, 11:51   #43
Kleckas1978
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-25
Pranešimai: 91

Kleckas1978 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė master View Post
KLECKUI
pirmiausia sorry -per savo psichologijos paskaitas vietoj MB124cabrio su el.stogu kupe įrašiau-o toks variantas su cabrio gal ne toks paprastas
antra-turiu kontaktą ne su Mamontovu o su žmonėm įrašus dariusiais
trečia-su Ivolgos komponentais ir MB Quart koaksialais galima pasiekti daugiau,tik reikia šio to
Mano sūnus- JL Audio bosų fanas,MB Vito taip buvo ir darytas-malonu turgelį su žinančiais užvest-o ginčuose gimsta TIESA
O kaip pas mane priekiniai į MB190 sumontuoti-gal kt.savaitę ir foto bus-dabar kiek pasimokysim
Visiems linkiu gero garso!
cabrio betkoks visada bus didele beda muzikai ir su scenom ir t.t.
+ kainuos visada 2-3 kartus brangiau nei paprasta koki sedana apiforminti.

mano poziuriu kabrio tik geri galingi komponentai su dvigubu priesbosiu kabinantys giliai kad nereiketu montuoti subo nes su jeis tik daug lt ir mazai naudos gaunasi - kol masina stoves tai dar nieko bet vaziuojant tas subas pasiliks kazkur toli, o jei nores girdeti suba teks daug vatu ir ne vieno subo ieskotis, beje subas ne didesnis uz 10" ir uzdaroj dezej, nes kitaip oro srautai ir slegiai ir t.t. labai stipriai itakos garsa - veiks difuzoriu + fazika gali uzspausti ir t.t.
vienu zodziu 100 kartu geriau gerai padarytos durys su 20 cm priesbosiu arba 2x17 kurie gali tempti iki 40 hz muzikai daugiau nereikia - repui ir t.t. reikia - bet cia jau kaip ir nelabai ir i muzika panasu.

Prie MB quart tikrai nieko pries neturiu, bet va man idomu kuri tau Ivolgu serija tau taip itiko???? manau uz tuos pinigus kokie Rainbow atgrotu svelniau ir maloniau nei tie Ivolga + yra daug kitu gaminiu uz ~300 - 350 lt kurie gali ir geriau uz tas Ivolgas, as suprantu kad visko neimanoma isbandyti bet ar verta teigti kad su Ivolgos bus tikrai gerai??? Pripazink pats kad pvz su
MBQuart DSG 216 komponentais gros zymiai geriau nei su betkuriom Ivolgom
Juo labiau kad kaina pvz MBQuartu DSG 216 - siuo metu 420 lt. (per google per 1 min. suradau uz tokia kaina) manau paieskojus rastum ir dar pigiau.
http://www.belcanto.lt/content/view/62/107/
skirsis nuo Ivolgu normaliu apie 100 lt, o kokybes atzvilgiu bus zymiai geriau, deje kaip minejau Ivolgu banga jau praejo ir gerus metus apie jas jau niekas nesneka nes suprato kad yra ir geresniu daiktu vos dadejus 100 ar 200 lt. o ir savo kainu kategorijoj per metelius jos igavo daugiau konkurentu.

Beje JL subu ir JL monoblokai man ir prie dusios bet pinigai uz juos prasomi sakykim yra perdaug uzlauzti - jei naujus pirkti tai kosmosas.
Komponentai ir stiprintuvai jiems man jokio ispudzio nedaro.
JL nera blogai bet nera ir stebuklas, yra ir daugiau rimtu gaminiu,
JL monoblokai tikrai geras pasirinkimas subui.
JL subai nuo serijos ir t.t. priklauso bet visada gali rasti alternatyvu nemazai + daug priklauso nuo klausomos muzikos - su JL subai greito roko ar dziazo sunku butu pasiklausyti bet imanoma, bet repui, popsui ir bumcikui tai tikrai nepamainomi dalykai.
Pats turiu JL 12w7 uzdaroj dezej ir JL 1000/1 ir kadangi neklausau nei roko, nei klasikos, nei dziazo tai man tas kalbasinimas ir slegis ir srautas tinka bet ka padarysi kad jaunas esu - jei kazka rimtesnio klausau - atjungiu isvis suba beje w7 visai dar padoriai groja muzika kaip pompa skirta orui studyti ir skardas lankstyti.

Kleckas1978 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-02, 11:57   #44
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Mortal Kombat Audio System Edition
Kleckas1978 vs Master
Fight!
Žmonės, gyvenkit draugiškai Supratom, abu jūs daug išmanot, bet dabar tema pavirto į ilgio matavimosi varžybas

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-02, 13:42   #45
Kleckas1978
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-25
Pranešimai: 91

Kleckas1978 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Mortal Kombat Audio System Edition
Kleckas1978 vs Master
Fight!
Žmonės, gyvenkit draugiškai Supratom, abu jūs daug išmanot, bet dabar tema pavirto į ilgio matavimosi varžybas
niekas nesimatuoja bet idomu suzinoti kas kiek suprantam ir patirtim pasidalinti nes visko zinoti ir moketi yra neimanoma
Tobulejimui rybu nera.

Beje man mano ilgio uztenka ir neturiu tikslo matuotis (nusiskundimo iki siol gauta nebuvo)
nes apie ilgio matavimasi irgi galima pasakyti - kad vyrai kompensuoja toki trukuma pirkdami arba galingas arba dideles masinas

Kleckas1978 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-02, 17:54   #46
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Kleckas1978 View Post
niekas nesimatuoja bet idomu suzinoti kas kiek suprantam ir patirtim pasidalinti nes visko zinoti ir moketi yra neimanoma
Tobulejimui rybu nera.

Beje man mano ilgio uztenka ir neturiu tikslo matuotis (nusiskundimo iki siol gauta nebuvo)
nes apie ilgio matavimasi irgi galima pasakyti - kad vyrai kompensuoja toki trukuma pirkdami arba galingas arba dideles masinas
teisingai.
davai vyrai toliau man faina pasisemti siektiek ziniu

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.