Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Old 2020-04-29, 17:25   #1
ikras
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 9

ikras is on a distinguished road



Question 2011-2016 E klasės Rida

Hey,
yra minčių po karantino atsinaujint transporto priemonę ir linkstu link MB W212 E350.
Emigrantas kolega taip pat žada neužilgo atsinaujinti ir pastebėjo, kad šiek tiek labiau nuo mūsų į Vakarus naudotų MB rinkos kaina gerokai mažesnė nei pas mus. Sako, kad "taksiorai, daug prabėgę tai pigesni". )

Tai mano klausimas – galbūt turit nuomonių, ties kelintu šimtu tūkstančių KM dažniausiai prasideda prižiūrėto W212 kapitaliniai remontai? )

Esu gan žalias automobilių technikoj, tai tik sakau, ką esu girdėjęs. Galbūt jūs atvesit į protą.
Esu girdėjęs visokių versijų (kas turbūt ir yra tiesa, nes priklauso nuo priežiūros), vieni sako apie 300tūkst., kiti kad daugiau. Būtų įdomu išgirst tikslinės auditorijos nuomonę.


ikras neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-04-29, 17:33   #2
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,008

amerika is on a distinguished road



Standartinis

šiaip renkiesi arba brangiai su maža rida, arba pigiau su 300-400k rida, ir taupai 3-3,5 k kad pasikeisti kittu motoru,kapitalinis tikrai atsistos daug daugiau negu kitas devetas variklis.... Imii iš usa E 500 , ir nevargsti su turbinos restauravimais,purkštukais,ir viskuo kas susije su dyzeliu.

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-04-29, 17:38   #3
ikras
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 9

ikras is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
šiaip renkiesi arba brangiai su maža rida, arba pigiau su 300-400k rida, ir taupai 3-3,5 k kad pasikeisti kittu motoru,kapitalinis tikrai atsistos daug daugiau negu kitas devetas variklis.... Imii iš usa E 500 , ir nevargsti su turbinos restauravimais,purkštukais,ir viskuo kas susije su dyzeliu.
Kaip supratau apie 300k-400k prasideda problemos?
Spėju E500 50% prisideda prie kainos lyginant su E350? Kad liktų ant batono irgi būtų gerai.

ikras neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-04-29, 19:09   #4
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,618

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ikras View Post
Kaip supratau apie 300k-400k prasideda problemos?
Spėju E500 50% prisideda prie kainos lyginant su E350? Kad liktų ant batono irgi būtų gerai.
problemos prasideda pagrinde ne nuo ridos, o nuo nepriežiūros. Jei koks fanatikas eklotuoja ilgais atstumais auto ir viska keičia naujom dalim atsiradus menkiausiai problemai - tai ir 600 000 gal nedidele beda. Jei nenori problemų - imi auto iki 100k ridos. visos auto virš 200k jau bet kada gali sugesti.

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-04-29, 21:23   #5
Gintarys
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-04-02
Pranešimai: 29

Gintarys is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ikras View Post
Hey,
yra minčių po karantino atsinaujint transporto priemonę ir linkstu link MB W212 E350.
Emigrantas kolega taip pat žada neužilgo atsinaujinti ir pastebėjo, kad šiek tiek labiau nuo mūsų į Vakarus naudotų MB rinkos kaina gerokai mažesnė nei pas mus. Sako, kad "taksiorai, daug prabėgę tai pigesni". )

Tai mano klausimas – galbūt turit nuomonių, ties kelintu šimtu tūkstančių KM dažniausiai prasideda prižiūrėto W212 kapitaliniai remontai? )

Esu gan žalias automobilių technikoj, tai tik sakau, ką esu girdėjęs. Galbūt jūs atvesit į protą.
Esu girdėjęs visokių versijų (kas turbūt ir yra tiesa, nes priklauso nuo priežiūros), vieni sako apie 300tūkst., kiti kad daugiau. Būtų įdomu išgirst tikslinės auditorijos nuomonę.

I vakarus nuo mūsų? Gerokai žemesnės nei pas mus? Tu tuo tikras? Emigrantas kolega man labiausiai patiko, ačiū už gero juoko dozę

Gintarys neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-04-29, 23:24   #6
ikras
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 9

ikras is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Gintarys View Post
I vakarus nuo mūsų? Gerokai žemesnės nei pas mus? Tu tuo tikras? Emigrantas kolega man labiausiai patiko, ačiū už gero juoko dozę
Malonu, kad patiko. Danijoj 2016 metų E klasė su silpnesniu motoru su 500k~ 6-7k važiuojanti. Neįsivaizduoju, kas su ja ten taip blogai, kad tokia kaina. )

ikras neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-04-30, 08:50   #7
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,286

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ikras View Post
Malonu, kad patiko. Danijoj 2016 metų E klasė su silpnesniu motoru su 500k~ 6-7k važiuojanti. Neįsivaizduoju, kas su ja ten taip blogai, kad tokia kaina. )
E200, mechanika, karavanas ir takso geltonumo?

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-04-30, 09:56   #8
ikras
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 9

ikras is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
E200, mechanika, karavanas ir takso geltonumo?
Beveik visiškai teisingai, tik baltos spalvos ir automatas.
Galit žaliam žmogui paaiškint kodėl tokių metų važiuojantis MB gali tiek kainuot?

EDIT: kad ir tie patys takso spalvų, suprantu, kad nuvažiavę daugiau, bet skirtumas Lietuvoj ir ten atrodo kosminis


Paskutinį kartą redagavo ikras; 2020-04-30 10:06 val.
ikras neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-04-30, 10:08   #9
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,286

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ikras View Post
Beveik visiškai teisingai, tik baltos spalvos ir automatas.
Galit žaliam žmogui paaiškint kodėl tokių metų važiuojantis MB gali tiek kainuot?
Mačiau yra Vokietijoje yra už 5.6k su 280k km tik geltonas ir galima PVM pasigražinti.
Silpniausias motoras,taxi salonas ir 500k km tam motorui tikrai nėra mažai,gal net sakyčiau daug.
Ar čia kosminis skirtumas?
https://m.autoplius.lt/skelbimai/mer...o=8000&first=1

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-04-30, 10:17   #10
ikras
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 9

ikras is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
Mačiau yra Vokietijoje yra už 5.6k su 280k km tik geltonas ir galima PVM pasigražinti.
Silpniausias motoras,taxi salonas ir 500k km tam motorui tikrai nėra mažai,gal net sakyčiau daug.
Ar čia kosminis skirtumas?
https://m.autoplius.lt/skelbimai/mer...o=8000&first=1
Opa, šito nei nemačiau. OK, viskas aišku, ir dėl ridos ir dėl kainų.
Dėkui, kad išaiškinot – pirkdamas žinosiu kuo domėtis ir ką praleist pro akis. )

ikras neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.