Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Old 2018-03-13, 16:39   #11
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

šiaip kartais padeda plovimas,bet ten reikalu daugiau negu kiaule pasipjovus,net ir servisai nelabai užsiima,padeda tik tuo atveju jei vožtuvu lizdu teflonas neišdiles ir jie nestrigineja.Naudotas gali buti toks pats kaip tavo,nesvarbu kad jie gražins pinigus ,bet darbai ,laikas ir visa kita bus jau i minusa,naujo kaina ,manyčiau nuo 500

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-03-13, 17:17   #12
aleximo
 
aleximo's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-02-19
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 744

aleximo is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
šiaip kartais padeda plovimas,bet ten reikalu daugiau negu kiaule pasipjovus,net ir servisai nelabai užsiima,padeda tik tuo atveju jei vožtuvu lizdu teflonas neišdiles ir jie nestrigineja.Naudotas gali buti toks pats kaip tavo,nesvarbu kad jie gražins pinigus ,bet darbai ,laikas ir visa kita bus jau i minusa,naujo kaina ,manyčiau nuo 500
Dare su plovimu jie man. Paziuresim kaip eisis, nes dabar deze streikuoja kart nuo karto dar labiau. Sake minimum 500-700km nuvaziuot ir jei tada vistiek bus, tai jau tada tikriausiai blokas.
Paklausiau pas juos kiek rastauravimas/remontas, pasake 800 eur.

aleximo neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-03-14, 05:56   #13
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė aleximo View Post
Dare su plovimu jie man. Paziuresim kaip eisis, nes dabar deze streikuoja kart nuo karto dar labiau. Sake minimum 500-700km nuvaziuot ir jei tada vistiek bus, tai jau tada tikriausiai blokas.
Paklausiau pas juos kiek rastauravimas/remontas, pasake 800 eur.
silber auto hidroblokas su plokšte ,apie 1350.....,pas Hunter užklausk,jis oem dalimis prekiauja,tai pasakys galbut žmoniškesne kaina.

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-03-20, 16:34   #14
IQOS
 
IQOS's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-08-18
Pranešimai: 13

IQOS is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė saras View Post
Aš kai pirkau auto keičiau tepala, bet meistriukas supyle kazkoki neatitinkanti mb specifikaciju ir nuo to prasidejo bedos (buvo sutarta, kad pakeis, bet neaptarata i ka, galvojau, kad savaime suprantama). Dabar noriu pakeisti i originalu.
Tai ar galejo ne toks tepalas per 1000 sugadinti deze?
Tavo situacija, cia beveik aiski, dezej teplai nebuvo keiciami iki taves, ir po keitimo, naujas skystis praplove ja, geras deziu meistras pamates tepalo bukle turejo tau pasakyt apie tokias galimas pasekmes.....

IQOS neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-03-25, 09:58   #15
Mintis
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-10-10
Pranešimai: 98

Mintis is on a distinguished road



Standartinis

Čia iškart visi siulo dežes restauracija, bet ar neužtektu padaryt adaptacijas, pažiuret po to reikšmes kurios sugryžo į savo reikšmes prieš adaptacija ir pakeist, reikiamus voštuvus? Ar ten tiek ta hidraulika išsidevi pas 7g? Kai turejau 5G man užteko pusles voštuva pakeisti ir adaptacijas numušti, viskas pasitaise Įdomu ir pačiam nes mano 7g, pagal menulio fazes durniuoja, kartais iš vis pora dienu viskas gerai, neina net suprast kaip begius meto, o kartais užeina prieš baigiant sustot susmugiuoja, tai stipriai tai silpnai, tai kartais iš 2-3 jaučias patempimas, o kartasi važiuoji ir viskas belekaip gerai, tepalai keisti, plokšte nauja prieš 60k km, įdomu kodel jai taip užplaukia...

Mintis neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-03-25, 10:26   #16
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,009

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė aleximo View Post
Dare su plovimu jie man. Paziuresim kaip eisis, nes dabar deze streikuoja kart nuo karto dar labiau. Sake minimum 500-700km nuvaziuot ir jei tada vistiek bus, tai jau tada tikriausiai blokas.
Paklausiau pas juos kiek rastauravimas/remontas, pasake 800 eur.
hidraulinio bloko plovimas vos ne kapitalinis ,nes jis pilnai išardomas ,išplaunamas ir surenkamas,tuomet(darbu eigoje) ir apžiurimi vožtuvai ir ju lizdai,jei nusidevejes tefloninis padengimas ,blokui ....
https://www.youtube.com/watch?v=PCG4plcPC_8

Citata:
Pradžioje rašė Mintis View Post
Čia iškart visi siulo dežes restauracija, bet ar neužtektu padaryt adaptacijas, pažiuret po to reikšmes kurios sugryžo į savo reikšmes prieš adaptacija ir pakeist, reikiamus voštuvus? Ar ten tiek ta hidraulika išsidevi pas 7g? Kai turejau 5G man užteko pusles voštuva pakeisti ir adaptacijas numušti, viskas pasitaise Įdomu ir pačiam nes mano 7g, pagal menulio fazes durniuoja, kartais iš vis pora dienu viskas gerai, neina net suprast kaip begius meto, o kartais užeina prieš baigiant sustot susmugiuoja, tai stipriai tai silpnai, tai kartais iš 2-3 jaučias patempimas, o kartasi važiuoji ir viskas belekaip gerai, tepalai keisti, plokšte nauja prieš 60k km, įdomu kodel jai taip užplaukia...
mes maišom solenoidus (elektra valdomus vožtuvus ),su hidrauliniais- šitie nesikeičia ir nesiremontuoja


Paskutinį kartą redagavo Darius; 2018-03-25 10:58 val.
amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-03-26, 10:22   #17
saras
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-07-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius (iš Utenos)
Pranešimai: 144

saras is on a distinguished road



Standartinis

Man padarė pilną reset kaip suprantu ir dėžė tikrai kitaip dirba, bet vistiek jaučiasi iš 2-3 ir kai stabdau jaučiasi kaip bėgiai sueina atgal, bet nebetaip žymiai kaip buvo prieš.

saras neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-04-02, 23:54   #18
Tombikas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-11-07
Pranešimai: 29

Tombikas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė aleximo View Post
pradejo is pirmos i antra truputuka jaustis kartais neseniai, tai nuvariau pas latvius i recro pasikeist alyvos, pakeiciau alyva vakar(pravaziuota 30k su ankstesne alyva), sake kad po adatpacijos jei nedings smugiai tai bus hidraulinis blokas, tai kol kas tik domiuosi
Paklausti norejau, kai keitei tepalus, praplovima dare 7g dezej? ir ar originalius tepalus uzpyle? kur dareisi tepalu keitima(servisas) koks? Dekui uz info

Tombikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-20, 06:55   #19
Makrolon
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-01-08
Pranešimai: 132

Makrolon is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė saras View Post
Man padarė pilną reset kaip suprantu ir dėžė tikrai kitaip dirba, bet vistiek jaučiasi iš 2-3 ir kai stabdau jaučiasi kaip bėgiai sueina atgal, bet nebetaip žymiai kaip buvo prieš.
Sveikas kaip tau ta pilna reset padare?

Makrolon neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-11-20, 07:50   #20
saras
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-07-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius (iš Utenos)
Pranešimai: 144

saras is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Makrolon View Post
Sveikas kaip tau ta pilna reset padare?
Su STAR'u.

saras neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.