Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Kuras

Naujas pranešimas
Old 2009-12-10, 01:12   #31
deimantaz
 
deimantaz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-12-01
Pranešimai: 1,234

deimantaz is on a distinguished road



Standartinis

zinau kad w210 univeraluose yra galinese sedynesi issilanksto vaikam sedeti arba kaip pas mane vietoj bagazines issilanksto dar dvi odines sedynes su saugos dirzais ir tampa is 5-cio i 7-ti nors tas jau buvo ir w124 univeraluose

__________________
I'm only
c123 79m. 2.3 vysniukas (95% padaryta liko vaziuokle sutvarkyt) Ir laukiam sausu sauletu dienu
w210 00m. 3.2 CDI sport diesel
w124 95m. 3.0 D (jau senasis)

w211 09m.2.2 CDI Naujasis
w124 88m. 2.0D debeselis Liko tik prisiminimai
deimantaz neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-02-10, 11:27   #32
Adodas
 
Adodas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-26
Gyvenamoji Vieta: Kristiansand, Norway
Pranešimai: 2,621

Adodas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė irr02 View Post
Liaudis niekada dyzeliniai motorai neaplenks benziniu, nepaisant to kad ir sukimo momentas dyzelio didsenis ir galia jau beveik prilygsta, bet juk nauji dyzeliniai varikliai kuo toliau tuo labiau baikstesni darosi apsukoms. Baisi prieziura darosi, dyzeliai labai opus darosi, kurkas opesni nei benziniai. Jei megsti greiti ir draskymus, rinkis benzinini, pralosi pinigu kurui, taciau islosi pinigui reontui bei prieziurai. o dar ir iskaitant jog masinos su dyzeliniai motorais yra brangesnes nei su benzininiu motoru, tad reikia atidziai pasirinkti ir pasiskaiciuoti kas labiau verta ir kas labiau apsimoka.
Pvz as per metus su savo clk pravziuoju kazkur apie 25 000 km. Vidutinskai apie 40% - 45% greitkeliai, todel pvz mano atzvilgiu pagal dabartine situacija niekaip neapsimoka dyzelis.
O dar ir zinant tai kad dyzelinis kuras kainuoja brangiau nei benzinas
O ir siaip liudnoka situacija yra su dyzeliniais automobiliais, kad jie yra darbiniai arkliai ir ju komforto iranga dazniausiai buna labi skurdi. Neskaiant exclusive class serijos automobiliu. Vidutines klases automobiliu su dyz. motoru komforto iranga ir baisiai skurdi. Pvz man asmeniskai vien del to yra neepatrauklus dyz. autmobilis, todel kad nerandu niekada tokios komplektacijos kokios asmeniskai noreciau. Tad visada esu priverstas rinktis benz. varikli. Na ir siaip ziemos metu maziau bedu su benzu nei dyzeliu =]
Ant dyzelio ziek tai zvakes reikia keisti, tai ziek jau akumas per slabnas tai dar koks briedas, tai ziurek nesikuria, jei nesikuria ilgai brizint ir lb bruzint negali, krc jei plish turbinos membrana tai bus sakes kainuos nezmoniskai... Num va tokiu visokiu baijeruku yra.. Zodziu tiek vieno tipo motorai tiek kito turi savo pliusu ir minusu. Dyzelio pranasuma matau tik viena, kad jis ekonomiskiau suvartoja kura, daugiau asmeniskai pliusu nematau, kita tik minusai, akylesne prieziura, brangesnis remontas, brangesnes detales, papildomi paruosimai ziemai, padraskyt nepadraskysi... tai tiek is mano varpines
1. Kuo naujesnis dyzelinis variklis tuo jis labiau draugauja su didesnemis apsukomis, vaziuoti 4000 rpm tikrai nera baisu kad kazkas ypatingo ims ir nutiks tam dyzeliui - juolab, pasiziurejus tendencijas dabar nauji dyzeliai turi kw vis daugiau ir daugiau, o kiap zinia kw atsiranda prie aukstu apsuku
2. Ar dyzelis ar benzinas bendrai itakos komplektacijai neturi, turi variklio galia ir kubatura - 3.2 cdi pilna geros komplektacijos variantu, kaip ir 2.0 benzu pilna pliku.
3. Ant benzo jau zvakes nesikeicia matai ir visi jie kuriasi ziema... Tvarkingas dyzelis kaip ir tvarkingas benzinas puikiausiai kuriasi ir -25 laipsniu. Jokiu papildomu paruosimu ziemai nesu dares.
4. Kad nepasidraskysi irgi nesutikciau. Zinoma, dyzelis yra ekonomijai orientuotas automobilis, taciau ir puikiai aukleja benzinus jei jau nusprendi palenktyniauti. w203 2.7 cdi (cipuotas) 2.3k w208 is 3 bandymu nuo sviesoforo visus 3 kartus paliko per kelis metrus.
5. Manau kad stereotipas apie dyzelius "neigiamas" savybes tau yra susidares nuo 1.6d visokiu bulku ir nissan'u savininku patirties, kai dyzelis dar tebuvo orientuotas tik i ekonomija ir nusigavima is tasko A i taska B su minimaliomis sanaudomis.

Reziumuojant savo postringavimus, kurie tapo ilgiausiu mano kada nors rasytu atsakymu forumuose, sakau kad tiek benzinas tiek dyzelis yra lygiaveriai pasirinkimai( na dyzelis siek tiek lygiavertiskesnis ), tik kiekvienam savo

Adodas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-02-10, 11:43   #33
kests
 
kests's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-07-15
Pranešimai: 88

kests is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Adodas View Post
1. Kuo naujesnis dyzelinis variklis tuo jis labiau draugauja su didesnemis apsukomis, vaziuoti 4000 rpm tikrai nera baisu kad kazkas ypatingo ims ir nutiks tam dyzeliui - juolab, pasiziurejus tendencijas dabar nauji dyzeliai turi kw vis daugiau ir daugiau, o kiap zinia kw atsiranda prie aukstu apsuku
2. Ar dyzelis ar benzinas bendrai itakos komplektacijai neturi, turi variklio galia ir kubatura - 3.2 cdi pilna geros komplektacijos variantu, kaip ir 2.0 benzu pilna pliku.
3. Ant benzo jau zvakes nesikeicia matai ir visi jie kuriasi ziema... Tvarkingas dyzelis kaip ir tvarkingas benzinas puikiausiai kuriasi ir -25 laipsniu. Jokiu papildomu paruosimu ziemai nesu dares.
4. Kad nepasidraskysi irgi nesutikciau. Zinoma, dyzelis yra ekonomijai orientuotas automobilis, taciau ir puikiai aukleja benzinus jei jau nusprendi palenktyniauti. w203 2.7 cdi (cipuotas) 2.3k w208 is 3 bandymu nuo sviesoforo visus 3 kartus paliko per kelis metrus.
5. Manau kad stereotipas apie dyzelius "neigiamas" savybes tau yra susidares nuo 1.6d visokiu bulku ir nissan'u savininku patirties, kai dyzelis dar tebuvo orientuotas tik i ekonomija ir nusigavima is tasko A i taska B su minimaliomis sanaudomis.

Reziumuojant savo postringavimus, kurie tapo ilgiausiu mano kada nors rasytu atsakymu forumuose, sakau kad tiek benzinas tiek dyzelis yra lygiaveriai pasirinkimai( na dyzelis siek tiek lygiavertiskesnis ), tik kiekvienam savo

Man dyzelis yra super! siktiek ezina, kad ilgai syla ziema, bet sekanciai ziemai montuosiu webasto ir tiek bedu bus ) Tie nusistatymai pries dyzelius man yra juokingi ir tiek. Ypac is zmoniu, kurie niekada neturejo dyzelinio auto Jei masina tvarkinga, ji vaziuos ir nesvarbu ar dyzelis ar benzas Tarpkitko ne viena karta sia ziema teko benzinies tackes uzkurinet su krokodilais nuo mano dyzelio :P

kests neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-25, 14:01   #34
kaktusas
 
kaktusas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-25
Gyvenamoji Vieta: Alytus
Pranešimai: 136

kaktusas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Darenzo View Post
cia gal biski ir ne i tema.. bet norejau paklaust ar atsilenkia galines sedynes w203 (sedanas) ar ne?
pas mane atsilenkia, cia viskas priklauso koki auto uzsake pirmas pirkejas.
pas mane galinese sedynese imontuota vaikiskos sedynes (jeigu galima taip sakyti) ir jos issilanksto kad galetum vezti pvz kokias slides virs 2m ilgio.

__________________
MB C270CDI 2001m.
MB A160CDI 2002m.
kaktusas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-25, 14:02   #35
kaktusas
 
kaktusas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-25
Gyvenamoji Vieta: Alytus
Pranešimai: 136

kaktusas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė kaktusas View Post
pas mane atsilenkia, cia viskas priklauso koki auto uzsake pirmas pirkejas.
pas mane galinese sedynese imontuota vaikiskos sedynes (jeigu galima taip sakyti) ir jos issilanksto kad galetum vezti pvz kokias slides virs 2m ilgio.
galesiu foto veliau kada imest su islankstytom jei idomu kam nors

__________________
MB C270CDI 2001m.
MB A160CDI 2002m.
kaktusas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-25, 16:16   #36
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mariukaz View Post
siaip tai jo, viskas priklauso nuo pirmojo pirkejo, kokiu opciju jis norejo, bet bendras desningumas toks, kad visokie 220CDI opciju turi maziau nei E430
O pirkti w210 be odos... fui, kazkaip pigiai salonas atrodo
pas mane be odos ir norma patenkintas savo salonu

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-04-26, 23:07   #37
kaktusas
 
kaktusas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-25
Gyvenamoji Vieta: Alytus
Pranešimai: 136

kaktusas is on a distinguished road



Standartinis

va kam ydomu kaip atrodo W203 sedanas su atlenktom galinem sedynem



__________________
MB C270CDI 2001m.
MB A160CDI 2002m.
kaktusas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.