Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2008-04-20, 22:04   #1
tannoy
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-04-20
Pranešimai: 3

tannoy is on a distinguished road



Question Yra dilema: 500SEC

Siandien lapnodamas per Pashilu rajona pamaciau savo ishsvajota, bet neadekvaciai brangu mersa - c126 500 SEC, kuris kieme stovi jau pora metu kaip minimum (aisku graudu, kad toki beiby pudina kieme, neuzkuria). Vaikigaliai matosi ant galinio dangcio raktais isbraize kazkokias nesamones, pratraukta per shona raktu, ratai jau seniai ora nuleide, nors stovi AMG blynai 18, jei neklystu. Zenkliukai tiek prieky, tiek gale nulupti - graudu! Tokia kaimene arkliu stovi pazabota, baigia ishdvest ten tam kieme..

Perverciau atopliusa, radau viena 500 SEC
http://auto.plius.lt/pirkejams/skelb...eji&id=1695196 - spalva leva, kazkox neklasiskas man jis, uzdeti pigus dideli volai, sake draugas ji isderintu uz ~10.000litu.

Bet nebuciau as, jei neziureciau mobile.de - ir stai, klasiskiausias is matytu mano SEC'u - 500 1990 (lyg ir, gal ankstesnis), Brabus ratai 18, isciustytas, islaizytas kaip katino pautai, kaina 6250euru, be ratu 4000euru. Kaip matot - numeriai SEC 501 - vyrukas matyt pasineses smarkiai ant savo auto.
:s eile2:


Ratai - tiesiog kaip jam nulieti, padangos ant tokio lygio ratlankiu matyt proxes kokios.. Siandien uzklausiau, tikiuosi greitu metu is jo atsakymo sulaukt.



Imciau net nedvejojes, jei uz tuos ratus neplestu beveik 8000litu , kas man jau yra tumach! Bet su jais jis taip nesveikai atrodo. Pats manau, kad ant 2/5 kainos uz ratus yra per daug, o be ju kaina uz ledini SEC'a 14000lt~ yra normali (manau is to ka parases).

.Kokios problemos pas siuos kupus buna?

.Voztuvo tarpines sunku pasikeist eina kaip ir po dvi ant vieno)?

.Reikia informacijos, kam sugedus tektu paklot dar zenklia suma pinigu (ko nesinori aisku).

.Kaip su dalim, eina gaut nepermokant? paporinkit realiu kainu dalims, ka pakeist kiek kainuoja..

18 coliu ratlankiai butu maunami siltajam sezonui, su intencija saugot ir mylet automobili, galetu per ziema ir garaze pastovet (galu ne kokia chuliganke uz 1500litu kad prie siemenso ar sportrumio paisyt saules ir kepint brangias r18 padangas.

.Kokius skaitot sitam labiausiai tinkanciais?


Matyt yra daugiau klausimu, bet siai minutei nepamenu.
Aciu kad skaitet ilga rasliava, aprasiau informatyviai kiek galejau, pridejau linka - padekit man!
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...=1&tabNumber=1

tannoy neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-04-20, 22:25   #2
<MB>
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Man tai yra pac graziausias Mercedes kupas. (Sakydamas graziausias, turiu omenyje, kad grazesnis ir uz naujausiaji!) Deja del explotacijos nesu kompetentingas kazka patarti.

  Cituoti
Old 2008-04-20, 22:37   #3
nova
 
nova's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-25
Pranešimai: 2,335

nova is on a distinguished road



Standartinis

na remontas aisku brangesnis uz betkurio eilinio mersedeso
V8 vis delto kaip ir du varikliai po kapotu. o dar ir toks senas (moraliskai). daug ko po du, kapitalinio atveju galima sakyti teks remontuoti du variklius.
del pakabos manau problemu neturetu kilti, viskas turi buti, o ko nera galima uzsisakyti ir nebutinai originala. tik reikia ypac atidziai ziureti galine pakaba jei ji hidrauline (daznai pas SEC'us) nes remontas tikrai labai brangus.
kebulas irgi su savais prikolais. jei koks 124 kupas nors prieki turi bendra su sedanu, tai sekas visiskai kitoks. o kapotas ten isvis aliumininis, sulankscius bus daug problemu)

na o siaip jei yra galimybe islaikyti toki automobili tai as net nedvejociau man tai vienas graziausiu mersedesu.

ratai tik sitie nepatinka man labiau jam tinka Penta AMG arba surenkami AMG monoblokai. ir butinai su didele palange

sekmes

nova neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-04-20, 22:46   #4
dyzelis
 
dyzelis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-10-07
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,872

dyzelis is on a distinguished road



Standartinis

maciau sita mobile gerulis sitas, ir metai kaip sitam modeliui skaitau labai geri. Del ratu nu tai ka, Brabus aisku kad didoka, bet ekskliuzyvas kaip reikiant. Kazkada as irgi audziau minti apie sita modeli. Jei sutarsi be ratu uz 4k er. ir jei stovis ledas kaip foto matosi manau verta, turesi daikta, o tie ratai tai ne problema, mano nuomone tokiam visai gerai ziuretusi ir AMG, aisku tik nzn kaip su tais ismatavimais, kurie labiau tiktu, na cia neesme. Siaip palaikau toki ejima, masina tikrai verta demesio!
Kas del auto+ skelbimo tai paziureciau, is foto sunku ka sprest, ratai? keiciamas dalykas, aisku su mobile.de variantu ner ka lygint, na bet ir kainos kaip supratau skiriasi ~ 1000 er, o kas jei be ratu gal dar pigiau??
Kas del techniniu niuansu, manau viskas yra pataisoma, jei mersas nelavonas, einamus dalykus, begant laikui galima susitvarkyti, siaip ziureciau kaip su rudim.

__________________

Mercedes Benz History:

93m 124 E 2.8 24V baltas,
93m 124 E 2.0 16V zalias,
93m 124 E 2.6 juodas,
89m 124 E 2.5 D pilkas,
91m 124 E 3.0 24V Sportline, juodas,
89m 124 E 2.0 D raudonas (Video)
92m 140 600 SEL juodas (Foto)
93m 124 E 3.0 D 24V vysnia (Foto)
98m 210 E 3.0 TD sidabrinis (Foto)

dyzelis neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-04-20, 22:51   #5
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Man tai fantastiskas kupas. Vienas graziausiu automobiliu apskritai sukurtu zmogaus smegenu Geriausiai apibudina si automobili tam tikri rusiski keiksmazodziai,bet siuo atveju suslaikysiu nuo ju vartojimo Tiesa, mieste maciau daug supusvusiu ir surudijusiu triperiu. Toks automobilis turi buti priziurimas ir i ji privalo buti sudomi litai (kurie niekada negris) Tai turi buti hobis. Jei pasiryzai tokiam zygdarbiui- pasirenk kisti litus be sustojimo,kitaip jis bus panasus i kitas rudenas,kurios laksto gezu vairuojamos. Labai gaila,kad taip yra...

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-04-20, 22:53   #6
tannoy
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-04-20
Pranešimai: 3

tannoy is on a distinguished road



Standartinis

http://www.c126.de/daten.htm raso, kad pas 500 SEC yra hidrauline pakaba, o pas 560 SEC hidropniaumatine + kazkox dar pribumbasas.
O kazi panasiu metu SEL 500 donora paimt ir paaukot siam ? ar varikliai visai kitokie eina?
Ar gali tokiu metu automobilis pravaziaves 300k km (abejotina) dar but geros bukles, kad nera atsikratomas esantis ant ribos, kai reikes pakeist jam viska!
Nesu milijonierius, turiu dyzeliuka, dabar i darba atgal vazineju, o sitoki auto kaip hobi paimciau, kaip savaitgalio ir patogesni/prabangesni automobili ar kur dviems i pajuri..

Sutinku, kad sis modelis yra kone graziausias is mersedesu, bet 2004~ SL yra dar grazesnis, pats graziausias, bet neiperkamas:]

tannoy neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-04-20, 22:57   #7
dyzelis
 
dyzelis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-10-07
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,872

dyzelis is on a distinguished road



Standartinis

siap daug kas vyksta kai pats pravaziuoji, tada ziuri kas ir kaip, jei viskas per interneta tai reiktu kad tas ka pirks labai gerai ji perziuretu, nzn gal net i koki servisiuka ten nuvezt, bet speju ten dideli pinigai, matytum, kaip vaziuoja, kaip tas variklis, kaip deze meto.

O del to kad viena darbine dyzeline masina, kita hobiui, kad ir prie juros

__________________

Mercedes Benz History:

93m 124 E 2.8 24V baltas,
93m 124 E 2.0 16V zalias,
93m 124 E 2.6 juodas,
89m 124 E 2.5 D pilkas,
91m 124 E 3.0 24V Sportline, juodas,
89m 124 E 2.0 D raudonas (Video)
92m 140 600 SEL juodas (Foto)
93m 124 E 3.0 D 24V vysnia (Foto)
98m 210 E 3.0 TD sidabrinis (Foto)

dyzelis neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-04-20, 23:02   #8
nova
 
nova's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-25
Pranešimai: 2,335

nova is on a distinguished road



Standartinis

pas 560 ta pakaba eina bazineje komplektacijoje, pas kitus - kaip opcija. ji ir yra hidropneumatine - palaiko pastovu auksti.
dar 560 buna pakaba su reguliuojamu auksciu, kaip pas W140 600

nova neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-04-20, 23:03   #9
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė dyzelis View Post
siap daug kas vyksta kai pats pravaziuoji, tada ziuri kas ir kaip, jei viskas per interneta tai reiktu kad tas ka pirks labai gerai ji perziuretu, nzn gal net i koki servisiuka ten nuvezt, bet speju ten dideli pinigai, matytum, kaip vaziuoja, kaip tas variklis, kaip deze meto.

O del to kad viena darbine dyzeline masina, kita hobiui, kad ir prie juros
Matau labai populiaru tureti viena mazalitrazi dyzeliuka, o kita,savaitgalini zveri V8 ir daugiau Reikia gal ir man koki 5ltr/100km isigyt

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2008-04-20, 23:04   #10
tannoy
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-04-20
Pranešimai: 3

tannoy is on a distinguished road



Standartinis

manau gaves atsakymus, apsisprendes ir suderines finansines galimybes palekciau iki jo, jei yra draudimas (registracija yra), tai pardrozciau namo, bet del serviso, tai pardavejo saskaita sutikciau uzkelt ant stendo paziuret, bet jei visas isvadas vokietis man vokiskai susakys... Is esmes tai jo, prie pirkinio kainos ~1500lt prisidet, kad nuvaziuot i vieta paemus MB eksperta, pakelt ant stendo ir paimt (su salyga, kad bukle tenkina, dar metus remonto rimto daryt nereiks).

tannoy neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.