Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-04-20, 12:54   #21
NISMAS
 
NISMAS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-08
Gyvenamoji Vieta: KNS
Pranešimai: 3,148

NISMAS is on a distinguished road



Standartinis

grotu tai noriu tokiu cl stiliaus kaip pas mane paveiksliuke mersas, lempas turling turejau omeny bixenones skaidres nuo naujesniu metu

__________________

Restauruojame/parduodame pneumatinius kompresorius ir amortizatorius 867O 99479
NISMAS neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-04-20, 13:41   #22
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Jeigu žadi dayti tokį mersą kos yra paveiksliuke, tai valio. Ten viskas subtiliai gražu... O ratai yra skonio reikalas...mūsų skoniai ryškiai skiriasi. Anyway — gražus MB

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-04-20, 15:32   #23
NISMAS
 
NISMAS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-08
Gyvenamoji Vieta: KNS
Pranešimai: 3,148

NISMAS is on a distinguished road



Standartinis

nu kokiu lambo duru tai nebus tikrai

__________________

Restauruojame/parduodame pneumatinius kompresorius ir amortizatorius 867O 99479
NISMAS neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-04-20, 20:24   #24
Kleckas1978
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-25
Pranešimai: 91

Kleckas1978 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė NISMAS View Post
aciu uz mintis bet deja as tame iklube buvau pries kelis metus ir naudojau butent audiobahn, tyliu as, ten dar niekas net neturejo ir jau diskutavo kokia ji bloga paziureje paveiksliukus, girdeje ka petriukas juozukui sake, viskas nuo instaliacijos ir nuo serijos dar taip pat priklauso... del JL audio teisingai, labai gera aparatura taipogi ja vertinu, nors ir apie ja neismaneliai daug ka prisneka. o del galios kazka maisai arba kazka netaip darei - smarves jie tikrai turi nuo pacio silpniausio knygos dydzio audiobahn stipro kai kuriu "geru" firmu bosai groja daug geriau nei nuo tipo dvigubai galingesniu tu paciu firmu stipru.
del komponentu tikrai yra geresniu, negu butent maniskiai, bet man netikslinga det geresnius, nes junksiu prie avico, kurio man reikia del visu funkciju, jei noreciau hiend kokybes apie avica net mities negaletu but nes jis ne tam skirtas o antro mago nezadu det.
del aparaturos patarimu man tikrai nereikia visko isbandziau ir pasirinkau kas man geriausia ir ko man reikia, cia vel kiekvieno kitoks skonis kaip kad ir del ratu, paliekam aparatura iklubui
Na jei tau patinka tai valio dekis ir nesuk galvos - bet visdelto manau kad neverti audiobahn gaminiai savo pinigu ir tiek.
subai skirti slegiui ir su muzika nelabai subendrauja.
stiprintuvai kokybes atzvilgiu nepergeriausi,
visa aparatura su ispustais vatais ir dazniais ir t.t.
manau kuri laika pasiklauses rimtesniu dalyku persigalvotum.
O del to kad dzn nes negros geriau - tai netiesa, grotu ir su tuo paciu magu geriau nera jis toks beviltiskas kaip audiobahn
Nors jei rimtai palikim tai i-klubui

Beje MB grazus - sorry kad praeita syki pamirsau parasyti
Ir ratai geri - limpa man niga style

Kleckas1978 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-04-20, 20:31   #25
bitch
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-09
Gyvenamoji Vieta: ...
Pranešimai: 2,377

bitch is on a distinguished road



Standartinis

Tau tik subo uztektu neblogo ir viskas. Jei jungsi nuo mages naujus komponentus tai jie net slyksciau uz orginala gros.. O i S klase tikrai mersas apraturos nepagailejo.

bitch neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-04-20, 21:10   #26
Viktoras.O
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-12-07
Pranešimai: 20

Viktoras.O is on a distinguished road



Standartinis

Dailus MB ir ratai isskirtiniai, tiesa sakant paziurejus i ratus nessistebiu kodel zmogus pasirinko audiobahn (bling bling style)

Citata:
Pradžioje rašė bitch View Post
Tau tik subo uztektu neblogo ir viskas. Jei jungsi nuo mages naujus komponentus tai jie net slyksciau uz orginala gros.. O i S klase tikrai mersas apraturos nepagailejo.
Pilna aftermarket gaminiu kurie groja geriau uz w220 orginalia akustika, tik jie kainuoja truputi daugiau nei mes tikimes

Viktoras.O neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-04-20, 21:15   #27
bitch
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-09
Gyvenamoji Vieta: ...
Pranešimai: 2,377

bitch is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Viktoras.O View Post
Pilna aftermarket gaminiu kurie groja geriau uz w220 orginalia akustika, tik jie kainuoja truputi daugiau nei mes tikimes
Galvoji, kad nzn.. bet kas tau gros gerai nuo mages be stiprintuvu. Jei darytis normaliai tai ir reikia darytis normaliai. Ne vien tik koloneles pasikeisti. Kas is to, kad jas pakeisi ir vietoi orginaliu idesi kokias RS audio ar morel, jl ir t.t. Daug nieko neislosi..

bitch neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-04-20, 21:31   #28
NISMAS
 
NISMAS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-08
Gyvenamoji Vieta: KNS
Pranešimai: 3,148

NISMAS is on a distinguished road



Standartinis

siaip bose turi stiprintuva ir linijiniai net optiniais kabeliais ateina, yra ir bosiukas originalus, bet jie kokybiski tik ant tiek kol garso neduodi, bosas tai pavadinciau ji ne zemu o vidutiniu dazniu, viskas butu gerai jei jie butu trigubai galingesni su tokia kokybe, nu vnz kas nera klauses gerai irengtos aparaturos tas pasakytu kad labai gerai groja bose. nu man labai patinka mano pasirinkimas, dievinu audiobahno zema ir slegi, be to darau dezes ir instaliuoju pats, nes tiek pat turi svarbos, kad ir geriausius garsiakalbius blogai sudesi tai sh bus ir po to keiksi kad bloga garsiakalbiu firma

__________________

Restauruojame/parduodame pneumatinius kompresorius ir amortizatorius 867O 99479
NISMAS neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-04-20, 21:41   #29
bitch
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-09
Gyvenamoji Vieta: ...
Pranešimai: 2,377

bitch is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė NISMAS View Post
siaip bose turi stiprintuva ir linijiniai net optiniais kabeliais ateina, yra ir bosiukas originalus, bet jie kokybiski tik ant tiek kol garso neduodi, bosas tai pavadinciau ji ne zemu o vidutiniu dazniu, viskas butu gerai jei jie butu trigubai galingesni su tokia kokybe, nu vnz kas nera klauses gerai irengtos aparaturos tas pasakytu kad labai gerai groja bose. nu man labai patinka mano pasirinkimas, dievinu audiobahno zema ir slegi, be to darau dezes ir instaliuoju pats, nes tiek pat turi svarbos, kad ir geriausius garsiakalbius blogai sudesi tai sh bus ir po to keiksi kad bloga garsiakalbiu firma
Jei dar bose pas tave garsiakalbiai tai isvis neapsimoka keist, bosa tik issimesk, tik jam reiks atskiro valdymo, kad nuo bose sistemos nuimtum zemus, tada jie nebarskes ir gerai gros vidutinius ir aukstus, prie gero boso tau pilnai gamykliniu bose uzteks. O ta sena bose suba galesi isvis atjungt.

bitch neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-04-20, 22:18   #30
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Nu realiai jei darant tokį bling bling style tai tada mesk tuos audiobahn. Tik jau čia bus garsių vardų derinys ir nebūtinai kokybė.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.