Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2013-01-10, 19:14   #31
Dalius/68
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-05
Pranešimai: 723

Dalius/68 is on a distinguished road



Standartinis

signalizacija yra? ta prasme ne gamykline? pas mane buvo "pulsar" tablete ,kuria reikia pastoviai su savim nešiotis,tai viena karta buvo ta tablete užtrumpinus ,nors pastoviai rode kad ji OK,taigi teko i kita(atsargine) sukraut elementus ir užsikure,o prieš tai ikišus rakta visos lemputes dege,ir ventiliatorius (variklio) visu galingumu kauke ,o starteris ne spakt....

Dalius/68 neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-01-10, 20:53   #32
sharrasitto
 
sharrasitto's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,037

sharrasitto will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę sharrasitto per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Dalius/68 View Post
signalizacija yra? ta prasme ne gamykline? pas mane buvo "pulsar" tablete ,kuria reikia pastoviai su savim nešiotis,tai viena karta buvo ta tablete užtrumpinus ,nors pastoviai rode kad ji OK,taigi teko i kita(atsargine) sukraut elementus ir užsikure,o prieš tai ikišus rakta visos lemputes dege,ir ventiliatorius (variklio) visu galingumu kauke ,o starteris ne spakt....
Ne, tai ne del signalizacijos...

sharrasitto neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-01-10, 21:22   #33
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

per velai susidomejau sia tema. Ryt parasysiu daugiau, nes dabar jau tingiu, o be to ir mano siuo metu turimas kompas nera patogus rasymui

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-01-10, 21:23   #34
artez
 
artez's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-06-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,274

artez is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sharrasitto View Post
Ne, tai ne del signalizacijos...
pas mane irgi taip buvo kai su pasildytuvu buvo problemos,tai saugiklis sudege starterio o pries pusmeti buvo problema ta pati ka Dalius rase del pulsaro,keista jeigu neranda tai jau simta procentu duodu kad kazkokia ne rimta problema, nes kiek 3 mersuose jei rimta beda tai visada budavo shudas koks parejes )

__________________
LEXUS IS300h
artez neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-01-10, 21:35   #35
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

nesikuria ir nemeta jokios klaidos jaigu alkuninio veleno sukiu daviklis sugedes.
dar injektoriai veikia visi kartu, tiksliau kiti injektoriai sukuria indukcine srove, variklio kompui, kuria valdo norima injektoriu. klaidos irgi nemeta jaigu pasiekia itampa,bet nesiveda nes sroves truksta.
injektorius fiziskai gali atsidaryti tik kai reile apie 180bar spaudimas yra. tikrinot railo davikli ir reguliatoriu?

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-01-10, 21:52   #36
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

kiek supratau as, tai visi cia uzsiciklinote ant elektronikos, nors beda ko gero mechanikoje, nes starterio suveikia tik pritraukejas, o pats starteris stovi vietoje

jei starteris nesisuka, tai jam iki lempuciu visi davikliai.

Ar tikrino kas itampos atejimus i starteri? Ar bande kas ji paleist sukt tiesiogiai uztrumpinus ?

Klaidos isvalomos, o mechanika kol kas dar su kompais nesusieta niekaip


Paskutinį kartą redagavo ldalius; 2013-01-10 22:00 val.
ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-01-10, 22:29   #37
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

duodi + i starterio reles plona laida ir ziuri ar sukasi motoras, jeigu sukasi, tai nepristokit prie starterio, jeigu tik suklaksi tai lupi lauk starteri ir keiti rele

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-01-10, 23:55   #38
sharrasitto
 
sharrasitto's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,037

sharrasitto will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę sharrasitto per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
kiek supratau as, tai visi cia uzsiciklinote ant elektronikos, nors beda ko gero mechanikoje, nes starterio suveikia tik pritraukejas, o pats starteris stovi vietoje

jei starteris nesisuka, tai jam iki lempuciu visi davikliai.

Ar tikrino kas itampos atejimus i starteri? Ar bande kas ji paleist sukt tiesiogiai uztrumpinus ?

Klaidos isvalomos, o mechanika kol kas dar su kompais nesusieta niekaip
Kalbejau su elektriku, sake jis nesiryzta tiesiogiai uztrumpint starterio tokiam automobiliui. Ar yra kazkoks realus pavojus ka nors dar sugadinti uztrumpinus starteri mechaniskai? Nes tai padaryti jis atsisake, bet sake, jog kompas rodytu sia problema. O starterio reles ir saugiklius sutikrino visus, veikia. Daliau, gal man pas tave atstumt ta srota?

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
nesikuria ir nemeta jokios klaidos jaigu alkuninio veleno sukiu daviklis sugedes.
dar injektoriai veikia visi kartu, tiksliau kiti injektoriai sukuria indukcine srove, variklio kompui, kuria valdo norima injektoriu. klaidos irgi nemeta jaigu pasiekia itampa,bet nesiveda nes sroves truksta.
injektorius fiziskai gali atsidaryti tik kai reile apie 180bar spaudimas yra. tikrinot railo davikli ir reguliatoriu?
Na labai cia man sudetingai parasei kaip menininkui, bet pabandysiu suziureti rytoj visus situos dalykus ir pasiklausineti kaip kas buvo daryta ir kas nedaryta siais klausimais. Jau man darosi idomu kas vyksta Labiausiai bijau, kad nebutu kompas amzina atilsi isejes


Paskutinį kartą redagavo sharrasitto; 2013-01-12 16:34 val.
sharrasitto neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-01-11, 01:35   #39
Overheat
 
Overheat's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-12-25
Gyvenamoji Vieta: Osnabrück DE
Pranešimai: 60

Overheat is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sharrasitto View Post
Kalbejau su elektriku, sake jis nesiryzta tiesiogiai uztrumpint starterio tokiam automobiliui ale. Ar yra kazkoks realus pavojus ka nors dar sugadinti uztrumpinus starteri mechaniskai? Nes tai padaryti jis atsisake, bet sake, jog kompas rodytu sia problema. O starterio reles ir saugiklius sutikrino visus, veikia. Daliau, gal man pas tave atstumt ta srota?



Na labai cia man sudetingai parasei kaip menininkui, bet pabandysiu suziureti rytoj visus situos dalykus ir pasiklausineti kaip kas buvo daryta ir kas nedaryta siais klausimais. Jau man darosi idomu kas vyksta Labiausiai bijau, kad nebutu kompas amzina atilsi isejes
Tai tegul atjungia ta plona laideli nuo starterio ir pamegina su papildomu laidu nuo pliuso suzadinti, tada tikrai nieko nesigadinsi itampa i startio storuosius laidus visada ateina ir jokie kompai ant ju nepajungti.

__________________
W210 E300TD
Overheat neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-01-11, 07:42   #40
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

joks kompas niekada nerodys starterio mechanines bedos, o kad elektrikas bijo net kazka prie jo daryt, tai toks ir elektrikas. Priprato dabar visi net slieku ant asfalto per kompus ieskot, bet pamirsta, kad gelezis ir 21 amziuje yra visvien ta pati.

Dar neaisku kuo jis bando pas tave ta variklio kompa pamatyt, gal su kokiu play station jungiasi. Jei bijo nagus kist prie starterio, tai dristu abejoti isvis jo sugebejimais kaip elektriko jei jau sakai kad puse masinos isarde ir nieko nemato nes nesupranta. Bus idomu pamatyt paskui tau pateikta saskaita

Man dabar nieko neatvilksi, nes visu pirma mano garaze stovi pazertas mersas, o antra as ilsiuosi Birstone sanatorijoje.

ldalius neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.