Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Old 2021-01-21, 10:23   #21
Aludė
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-08-25
Pranešimai: 75

Aludė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pauliusl View Post
Kur jis randasi? Ant generatorius ar prie akumo?
Ta visa plokštelė ant generatoriaus nugarėlės. Bet jo kaina kinta nuo 20 iki 80e


Šiandien po darbo patikrinau krovimą. Rodo 14.0v tačiau vis tiek ekrane akumuliatoriaus simbolis "visit workshop" Ar gali būti, kad pats akumuliatorius pavargo? PRadeda nusibosti tokie kaprizai. Pakeistas mažasis, dingo stabdžių klaidos, dabar šita..

Aludė neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-01-21, 10:38   #22
kesha
 
kesha's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-12-06
Gyvenamoji Vieta: Dzidziulis kaimas
Pranešimai: 3,502

kesha is on a distinguished road



Standartinis

Neperseniausiai ir as keliau bangas del akumo.Buvo beda kontaktuose.Tiksliau ,mano atveju,papildomo pliusinio laido prie akumo klemos,atsipalaidavimas.

__________________
ex W210 E320CDI
ahora S211 E320CDI
kesha neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-01-21, 10:44   #23
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Tą plokštelė yra srovės= krovimo reguliatorius. Maždaug nuo 2004-2006 metu pradėjo dėti su BBS ir Lin jungtim. Ir tie generatoriai turi avarinį režimą. Krauna tarkim 13,6V ir nei mažiau nei daugiau. Bet jie nebegali komunikuoti ir tas krovimas šokinėja važiuojant. Dėl to dega klaida skidelyje, dėlto tavo matavimas buvo klaidingas.
Matuoji su apkrova ir tikrini komunikacini laida elektrinė jungti.
Reikės jungtis stara ir daryti testą.
Arba vėžį generatorių restauruoti.
Jų kainos svyruoja nes yra brangių Bosch pigių Valeo. Žiūrėk koks generatorius įdėtas.
P.s. be staro tik spėjimas klaida gali būti visai kitur.

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-01-22, 17:32   #24
Aludė
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-08-25
Pranešimai: 75

Aludė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
Tą plokštelė yra srovės= krovimo reguliatorius. Maždaug nuo 2004-2006 metu pradėjo dėti su BBS ir Lin jungtim. Ir tie generatoriai turi avarinį režimą. Krauna tarkim 13,6V ir nei mažiau nei daugiau. Bet jie nebegali komunikuoti ir tas krovimas šokinėja važiuojant. Dėl to dega klaida skidelyje, dėlto tavo matavimas buvo klaidingas.
Matuoji su apkrova ir tikrini komunikacini laida elektrinė jungti.
Reikės jungtis stara ir daryti testą.
Arba vėžį generatorių restauruoti.
Jų kainos svyruoja nes yra brangių Bosch pigių Valeo. Žiūrėk koks generatorius įdėtas.
P.s. be staro tik spėjimas klaida gali būti visai kitur.
Per tą "slaptą" menu rodo 13,9 v, važiuojant 14.2v. Per autocom (tokį turiu) rodė 14.3v. Palaikiau degimą, kol klaidas nuskaitė - išsikrovė akumuliatorius. P.S. Rodė, jog mažąjį tekrauna 12.8 v. Ar gali būti kaltas BECM? Man visa šita kuinia per šalčių piką išlindo.

Aludė neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-01-22, 17:39   #25
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,618

Apple will become famous soon enough



Standartinis

99% generatoriui žopa.

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-01-22, 19:20   #26
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Aludė View Post
Per tą "slaptą" menu rodo 13,9 v, važiuojant 14.2v. Per autocom (tokį turiu) rodė 14.3v. Palaikiau degimą, kol klaidas nuskaitė - išsikrovė akumuliatorius. P.S. Rodė, jog mažąjį tekrauna 12.8 v. Ar gali būti kaltas BECM? Man visa šita kuinia per šalčių piką išlindo.
Atleist su tavais darytais matavimais negaliu nieko tikslaus pasakyti.
Aš visų pirma paskrauciau abu akumuliatorius tada tikrinciau jų stovi. Poto žiūrėciau generatoriaus galingumą, galiausiai ar netyčia nėra srovės vagies.
Tai tau reikia multimetro, osziloskopo, amperų zirkliu, elektrinės galios sukėlėjo, akumuliatoriu testerio, staro ir pakrovejo.
Bet jeigu norisi taupyti tai Apples spėjimas visai geras.
Jeigu nepadės teks žiūrėti akumuliatorius. Tavo piniginė tu turi priimti sprendimą. Moki pinigus keiti tvarkai detalė, ar moki pinigus už gedimo nustatyma.

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-01-23, 17:24   #27
Aludė
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-08-25
Pranešimai: 75

Aludė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
Atleist su tavais darytais matavimais negaliu nieko tikslaus pasakyti.
Aš visų pirma paskrauciau abu akumuliatorius tada tikrinciau jų stovi. Poto žiūrėciau generatoriaus galingumą, galiausiai ar netyčia nėra srovės vagies.
Tai tau reikia multimetro, osziloskopo, amperų zirkliu, elektrinės galios sukėlėjo, akumuliatoriu testerio, staro ir pakrovejo.
Bet jeigu norisi taupyti tai Apples spėjimas visai geras.
Jeigu nepadės teks žiūrėti akumuliatorius. Tavo piniginė tu turi priimti sprendimą. Moki pinigus keiti tvarkai detalė, ar moki pinigus už gedimo nustatyma.
Kitą savaitę žiūrėsiu pas meistrus. Bet man viena detalė įdomi: Tik degimą įjungus rodo baterijos ženklą "visit workshop". Įkroviau didįjį akumuliatorių - tas pats. Kaip gali žinot, kiek kraus generatorius dar neužvestam auto? Mažasis naujas. Pirktas savaitės pradžioje.. Jo įtampą rodo užvestam auto 12.7 v. O jį turi kraut kaip didįjį ar kitaip?

Aludė neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-01-23, 17:39   #28
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Aludė View Post
Kitą savaitę žiūrėsiu pas meistrus. Bet man viena detalė įdomi: Tik degimą įjungus rodo baterijos ženklą "visit workshop". Įkroviau didįjį akumuliatorių - tas pats. Kaip gali žinot, kiek kraus generatorius dar neužvestam auto? Mažasis naujas. Pirktas savaitės pradžioje.. Jo įtampą rodo užvestam auto 12.7 v. O jį turi kraut kaip didįjį ar kitaip?
Mano pirmo posto neskaitei arba praleidai. Pagooglink apie generatorių veikimą būtent kur BBS LIN aprašo.
Sėkmės.

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-01-23, 18:52   #29
Aludė
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-08-25
Pranešimai: 75

Aludė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
Mano pirmo posto neskaitei arba praleidai. Pagooglink apie generatorių veikimą būtent kur BBS LIN aprašo.
Sėkmės.
mano 2003m automobilis. O juose yra?

Aludė neprisijungęs   Cituoti
Old 2021-01-23, 20:25   #30
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Aludė View Post
mano 2003m automobilis. O juose yra?
Atleisk patingejau ieškoti 211 VIN numeriu ir pasitikslinti tiksliai metus. Pamaniau žodžio maždaug užteks.
Ir seip jaigu įjungus degimą jau meta klaida. Ir diagnoses įrenginys nieko nerodo, pamastyciau apie Staro pajungima.
Bet už pastebejima karmos pliusą gera galima užkabinti.

vampyras neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.