Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2014-03-15, 09:12   #101
Krabass
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-08-07
Pranešimai: 81

Krabass is on a distinguished road



Standartinis

Atsakymas i tema:
Pagaliau prinokau susiremontuoti hidrotransformatoriu (pusle)
Skambinau Latviams.. uzgiedojo 600 jevru. Tada susiradau firmele vilniuje kuri restauruoja pusles, pasake 800 lietuvisku be darbu. Tada Prisiminiau kad kazkada buvau rades tokia firmele "Automatine pavara". Pasiskambinau ir iskarto susitariau padaryti diagnostika dezei. Priimtas buvau uz pusvalandzio. Padare, paziurejo tepala, pravaziavo kartu su manimi kad pajusti simptomus ir pritare kad reiketu keisti pusle. Tiesa, pinigu uz diagnostika nepaeme.
Sutariau darbus atlikti kitai dienai. 7 ryto palikau masina ir jau 14.00 val ja pasiemaiau. Dar ne daug nuvaziavau, bet kolkas deze dirba idealiai, tfu tfu, jokiu priekaistu, kaip nauja
Total: restauruota pusle 500 lt. Darbas 350 lt. tepalai, filtras, tarpine ir fyske.. Viso 1140 lt.
Vnz.. rekomenduoju:

UAB "Automatinė pavara"
Verkių g. 50
Vilnius
tel: +37060670300
Stanislovas. (mandagus ir suprantantis savo darba vyrukas)

Krabass neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-03-15, 09:36   #102
Vendeta
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-11-12
Pranešimai: 84

Vendeta is on a distinguished road



Standartinis

Reiks tartis su juo apžiūrai manau, pažiūrėsim ką pasakys kai ant šalto variklio grubiai perjunginėja bėgius, tikiuosi tame ir bus didelių kuro sąnaudų bėda..

Vendeta neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-03-15, 16:57   #103
Krabass
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-08-07
Pranešimai: 81

Krabass is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Vendeta View Post
Reiks tartis su juo apžiūrai manau, pažiūrėsim ką pasakys kai ant šalto variklio grubiai perjunginėja bėgius, tikiuosi tame ir bus didelių kuro sąnaudų bėda..
Na.. pats serviziukas gal ir nepasirodys itin kompetitingas ir tobulas, taciau be mano senuko ant pakeleju dar kabejo Mlas ir naujesne E klase, manau dirbantys ten ismano savo darba.

Krabass neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-03-19, 13:37   #104
Gregas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-11-19
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 369

Gregas is on a distinguished road



Standartinis

Truputį pasipasakosiu, nes geresnės temos tam neradau.
Vakar atėjo APD tepalo lygio matuoklė, tai nusprendžiau iškart ją panaudoti pagal paskirtį. Variklio temperatūra buvo + - 50C, tai teoriškai tepalo lygis turėtų būti per vidurį matuoklės (nesiekti +80 ribos). Pajunginėju kelis kartus P,R,N,D ir atgal, palaukiu minutę ir pamatuoju - APD tepalo lygis virš 80C ribos per 3cm. (!!), nors variklis dar net nesušilęs iki darbinės temperatūros.
Kame reikalas? Kažkas (prieš mane vienas savininkas buvo FR) pripylė per daug tepalo?
Taigi nusiėmiau apsaugą ir išleidau 2L. (!!) tepalo iš APD. Tepalas ganėtinai švarus iš pirmo žvilgsnio, jokių pašalinių šiukšlių ar antifrizo nėra. Nepanašu kad būtų susimaišęs su antifrizu. Po visos šios procedūros pabandžiau pavažiuoti - viskas O.K..
Šiandien iš ryto APD veikė geriau nei ankščiau. Švelniai jungia visas pavaras, o ankščiau kol nepašildavo truputį iš 1 į 2 pavarą jungdavo grubokai. Logiškai spėju, kad buvo kaltas per didelis tepalo lygis APD.
Ir pabaigai turiu pasiųst SilberAuto - kol neturėjau matuoklės buvau nuvažiavęs į Silberį (prieš mėnesį) kad pamatuotų APD tepalo lygį - pamatavo per 10s ir pasakė, cituoju:
Silber: "Viskas gerai. Tepalo netrūksta, net šiek tiek per daug."
Aš: "Ką daryt jei per daug? Nuleist gal reikėtų iki teisingo lygio?"
Silberis: "Nieko nedaryt. Viskas gerai."
Nu , 2L. virš normos jiems čia "šiek tiek per daug"?? Na ir požiūris....


Paskutinį kartą redagavo Apple; 2014-03-19 15:28 val.
Gregas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-03-19, 14:35   #105
munde8
 
munde8's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-03
Pranešimai: 1,675

munde8 is on a distinguished road



Standartinis

na jei padejo reiskias teisingai padarei pagal reikalawimus. dedu +,kaune man ir nelb.patiko ju aptarnavimas

munde8 neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-03-19, 15:27   #106
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,622

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Gregas View Post
Truputį pasipasakosiu, nes geresnės temos tam neradau.
Vakar atėjo APD tepalo lygio matuoklė, tai nusprendžiau iškart ją panaudoti pagal paskirtį. Variklio temperatūra buvo + - 50C, tai teoriškai tepalo lygis turėtų būti per vidurį matuoklės (nesiekti +80 ribos). Pajunginėju kelis kartus P,R,N,D ir atgal, palaukiu minutę ir pamatuoju - APD tepalo lygis virš 80C ribos per 3cm. (!!), nors variklis dar net nesušilęs iki darbinės temperatūros.
Kame reikalas? Kažkas (prieš mane vienas savininkas buvo FR) pripylė per daug tepalo?
Taigi nusiėmiau apsaugą ir išleidau 2L. (!!) tepalo iš APD. Tepalas ganėtinai švarus iš pirmo žvilgsnio, jokių pašalinių šiukšlių ar antifrizo nėra. Nepanašu kad būtų susimaišęs su antifrizu. Po visos šios procedūros pabandžiau pavažiuoti - viskas O.K..
Šiandien iš ryto APD veikė geriau nei ankščiau. Švelniai jungia visas pavaras, o ankščiau kol nepašildavo truputį iš 1 į 2 pavarą jungdavo grubokai. Logiškai spėju, kad buvo kaltas per didelis tepalo lygis APD.
Ir pabaigai turiu pasiųst SilberAuto - kol neturėjau matuoklės buvau nuvažiavęs į Silberį (prieš mėnesį) kad pamatuotų APD tepalo lygį - pamatavo per 10s ir pasakė, cituoju:
Silber: "Viskas gerai. Tepalo netrūksta, net šiek tiek per daug."
Aš: "Ką daryt jei per daug? Nuleist gal reikėtų iki teisingo lygio?"
Silberis: "Nieko nedaryt. Viskas gerai."
Nu , 2L. virš normos jiems čia "šiek tiek per daug"?? Na ir požiūris....
Gregas, Jūs gaunate pirmą įspėjimą dėl keiksmažodžių forume, plačiau apie tai galite pasiskaityt čia: http://mb1.lt/showthread.php?t=3081

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-03-19, 15:30   #107
Gregas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-11-19
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 369

Gregas is on a distinguished road



Standartinis

Jei nebūčiau įsigijęs APD tepalo matuoklės, tai taip ir būčiau važinėjęs su 2L. daugiau tepalo dėžėje. Nes galvočiau - gi Siberis patikrino, tai turi būti viskas O.K.. O kokios pasekmės su perpildyta dėže važiuoti nežinau, bet spėju būčiau sužinojęs

Beje, keičiant APD tepalą, ar galima pilti 236.14 spec. tepalą, jei pačioje dėžėje buvo supiltas 236.10 ? Ta prasme, jie gali maišytis tarpusavy ar nelabai?
Nes jei negali, tuomet keičiant tepalą reikia daryti pilną dėžės plovimą (tam reikalui, pagal WIS, reikia 14L. tepalo).

Gregas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-03-19, 15:32   #108
Gregas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-11-19
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 369

Gregas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Gregas, Jūs gaunate pirmą įspėjimą dėl keiksmažodžių forume, plačiau apie tai galite pasiskaityt čia: http://mb1.lt/showthread.php?t=3081
Atsiprašau, pažadu pasitaisyti

Gregas neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-03-19, 17:18   #109
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

1. Tepalo temperatura reikia ziuret pasijungus Star ir matuoti kai buna 20 laipsniu arba 80
2. Tepala reikia matuoti su originalia matuokle ir tada daryti isvadas
3. Matuoti reikia ant uzvesto motoro ir ant P arba N

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-03-21, 16:51   #110
Gregas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-11-19
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 369

Gregas is on a distinguished road



Standartinis

Prie ko čia originali matuoklė? Pas mane matuoklė vienas prie vieno kaip originalas (tikrinau, lyginau tarpusavy ir t.t.). Ne su vielos gabalu gi matavau...
Matavau pagal WIS instrukciją (ant užkurto variklio, darbinės temperatūros, prieš tai pajunginėjęs P,R,N,D kiekvienoj pozicijoj palaukiant 5-10s.). Matavau ant P padėties.
O jei jau sakai, kad APD tepalo lygį pamatuot reikia STAR'ą jungtis visada, tai kodėl SilberAuto nejungė nieko, net nepažiūrėjo ar variklis pilnai sušilęs. Tiesiog "atidaryk kapotą", kol išlipau iš mašinos, tepalo lygis jau pamatuotas
Išvados čia aiškios, matuok su kuo nori - su originalia ar neoriginalia matuokle - tepalo pas mane buvo stipriai per daug į APD pripilta (+2L.), ir Silber'io pareiga buvo man tai pasakyti ir pasiūlyti ar pas juos susitvarkyt ar kažkur kitur. To jie nepadarė. Taškas.

Gregas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.