Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-02-12, 21:32   #1
AudriusA
 
AudriusA's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-12
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 390

AudriusA is on a distinguished road



Standartinis AudriusA CL500 W215

Sveiki visi, tiesiai nuo BMW atejau pas Jus, kolega is BMW forumo rekomendavo mb1.lt, taigi kuri laika skaiciau temas ivairias, nusprendziau prisistatyti ir as.

Turbut kaip jau supratot is mano kurybingo niko, mano vardas yra Audrius, turejau du BMW e38 (bumerius) viena triju litru,kita keturiu, pastaraji buvau iki ausu isimylejes,dariausi ismetimus modernoj,zeminau,alpinos lupa uzdejau, deze perrinkau, auto buvo netik mylimas,grazinamas bet ir palaikomas kiek imanoma idealesnis teh stovis, bet susipykom su e38, pradejo kaist, reikejo naujos termomovos, plius didele tikimybe kad pusta tarpine buvo, grubiai dar 3500lt reikejo ideti i ja,kadangi ieskojau bmw e39 m5,tai is vidaus tiek bumeris tiek kiaule labai panasus,na galvoju gausis kad dvi labai panasias auto turiu,tai ner logiska,nusprendziau idet skelbima ir jei duos kiek noriu,atiduosiu,po dvieju dienu iskeliavo i moldavija.

Prasidejo paieskos,su m5 negavau pravaizuoti, todel idomumo delei nuvaizavo pameginti e65 (bmw 7 nuo 03 metu) patiko labai kaip vaziuoja,taciau po e38,kazkaip nieko ypatingo nepajauciau,viskas grazu,laivas nu ir ka cia bepaskaysi,auto nekasdien droziamas,todel norejos kazko isskirtinesnio,todel radau sita CL'a turguje, 2003 metu,faceliftas 5l motoru. Kol kas labai esu patenkintas ir susizavejas

Cia buvusi meile:







Jeigu kam idomu,cia ismetimo garsas koks buvo padarytas:



O cia naujas pirkinys, turiu savaite laiko jau:









Foto kol kas su tel darytos,kai pilnai uzregistruosiuir uzdesiu numerius lt,tada padarysiu grazesne fotosesija. Kol kas tiek

AudriusA neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.