Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-06-29, 09:38   #81
Ceslav
 
Ceslav's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-12-13
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 316

Ceslav is on a distinguished road



Standartinis

Gal kas zinot ar Vilniuje "Victoria Gym" 18:00-20:00 valandomis daug zmoniu ?
anksciau lankiau 06:30 ryte tai isvis nebuvo zmoniu, bet vasara tik nuo 08:00 dirba, nespesiu i darba.

__________________
GOLF 5, 1.9TDI
Ceslav neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-29, 12:19   #82
ruškė
 
ruškė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-08-06
Gyvenamoji Vieta: KAUNAS
Pranešimai: 1,254

ruškė is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę ruškė per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Aistė View Post
Apie Miseviciu girdejau labai daug geru atsiliepimu
as pas ji sportavau keletu metu atgal atsiliepimai tikrai geri ,uzdege noru sportuoti ,teko sudalyvauti net fitneso varzybose dabar suku planus kad vel gerai butu ten eiti sportuoti ,maloni aplinka ,tik kad kaina kaune labiausiai ispusta..

ruškė neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-29, 14:42   #83
400E
 
400E's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-06-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,777

400E is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę 400E per Skype™


Standartinis

Labai reik atsargiai rinktis klubus ir juose dirbančius trenerius, ypač tiems, kurie apie programų sudarymą nieko neriša, nes kai prirašo nesamoningų pratimų tik ką atėjusiem žmoniem sportuot, tai po to šaibom eina širdis ir sąnariai, nugaros viskas. Ypač Oazėj girdėjau žmonės traumuojasi, nes tokios nesamonigos programos sudarytos, kad šakės. Mano tėvas nuo pacuko sportuoja ir belenkaip domisi kultūrizmu, tai perskaitęs nžn kiek knygų ir kt. literatūros, žodžiu žmogus savamokslis nuėjo šiaip ant durniaus ir išsilaikė trenerio diplomą su labai gerais įvertinimais, ne dėl to, kad dirbt treneriu, bet tiesiog pasitikrino žinias, tai supratima turi, todėl kai pažiūri, kokių savo draugų vaikam klubuose surašytas programas, tai už galvos susiėmęs vaikšto. Tai va aš tuom klausimu patenkintas, turiu nuosavą trenerį ir šiaip man patinka mūsų kuklus klubiukas į kurį einam tik savo rato žmonės ir nereikia eit į tokias Oazes ar Gelezinius zmones parodyt savo treningu, nauju kedu ir aptemptu maikiu, eini atsipalaidavęs pasportuot, o ne madų demonstruot, o mergos, tai vapšė turbūt i klubus eina dėdžių prie babkių pasidairyt ir plaukus į šonus pamėtyt. Išsiplėčiau aš čia, bet tik šiaip norėjau pasakyt, kad klubai man nepatinka daug kuom, o jei visdėlto eit į jį, tai geriau susiveikt programą iš pažįstamo kokio, kad nesusivaryt sveikatos.

__________________
MB S500 '94 (W140)
MB E270CDI '04 (W211)
MB E320CDI '01 (S210)
ex - MB E300TD '97 (S210)
ex - MB 280E '92 (W124)
ex - MB E200 '94 (W124)
ex - MB 300CE '90 (C124)
ex - MB 400E '93 (W124)

Paskutinį kartą redagavo 400E; 2011-07-01 07:13 val.
400E neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-29, 15:05   #84
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

...arba galit atvaryt į "Trasalio" sporto klubą, kur dirba kompetetingi diplomuoti treneriai (tokia kaip aš :P) ir supranta žmogaus fiziologiją ir biomechanikos principus.

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-30, 17:26   #85
400E
 
400E's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-06-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,777

400E is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę 400E per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juozavas View Post
...arba galit atvaryt į "Trasalio" sporto klubą, kur dirba kompetetingi diplomuoti treneriai (tokia kaip aš :P) ir supranta žmogaus fiziologiją ir biomechanikos principus.
O jei tokie treneriai dar ir megsta savo darba, tai isvis super

__________________
MB S500 '94 (W140)
MB E270CDI '04 (W211)
MB E320CDI '01 (S210)
ex - MB E300TD '97 (S210)
ex - MB 280E '92 (W124)
ex - MB E200 '94 (W124)
ex - MB 300CE '90 (C124)
ex - MB 400E '93 (W124)
400E neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-30, 22:09   #86
Aistė
 
Aistė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-11-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,615

Aistė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė 400E View Post
Labai reik atsargiai rinktis klubus ir juose dirbančius trenerius, ypač tiems, kurie apie programų sudarymą nieko neriša, nes kai prirašo nesamoningų pratimų tik ką atėjusiem žmoniem sportuot, tai po to šaibom eina širdis ir sąnariai, nugaros viskas. Ypač Oazėj girdėjau žmonės traumuojasi, nes tokios nesamonigos programos sudarytos, kad šakės. Mano tėvas nuo pacuko sportuoja ir belenkaip domisi kultūrizmu, tai perskaitęs nžn kiek knygų ir kt. literatūros, žodžiu žmogus savamokslis nuėjo šiaip ant durniaus ir išsilaikė trenerio diplomą su labai gerais įvertinimais, ne dėl to, kad dirbt treneriu, bet tiesiog pasitikrino žinias, tai supratima turi, todėl kai pažiūri, kokių savo draugų vaikam klubuose surašytas programas, tai už galvos susiėmęs vaikšto. Tai va aš tuom klausimu patenkintas, turiu nuosavą trenerį ir šiaip man patinka mūsų kuklus klubiukas į kurį einam tik savo rato žmonės ir nereikia eit į tokias Oazes ar Gelezinius zmones parodyt savo treningu, nauju kedu ir aptemptu maikiu, eini atsipalaidavęs pasportuot, o ne madų demonstruot, o mergos, tai vapšė turbūt i klubus eina dėdžių prie babkių pasidairyt ir palukus į šonus pamėtyt. Išsiplėčiau aš čia, bet tik šiaip norėjau pasakyt, kad klubai man nepatinka daug kuom, o jei visdėlto eit į jį, tai geriau susiveikt programą iš pažįstamo kokio, kad nesusivaryt sveikatos.
a ten moteras priimat?

__________________
Aš - kaip kabrioletas, tokia puiki, o stogo nėr!..
Aistė neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-30, 23:10   #87
Joshua
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-02
Pranešimai: 3,067

Joshua is on a distinguished road



Standartinis

Pacituosiu pazystamo zodzius: "Kaunieciai, kas nezino kur vasara sportuoti, siulau www.fankas.lt Ateinat ir sakot nuo trenerio Simono ir gaunat abonenta tik uz 90lt vietoj 110lt ir 130lt"
Gal kam pades

Joshua neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-01, 07:23   #88
400E
 
400E's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-06-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,777

400E is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę 400E per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Aistė View Post
a ten moteras priimat?
Yra ir moterų, bet pirmas dalykas, tas klubiukas, nei prie Molo, nei Šilainiuose, antra, tai net nžn ar labai norės priimt nepažįstamą žmogų (neįsižeisk, sakau kaip yra ), o trečia, jei ir priimtų, kažin ar tau ten patiks, jei prie klubų įpratus, ten niekas prie tavęs nestovės ir nepasakys ką darai kaip darai, ten laisvas grafikas eina kas kada nori ir kiekvienas sau, dažniausiai sportuoji vienas, nes žmonių ten mūsų nedaug, ypač vasarą, viskas sutvarkyta, suremontuota, staklės senos, bet geros, yra viskas ko reikia, bet įrengta namo rūsy tiesiog. Minusas, kad žiemą būna šaltoka sportuot, tai apsirengus riek būt atitinkamai, bet mėnesinis nebrangus. Žodžiu kažkaip net nedrįsčiau siūlyt, nes ten klubas vietinės reikšmės iš gatvės niekas neateina, nesireklamuojam nieko, visi savi tik eina, kuriem dzin, kad kilimai neišklota, nėra labai šilta ir kad staklės nenuliovos "Kettler" kaip kitur

__________________
MB S500 '94 (W140)
MB E270CDI '04 (W211)
MB E320CDI '01 (S210)
ex - MB E300TD '97 (S210)
ex - MB 280E '92 (W124)
ex - MB E200 '94 (W124)
ex - MB 300CE '90 (C124)
ex - MB 400E '93 (W124)
400E neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-01, 12:03   #89
ruškė
 
ruškė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-08-06
Gyvenamoji Vieta: KAUNAS
Pranešimai: 1,254

ruškė is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę ruškė per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė 400E View Post
Yra ir moterų, bet pirmas dalykas, tas klubiukas, nei prie Molo, nei Šilainiuose, antra, tai net nžn ar labai norės priimt nepažįstamą žmogų (neįsižeisk, sakau kaip yra ), o trečia, jei ir priimtų, kažin ar tau ten patiks, jei prie klubų įpratus, ten niekas prie tavęs nestovės ir nepasakys ką darai kaip darai, ten laisvas grafikas eina kas kada nori ir kiekvienas sau, dažniausiai sportuoji vienas, nes žmonių ten mūsų nedaug, ypač vasarą, viskas sutvarkyta, suremontuota, staklės senos, bet geros, yra viskas ko reikia, bet įrengta namo rūsy tiesiog. Minusas, kad žiemą būna šaltoka sportuot, tai apsirengus riek būt atitinkamai, bet mėnesinis nebrangus. Žodžiu kažkaip net nedrįsčiau siūlyt, nes ten klubas vietinės reikšmės iš gatvės niekas neateina, nesireklamuojam nieko, visi savi tik eina, kuriem dzin, kad kilimai neišklota, nėra labai šilta ir kad staklės nenuliovos "Kettler" kaip kitur
jau tokioj rimtoj kacioku salei jauciu pats slabniausias ten pas jus sveria koki 110kg ar ne?

ruškė neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-01, 12:06   #90
Danius1
 
Danius1's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-20
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 53

Danius1 is on a distinguished road



Standartinis

Nenorėjau kurt naujos temos. Sakau, gal kas iš Kauniečių norėtų dienos ar vakaro metu susibegt paspardyt kamuolį ar net jei žmonių susirinktų ir futboliuką palošt. Yra nemažai naujai rekonstruotų futbolo lauko aikštelių, ypač prie mokyklų. Žodžiu brūkštelkit, ką domintų aktyvus poilsis ,visą tai butų galima pasiderinti daugumai patogiu laiku.

Danius1 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.