Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-08-18, 15:51   #91
Luckis
 
Luckis's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-08-01
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Kaunas
Pranešimai: 211

Luckis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė yamato View Post
cia ne MB pataupe antikorozinio, o jis jau buves dazytas/darytas jei nemusta masina arba +- gerai padaryta, tai ji nerudis metu metus, aisku, jei ziema bus priziurima... o siaip tai tik juokas pro asaras, kai taip pasako, kad MB rudyja... pirkit ne metus, ne modeli, tai ir nerudys...
dabar prisiperka sudroztu, atsiprasant - srotu, ir paskui verkiat, kad ale "rudyja" ir pan...

Pazistamas 2002 pasiime w220 is salono, priziurejo, lepino, o vistiek rudziu belentkiek..

Luckis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-08-18, 16:40   #92
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Luckis View Post
Pazistamas 2002 pasiime w220 is salono, priziurejo, lepino, o vistiek rudziu belentkiek..
nenoriu sakyti kad tavo draugui taip nutiko bet yra keletas ydomiu atveju.
pirmasis nutiko vienai moteriskiai. darbdavys nupirko lizingu jei nauja nedidele masinyte. tiesiai is salono, celofanai, apsaugines pleves ir t.t. zodziu tiesiai is gamyklos auto. vazinejo inai sau patenkinta 4 dienas, kol vienas "klevo lapas" pabuciavo jos masinos gala. na aisku masina kasko ir t.t. varo pas ekspertus formintis. o tie prieje ziuro akis isverte. ant galiniu sparnu ir bagazines dangcio spakliaus sluoksniai nuo 0.2 iki 0.4 cm. vo tai tau nauja 4 dienas eksplotuota masina.
giminaitis pirko irgi nauja auto is salono. tik parsivarius jam ja suguzejo visi apziureti, ivertinti na ir aisku aplaistyti. ir vienas kvailelis isitrauke aprata dazu sluoksniuj matuoti. ir kur buvus kur nebuvus vairuotojo puses visas sonas gerokai storesniu netolygiu sluoksniu padengtas. po sawaitgalio auto buvo nuveztas atgal y salona ir kaskodel skubiai be jokiu klausimu pakeistas y kita beveik identiska auto tik aisku su geresne komplektacija.
taip kad reikia buti labai atsargiam perkant masina ne tik is turgaus bet ir is salono.

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-08-18, 20:36   #93
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė yamato View Post
cia ne MB pataupe antikorozinio, o jis jau buves dazytas/darytas jei nemusta masina arba +- gerai padaryta, tai ji nerudis metu metus, aisku, jei ziema bus priziurima... o siaip tai tik juokas pro asaras, kai taip pasako, kad MB rudyja... pirkit ne metus, ne modeli, tai ir nerudys...
dabar prisiperka sudroztu, atsiprasant - srotu, ir paskui verkiat, kad ale "rudyja" ir pan...
Tik gal nereikia aklai teisinti MB. Taip MB nebloga masina, bet kodel praejus e65, a8 d3, w220, LS, legendas ir kitus prabangius modelius mersas kaip taisykle kas antras surudyjes? Vadinasi visi mersai i avarijas yra papuole, ar kebulistai pamate mersa specialiai atmestinai dirba savo darba?
Nereikia sekti tu pasaku. Paziurekit ir i senesnius MB modelius, tie c, tiek, e klases, visi perpuve, palyginkit su a6 ar a4, ar ta pacia bulka.. Nei ta pati bmw taip nerudyja, nei 5er nei 3er... Zodziu teisink tu save su srotais ir toliau. Pats vazineju su nuliovu MB sprinter, ir matau kaip rudyja jis. Uztenka vos ibrezti dazus iskart korozija atsiranda...
Zodziu, primena cia tuos pacius italisku auto megejus, pas kurias su elektra bedu buna nezmoniskai daug, irgi jie visi ranka prie sirdies prideja, kad jei lavona nusipirksi bus bedu, o jei visada priziuresi teisingai vaziuosi ir vaziuosi, tiesos tame yra, bet yra statistika.. Ir kas netingi, ja pasidometi nera taip jau sunku. Taip kad gal kalbekim faktais ir konkreciais pavyzdziais. O ar konkretus mb w220 yra dauztas, tu tikrai nezinai.

  Cituoti
Old 2009-08-18, 21:40   #94
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
Taip kad gal kalbekim faktais ir konkreciais pavyzdziais.
Pas mane ,vienas mersas 1991m. kitas 1992m. pas drauga 1983m. -1978m.-1979. -dar turejau(ir beveik turiu) 1964m. tai ant jo kelios rudeles buvo.O tie nuo 1978 visi lediniai,nei su zhiburiu nerasi rudzhiu.
Gal keliai ir druskos kaltos?

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-08-19, 16:20   #95
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

siuo atveju kalbu apie w220, butent jo temoje ir kalbam, kiti modeliai man nelabai rupi

  Cituoti
Old 2009-08-19, 16:25   #96
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Rudyja visos mašinos. Tik bulkos ir kitos audi belenkiek cinko, bet kas iš to kad jos turi savo minusų. Tarkim bulka gavo į galą ir susisukęs visas kėbulas, o MB daug kietesnis. Taip kad kiekvienas turi savo trūkumų.

Citata:
Nei ta pati bmw taip nerudyja,
Rudyja kaip pasiutę.

Driuliauskui: aš girdėjęs irgi tokių prikolų. Yra youtubej kažkur vaizdelis kaip MB atrinkinėja auto. Tai jie tarkim jei lakas kažkiek netolygiai pasidengęs tai jau palieka sau ant dalių, o lietuviai tokias mašinytes parsiveža ir pardavinėja. Todėl Lietuvoj tiek daug su elektra gedimų būna (ypač tapr BMW) ir nenori jie remontuot tie salonai, nes vokiečiai jiem garantijos neduoda jokios. O pinigą šiais laikais visi uždirba taip kaip sugeba.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-08-19, 16:39   #97
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
siuo atveju kalbu apie w220, butent jo temoje ir kalbam, kiti modeliai man nelabai rupi
Na gerai,-turiu truputi patirties ir ant W220, buvau sugalvojes pirkti,benzinu geru neradau,dyzeliai tik nuo 4 litru mane domino (bet nuo to modelio mane Rebyatos grazhiai atkalbejo),perzhiurejau kokius 9-12 modeliu, ir tik vienam,bagazhinej,ten kur stovi akumas machiau truputi rudzhiu.
Gal jie Lietuvai ish vis nebuvo skirti? ))
O jei rimtai ir atvirai,tai labai buvau nusivyles tuom modeliu,nes visalaika,maniau kad eSas tai eSas,ir jis padarytas labai kokybishkai ir labai ilgam eksplotavimo laikui.Bet salono apdaila ,kebulo padengimas ir visa kita elektronika,tai kazhkas zhiauraus,-tikrai nera ka lyginti nei su w126 nei su w140,tie aparatai ir gyvenimo mate,bet vis dar tebeturi savo prekine ir solidzhia ishvaizda,o w 220 kazhkoks tarpinis komercinis modelis.
P.S esu Mersu fanatas ir man geresnio modelio nera pasauli,bet sakau,tai ka machiau ir tai ,kas mane liudina.
Trumpai tai butu taip,-jautrus,lepus,modeliukas,kuriam nereikejo konkuruoti nei su Lexsusu nei su kitais modeliais,papraschiausiai jis gime ant lauru.
Gal ash ir neteisus,bet nuomone susidariau tokia.
zhinoma jei man kas duotu koki AMG ar CDI400 tvarkinga,tai butu mano svajoniu ratai,bet tokiu,jei paemus procentaliai pagal w126,w140 like vienetai.

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-08-20, 13:00   #98
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
Na gerai,-turiu truputi patirties ir ant W220, buvau sugalvojes pirkti,benzinu geru neradau,dyzeliai tik nuo 4 litru mane domino (bet nuo to modelio mane Rebyatos grazhiai atkalbejo),perzhiurejau kokius 9-12 modeliu, ir tik vienam,bagazhinej,ten kur stovi akumas machiau truputi rudzhiu.
Gal jie Lietuvai ish vis nebuvo skirti? ))
O jei rimtai ir atvirai,tai labai buvau nusivyles tuom modeliu,nes visalaika,maniau kad eSas tai eSas,ir jis padarytas labai kokybishkai ir labai ilgam eksplotavimo laikui.Bet salono apdaila ,kebulo padengimas ir visa kita elektronika,tai kazhkas zhiauraus,-tikrai nera ka lyginti nei su w126 nei su w140,tie aparatai ir gyvenimo mate,bet vis dar tebeturi savo prekine ir solidzhia ishvaizda,o w 220 kazhkoks tarpinis komercinis modelis.
P.S esu Mersu fanatas ir man geresnio modelio nera pasauli,bet sakau,tai ka machiau ir tai ,kas mane liudina.
Trumpai tai butu taip,-jautrus,lepus,modeliukas,kuriam nereikejo konkuruoti nei su Lexsusu nei su kitais modeliais,papraschiausiai jis gime ant lauru.
Gal ash ir neteisus,bet nuomone susidariau tokia.
zhinoma jei man kas duotu koki AMG ar CDI400 tvarkinga,tai butu mano svajoniu ratai,bet tokiu,jei paemus procentaliai pagal w126,w140 like vienetai.
pritariu tavo nuomonei kad w220 nera toks vykes kaip w140, BET, ka siulai daugiau pirkti e klase? c klase? Nu manes jie nezavi, nei varikliu gama, nei patikimumu nei salono kokybe. Lieka a klase, ir ML, ml patinka, bet velgi, bedu daug. Tai nebera ka pirkti atmetus w220..

  Cituoti
Old 2009-08-20, 13:02   #99
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
pritariu tavo nuomonei kad w220 nera toks vykes kaip w140, BET, ka siulai daugiau pirkti e klase? c klase? Nu manes jie nezavi, nei varikliu gama, nei patikimumu nei salono kokybe. Lieka a klase, ir ML, ml patinka, bet velgi, bedu daug. Tai nebera ka pirkti atmetus w220..
CL 215. Nerudija. Ir, mano nuomone, pranesesnis uz 220

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-08-20, 17:18   #100
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
pritariu tavo nuomonei kad w220 nera toks vykes kaip w140, BET, ka siulai daugiau pirkti e klase? c klase? Nu manes jie nezavi, nei varikliu gama, nei patikimumu nei salono kokybe. Lieka a klase, ir ML, ml patinka, bet velgi, bedu daug. Tai nebera ka pirkti atmetus w220..
na jei pats nezinai ka pirkt,tai kas tau gali patart,nejau taip pasitikesi kitu nuomone?kaip bebutu turi isirinkt modeli o tada jau svarstyt,bet taip metytis,nuo vieno prie kito,tai is viso sunku nusipirkt bus

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.