Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Diskusijos apie Ratlankius, Padangas...

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2013-06-25, 18:51   #11
mmmariukasss
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-01-19
Pranešimai: 128

mmmariukasss is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
kiek planuoji sutaupyti? o po to vaziuokle dazniau remontuoti nebus bedu? Pinigu uzteks? Keisti man zmoniu norai sutaupyti... Jei 300gramų 100tui KM sutaupysi, tai bus liuks. Viena karta spustelsi smarkiau ir nebeliks to taupumo. Parduok geriau Mersa ir pirk Golf3, tai va čia tai tikrai sutaupysi nemažai pinigų

Dėl manes tai daryk kaip tik nori, man nuo to galvos neskauda, bet tokiam automobilui priklauso 245/45 padangos.

O siaip jei pinigai spaudzia, tai pirks R16 ir tada uzdesi 225/55 padangas.

Blyn jei sakau kad padangas gaunu pigiau ir paklausiu zmoniu gal kas zino gal kas uzsideje buvo, kad neisradinet dviracio ir neleisti bereikalopinigu, tam kiek suprantu ir yra sukurtas forumas. Na isklausiau tavo nuomones , ok aciu, pasilazdavot visi mokam, na del ko as sakau taupyti ant kuro kadangi man per men gaunasi nuvaziuoti 4k + kilometru, bet komforto nesinori ismainyti

mmmariukasss neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.