Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2016-01-25, 20:25   #131
brasil181
 
brasil181's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-19
Gyvenamoji Vieta: Naujoji Akmene
Pranešimai: 990

brasil181 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Arisimo View Post
Taigi Pucenas apie vebastą kalba, o ne variklį užvestą.
man idomu apie varikli uzvesta ,nesu bandes taip

brasil181 neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-01-25, 20:27   #132
vytis
 
vytis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-16
Gyvenamoji Vieta: Astana Kazachstanas
Pranešimai: 954

vytis is on a distinguished road



Standartinis

pas mane keyles ,raktas reikalingas tik kad uzvesti ,paskuj gali iseiti su raktu. jei ijungi begi po keliu sekundziu uzgesta jei nemato salone rakto. tik niekad nebandziau pacios spynos rakinti ,nes bent jau su pultu neuzsirakina uzkurta. webasto lyg ir nera pas mane.

vytis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-01-26, 06:19   #133
mercedinis
 
mercedinis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-03-26
Pranešimai: 2,588

mercedinis is on a distinguished road



Standartinis

matai dabar yra neblogas varijantas 2006m 3.0 dizeliukas su amg paketu, tai gundausi, tu kaip jau turintis sia masina, ir ka ziureti perkant? ko klausit kur listi? pravaziavus masina 82k miliu.
ar yra kokiu kriteriju sitam varikliui, ar isvis tokiu metu neziureti? duok kokiu naudingu patarimu
aciu

Citata:
Pradžioje rašė vytis View Post
pas mane keyles ,raktas reikalingas tik kad uzvesti ,paskuj gali iseiti su raktu. jei ijungi begi po keliu sekundziu uzgesta jei nemato salone rakto. tik niekad nebandziau pacios spynos rakinti ,nes bent jau su pultu neuzsirakina uzkurta. webasto lyg ir nera pas mane.

mercedinis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-01-26, 10:33   #134
vytis
 
vytis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-16
Gyvenamoji Vieta: Astana Kazachstanas
Pranešimai: 954

vytis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mercedinis View Post
matai dabar yra neblogas varijantas 2006m 3.0 dizeliukas su amg paketu, tai gundausi, tu kaip jau turintis sia masina, ir ka ziureti perkant? ko klausit kur listi? pravaziavus masina 82k miliu.
ar yra kokiu kriteriju sitam varikliui, ar isvis tokiu metu neziureti? duok kokiu naudingu patarimu
aciu
apie dyzelius nezinau visiskai nieko ir patarti nezinau ka. pas mane aplamai nieko bendro nera,deze kitokia ,vaziuokle kitokia. as tavo vietoj imciau benza 5.5 v8 ir padujinciau ,vaziuosi manau dar pigiau nei su zyzeliu mano manymu 3.0 d per silpnas sitai masinai. sunkiai tiketina kad tavo rastas dyzelis tokiu metu gali buti su tokiu prabegimu, zn viena ,kad silpna vieta 7g deze,beabejo sitas masinas reiks varytis pas atstova purtyt. as taip ir padariau nedvejodamas.

vytis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-01-26, 11:40   #135
mercedinis
 
mercedinis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-03-26
Pranešimai: 2,588

mercedinis is on a distinguished road



Standartinis

na su 5.5 as neissimokesiu roadtax'o beto tas mersas pilna turi dealerio istorija, turejo vienas savinikas nedausta, nes hpi svarus, o kas kitokio pas tave vaziuoklei ? ten kur tas maniskis tai airmaticas, beja cia butu mano pirmas dizeliukas, as jam paskambinau del keitimo, sake atsiusti duomenis savo kibiriuko i emaila, ziures ar vertas demesio ir panasiai

Citata:
Pradžioje rašė vytis View Post
apie dyzelius nezinau visiskai nieko ir patarti nezinau ka. pas mane aplamai nieko bendro nera,deze kitokia ,vaziuokle kitokia. as tavo vietoj imciau benza 5.5 v8 ir padujinciau ,vaziuosi manau dar pigiau nei su zyzeliu mano manymu 3.0 d per silpnas sitai masinai. sunkiai tiketina kad tavo rastas dyzelis tokiu metu gali buti su tokiu prabegimu, zn viena ,kad silpna vieta 7g deze,beabejo sitas masinas reiks varytis pas atstova purtyt. as taip ir padariau nedvejodamas.

mercedinis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-01-26, 12:04   #136
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,618

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mercedinis View Post
na su 5.5 as neissimokesiu roadtax'o beto tas mersas pilna turi dealerio istorija, turejo vienas savinikas nedausta, nes hpi svarus, o kas kitokio pas tave vaziuoklei ? ten kur tas maniskis tai airmaticas, beja cia butu mano pirmas dizeliukas, as jam paskambinau del keitimo, sake atsiusti duomenis savo kibiriuko i emaila, ziures ar vertas demesio ir panasiai
Pas visus w221 airmatic kaip standartas. O ant rimtesnių modelių (tokiu kaip S600) eina ABC (hidraulinė pakaba).

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-01-26, 12:57   #137
vytis
 
vytis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-16
Gyvenamoji Vieta: Astana Kazachstanas
Pranešimai: 954

vytis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Pas visus w221 airmatic kaip standartas. O ant rimtesnių modelių (tokiu kaip S600) eina ABC (hidraulinė pakaba).
visiskai teisingai ,tik trys modeliai w221 kebule gavo ABC(hidrauline pakaba) ,tai S600, S63 ir S65

vytis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-03-25, 18:23   #138
vytis
 
vytis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-16
Gyvenamoji Vieta: Astana Kazachstanas
Pranešimai: 954

vytis is on a distinguished road



Standartinis

ka forumieciai mano apie situos GLK ratus ? pakankamai nebrangiai uzmaciau ,svarstau kaip atrodytu ant w221 . gaila internete nerandu jokiu foto ,tik ant visokiu audi ir vw. parduoda kitam mieste,tai pasimatuot neiseina
Attached Images
File Type: jpg 389_1.jpg (38.0 KB, 84 views)

vytis neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-03-25, 18:40   #139
DeeOne
 
DeeOne's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-01-30
Gyvenamoji Vieta: Rokiskis
Pranešimai: 311

DeeOne is on a distinguished road



Standartinis

gal nesupyksi kad paphotoshopinau

DeeOne neprisijungęs   Cituoti
Old 2016-03-25, 18:43   #140
vytis
 
vytis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-16
Gyvenamoji Vieta: Astana Kazachstanas
Pranešimai: 954

vytis is on a distinguished road



Standartinis

dekoju ,dabar turiu bent vaizda ,nes pats neturiu tokiu sugebejimu

vytis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.