Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Kuras

Naujas pranešimas
Old 2012-03-22, 19:08   #101
Dalius/68
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-05
Pranešimai: 723

Dalius/68 is on a distinguished road



Standartinis

na pvz 2500-4000 europietišku rubliu ,nuo algos iki algos manau pakanka,ne tik bulvemm ir kopustam raugintiem,ir kruopom bei šlapdešriai iš krakmolo.Ne veltui,ten vargstantys po treju metu perkasi apynaujus automobilius,kuriuos musiškiai gyvendami čia tik per televizoriu mato.Na nesiginčysiu ..kaip pvz.net bankrutavusioj graikijoj,minimumas 580uropietišku rubliuku,Airijoj berods 260 europietišku rubliu savaitei,plius už kiekviena vaika ir dar nama tau pasamdo.Kaip sau nori Tomski ,nesigauna man čia matematika ir jei tu bandai yrodyti kad Lietuvoj geriau negu ....na nebent Sudanas,Zimbabve,Gana...ten kol kas akmens amžius,bet bent kiek civilizuotoje visuomeneje valstybe nesistengia sunaikinti savo piliečiu...

Dalius/68 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-22, 19:14   #102
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,619

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Dalius/68 View Post
na pvz 2500-4000 europietišku rubliu ,nuo algos iki algos manau pakanka,ne tik bulvemm ir kopustam raugintiem,ir kruopom bei šlapdešriai iš krakmolo.Ne veltui,ten vargstantys po treju metu perkasi apynaujus automobilius,kuriuos musiškiai gyvendami čia tik per televizoriu mato.Na nesiginčysiu ..kaip pvz.net bankrutavusioj graikijoj,minimumas 580uropietišku rubliuku,Airijoj berods 260 europietišku rubliu savaitei,plius už kiekviena vaika ir dar nama tau pasamdo.Kaip sau nori Tomski ,nesigauna man čia matematika ir jei tu bandai yrodyti kad Lietuvoj geriau negu ....na nebent Sudanas,Zimbabve,Gana...ten kol kas akmens amžius,bet bent kiek civilizuotoje visuomeneje valstybe nesistengia sunaikinti savo piliečiu...
Va kiekvienas mastantis kaip tu ir emigruojantis iš Lietuvos, situaciją tik blogina!!! Mane nervina, kai pusdurnes bobutės šneka: oj kaip Lietuvoj blogai jaunimui, vaikeli, važiuok i Anglija, tai ten gal užsidirbsi... Tai bt kas išlaiko tuos nupirdusius pensininkus ir visa šita Lietuva? Būtent tokie durneliai kaip aš ir visi kiti, kurie dirba Lietuvoj. Nepateisinu emigracijos. Mano akimis emigruoja tinginiai kurie tingi dirbti ir užsidirbti čia. Taip čia sunkiau, bet gi nebūtinai gyvenimas turi būti rožėm klotas. PEACE

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-22, 19:18   #103
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Va kiekvienas mastantis kaip tu ir emigruojantis iš Lietuvos, situaciją tik blogina!!! Mane nervina, kai pusdurnes bobutės šneka: oj kaip Lietuvoj blogai jaunimui, vaikeli, važiuok i Anglija, tai ten gal užsidirbsi... Tai bt kas išlaiko tuos nupirdusius pensininkus ir visa šita Lietuva? Būtent tokie durneliai kaip aš ir visi kiti, kurie dirba Lietuvoj. Nepateisinu emigracijos. Mano akimis emigruoja tinginiai kurie tingi dirbti ir užsidirbti čia. Taip čia sunkiau, bet gi nebūtinai gyvenimas turi būti rožėm klotas. PEACE
duok penkis, pilna Lietuvoj nauju masinu, nauju namu, pilna ispanijoj, anglijoj bomzu ir senu kledaru, visur yra visokiu, taip pat visur yra galimybiu uzsidirbti. nesugebi cia - nesugebesi ir ten

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-22, 19:23   #104
Arturas
 
Arturas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-20
Pranešimai: 1,528

Arturas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Va kiekvienas mastantis kaip tu ir emigruojantis iš Lietuvos, situaciją tik blogina!!! Mane nervina, kai pusdurnes bobutės šneka: oj kaip Lietuvoj blogai jaunimui, vaikeli, važiuok i Anglija, tai ten gal užsidirbsi... Tai bt kas išlaiko tuos nupirdusius pensininkus ir visa šita Lietuva? Būtent tokie durneliai kaip aš ir visi kiti, kurie dirba Lietuvoj. Nepateisinu emigracijos. Mano akimis emigruoja tinginiai kurie tingi dirbti ir užsidirbti čia. Taip čia sunkiau, bet gi nebūtinai gyvenimas turi būti rožėm klotas. PEACE
Tai kad daugelis emigrantų ten dirba kur kas sunkiau! O jeigu žmogus gali dirbti, yra darbingas ir turi noro, kodėl jis Maximoj turi dirbti sandely, o ne Anglijoj fabrike už 4x didesnę algą?

Asmeniškai pažįstu žmogų, kuris turi 4 vaikus, trys iš jų studentai, du mokosi mokamai. Vien vaikų mokslui reikia 8500lt per metus. O kur dar jų pačių išlaikymas, likusio mokyklinuko išlaikymas, žmonos, būsto??? Aukštojo jis neturi, svajoti Lietuvoje apie darbą su 2000+lt alga net neverta. Ką jam daryti, ką??? Vat ir dirba sėkmingai Anglijoj, gauna varganus 6000lt, bet visiem užtenka to.

__________________
ex: MB W124 250 Turbodiesel; Audi A8 3.7 Quattro; MB W140 300SE 3.2; MB W220 S320; MB ML270CDI; Lexus GS300; MB W211 C220CDI
VW Passat 1.4TSI DSG (2017); LEXUS RX400h (2007)
Arturas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-22, 19:29   #105
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,619

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Arturas View Post
Tai kad daugelis emigrantų ten dirba kur kas sunkiau! O jeigu žmogus gali dirbti, yra darbingas ir turi noro, kodėl jis Maximoj turi dirbti sandely, o ne Anglijoj fabrike už 4x didesnę algą?
O kodėl Lietuvoje negalima dirbti sunkiau? Dirbk Maximoj, po darbo eik dar koki darbeli padirbeti, išsinuomok paty pigiausia buta, išvažiuok gyventi už miesto, kad pigiau būtų ir galutinem etape gausis tas pats.

Citata:
Pradžioje rašė Arturas View Post
Asmeniškai pažįstu žmogų, kuris turi 4 vaikus, trys iš jų studentai, du mokosi mokamai. Vien vaikų mokslui reikia 8500lt per metus. O kur dar jų pačių išlaikymas, likusio mokyklinuko išlaikymas, žmonos, būsto??? Aukštojo jis neturi, svajoti Lietuvoje apie darbą su 2000+lt alga net neverta. Ką jam daryti, ką??? Vat ir dirba sėkmingai Anglijoj, gauna varganus 6000lt, bet visiem užtenka to.
Na čia gal ir galima pateisinti. Bet galima ir pasielgti kitaip - eiti mokintis, gauti aukštaji ir keltis kvalifikacija. Studijavau neakyvaizdiniame ir su manim studijavo net Pensininkė!! Jei gauti didesnes pajamas reikia gauti tik aukstaji, tai tam yra visos sąlygos, reikia tik noro.

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-22, 19:32   #106
Dalius/68
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-05
Pranešimai: 723

Dalius/68 is on a distinguished road



Standartinis

jusu pasiklausius atrodo ,kad situacija normali jei iš populiacijos dirba 10-15 procentu ir išlaiko valstybe,kuri nesugeba sukontroliuoti situacijos ir sukurti darbo vietu ir kad darbo apmokejimas bent 3-5 kartus skiriasi nuo normaliu šaliu.Nepykit niekaip nesueina galai,kažodel kontrobanda klesti,korupcija veši,net ir politikai kurie turetu buti pavyzdys ...tiesiog spjauna ant žmoniu ju nuomoniu ir pagrystu reikalavimu,net daugiau ,girti šlaistosi ir pažeidineja pačiu priimtus istatymus... čia kaip vienas budulis sakė " istatymai tik idijotams,o stabdžiai tik bailiams", mes juk patys geriausi ir galim sau leisti moketi už kura daugiausi ,ir didžiutis kad jis pas mus ekologiškiausias...

Dalius/68 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-22, 19:45   #107
Aistė
 
Aistė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-11-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,615

Aistė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
O kodėl Lietuvoje negalima dirbti sunkiau? Dirbk Maximoj, po darbo eik dar koki darbeli padirbeti, išsinuomok paty pigiausia buta, išvažiuok gyventi už miesto, kad pigiau būtų ir galutinem etape gausis tas pats.
na matosi, kad nieko neismanai apie drabus juodus Lietuvoj. Maximoj zmones uz 800 - 1000 lt atidirba po 12 val. tai kur dar eisi po darbo dirbti. o kur vaikai? auga vieni? kur zmona? seimos nereikia? su seima pabuti nereikia? galu gale, su seima i tetra, i koncerta irgi turbut nueiti nereikia. reikia tik dirbti iki nudvesimo. kazkaip cia ziuriu atsoke nuo realybes.
kad uzdirbciau, dirbu po 12- 13 val per diena, taip pat savaitgaliais, plius kartais ir naktim. sunu matau 2 val per diena. ir tu nori pasakyt kad taip turi buti? ar normalu yra prekybos centruose darbuotojus matyti isvargusiais veidais. manau, kad daug kas to nepastebi, nes kas antras sugeba kasininkei akis del smulkmenu draskyt, ir burbuliuot, kad ji nesisypso. nafik uz ka ji turi sypsotis? uz tuos 800 lt nuo kuriu dar nuraso nesamoningu nuobaudu prigalvoje?
cia turbut tie kuriems viskas gerai gyvena savo ispindejusiam pasaulyje ir toliau savo kiemo vartu nieko nemato. kalbat turbut taip del to, kad neturit ne vieno artimo zmogaus kuris aria kaip arklys ir nyksta akyse ne tik fiziskai, bet ir kaip asmenybe. sulau atmerkt akis, uzsidet akinius kad geriau matytumet ir apsidairyti aplinkui.

uzsienyje dirbama daug, uzdirbau zymiai daugiau, ir turejau laiko su seima pabut, ir pakeliaut, papramogaut...

__________________
Aš - kaip kabrioletas, tokia puiki, o stogo nėr!..
Aistė neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-22, 19:51   #108
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Aistė View Post
na matosi, kad nieko neismanai apie drabus juodus Lietuvoj. Maximoj zmones uz 800 - 1000 lt atidirba po 12 val. tai kur dar eisi po darbo dirbti. o kur vaikai? auga vieni? kur zmona? seimos nereikia? su seima pabuti nereikia? galu gale, su seima i tetra, i koncerta irgi turbut nueiti nereikia. reikia tik dirbti iki nudvesimo. kazkaip cia ziuriu atsoke nuo realybes.
kad uzdirbciau, dirbu po 12- 13 val per diena, taip pat savaitgaliais, plius kartais ir naktim. sunu matau 2 val per diena. ir tu nori pasakyt kad taip turi buti? ar normalu yra prekybos centruose darbuotojus matyti isvargusiais veidais. manau, kad daug kas to nepastebi, nes kas antras sugeba kasininkei akis del smulkmenu draskyt, ir burbuliuot, kad ji nesisypso. nafik uz ka ji turi sypsotis? uz tuos 800 lt nuo kuriu dar nuraso nesamoningu nuobaudu prigalvoje?
cia turbut tie kuriems viskas gerai gyvena savo ispindejusiam pasaulyje ir toliau savo kiemo vartu nieko nemato. kalbat turbut taip del to, kad neturit ne vieno artimo zmogaus kuris aria kaip arklys ir nyksta akyse ne tik fiziskai, bet ir kaip asmenybe. sulau atmerkt akis, uzsidet akinius kad geriau matytumet ir apsidairyti aplinkui.

uzsienyje dirbama daug, uzdirbau zymiai daugiau, ir turejau laiko su seima pabut, ir pakeliaut, papramogaut...

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-22, 19:59   #109
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,619

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Aistė View Post
na matosi, kad nieko neismanai apie drabus juodus Lietuvoj. Maximoj zmones uz 800 - 1000 lt atidirba po 12 val. tai kur dar eisi po darbo dirbti. o kur vaikai? auga vieni? kur zmona? seimos nereikia? su seima pabuti nereikia? galu gale, su seima i tetra, i koncerta irgi turbut nueiti nereikia. reikia tik dirbti iki nudvesimo. kazkaip cia ziuriu atsoke nuo realybes.
kad uzdirbciau, dirbu po 12- 13 val per diena, taip pat savaitgaliais, plius kartais ir naktim. sunu matau 2 val per diena. ir tu nori pasakyt kad taip turi buti? ar normalu yra prekybos centruose darbuotojus matyti isvargusiais veidais. manau, kad daug kas to nepastebi, nes kas antras sugeba kasininkei akis del smulkmenu draskyt, ir burbuliuot, kad ji nesisypso. nafik uz ka ji turi sypsotis? uz tuos 800 lt nuo kuriu dar nuraso nesamoningu nuobaudu prigalvoje?
cia turbut tie kuriems viskas gerai gyvena savo ispindejusiam pasaulyje ir toliau savo kiemo vartu nieko nemato. kalbat turbut taip del to, kad neturit ne vieno artimo zmogaus kuris aria kaip arklys ir nyksta akyse ne tik fiziskai, bet ir kaip asmenybe. sulau atmerkt akis, uzsidet akinius kad geriau matytumet ir apsidairyti aplinkui.

uzsienyje dirbama daug, uzdirbau zymiai daugiau, ir turejau laiko su seima pabut, ir pakeliaut, papramogaut...
Čia diskusija be pabaigos ir toliau galime nebesiginčyti aš pats esu mates ir šilto ir šalto ir pajamos mano nėra tokios, kad galėčiau sau leisti viską ko noriu, taip, kad nereikia čia sakyti, kad gyvenu pinigais apsikroves ir nematau nieko. Mano daugiau nei pusė giminės gyvena su pajamomis, kurios yra mažesnės nei vidutinis atlyginimas ir puikiai žinau kas tai yra. Bet ir puikiai matau, kaip jie turi noro dirbti ir užsidirba ir viskam laiko suranda.

Labai prašau visų neįsižeisti dėl mano pakankamai griežtų ir kategoriškų pasisakymų, bet tiesiog mano tokia nuomonė aš gyvensiu ir dirbsiu Lietuvoje, o kas norėjo iš jos išvažiuoti tai ir išvažiuos. Jei jiems taip gerai, tai mums dar geirau. PEACE

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-22, 20:52   #110
Aistė
 
Aistė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-11-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,615

Aistė is on a distinguished road



Standartinis


__________________
Aš - kaip kabrioletas, tokia puiki, o stogo nėr!..
Aistė neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.