Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Skyrelis Policijai

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-06-02, 12:49   #41
SSS klase
 
SSS klase's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-03-14
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,390

SSS klase is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Bombardier View Post
Kur tu čia teisingumą arba protingumą matai? Kad jis specialiai daro taisyklių pažeidimus (jam už tai buvo atimtos teisės), o paskui provokuoja šerifus??? Aš per savaitę apie tave galėčiau tokį "reportažą" sumontuot, kad su tavim net mama nesisveikins. Ir ką? Labai aš čia teisingas būčiau? Kodėl jis neina į reanimacijos operacinę ir nepabando ten filmuot bei aiškint ką chirurgai blogai daro? Kiekvienam piliečiui yra suteikta teisė ginti savo pažeistas teises ir skųsti neteisėtą pareigūnų elgesį. Bet niekam nesuteikta teisė tyčia pažeidinėt įstatymus, o paskui bandyt suverst kaltę kitiem. Aš irgi prieš korumpuotus ir nesąžinigus pareigūnus, bet pradėkim visi nuo savęs. IMHO


SSS klase neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-03, 08:19   #42
MB_pOwEr
 
MB_pOwEr's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 333

MB_pOwEr is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė midsomeris View Post
isidek kamera i masina kad filmuotu eisma. cia kad kita karta neprisi*istu
pritariu del kameros.

__________________
w126
MB_pOwEr neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-03, 11:01   #43
Jexx
 
Jexx's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-03
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 931

Jexx is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Bombardier View Post
Kur tu čia teisingumą arba protingumą matai? Kad jis specialiai daro taisyklių pažeidimus (jam už tai buvo atimtos teisės), o paskui provokuoja šerifus??? Aš per savaitę apie tave galėčiau tokį "reportažą" sumontuot, kad su tavim net mama nesisveikins. Ir ką? Labai aš čia teisingas būčiau? Kodėl jis neina į reanimacijos operacinę ir nepabando ten filmuot bei aiškint ką chirurgai blogai daro? Kiekvienam piliečiui yra suteikta teisė ginti savo pažeistas teises ir skųsti neteisėtą pareigūnų elgesį. Bet niekam nesuteikta teisė tyčia pažeidinėt įstatymus, o paskui bandyt suverst kaltę kitiem. Aš irgi prieš korumpuotus ir nesąžinigus pareigūnus, bet pradėkim visi nuo savęs. IMHO
Na, manes 50 kartu per pusmeti irgi nestabdo, nes apskritai koleikas nestabdo, bet juskauskas savo veiksmais tik irodo musu teisesaugos bejegiskuma, kai pareigunus paspaudi....


Paskutinį kartą redagavo Edgaras; 2011-06-03 11:07 val.
Jexx neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-03, 11:32   #44
Lengvas
 
Lengvas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-11-09
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda/Kaunas
Pranešimai: 1,183

Lengvas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Jexx View Post
Na, manes 50 kartu per pusmeti irgi nestabdo, nes apskritai koleikas nestabdo, bet juskauskas savo veiksmais tik irodo musu teisesaugos bejegiskuma, kai pareigunus paspaudi....
pritariu, ir juskauskas geriau istatymus zino uz dauguma pareigunu, o kai pradeda aiskintis su jais, tai pareigunai "tiek to vaziuok". Teisingai buvo pasakyta kad pareigunai turi tapt visuomenes padejejais, o ne priesais- ne stovet uz kampu ir pinigus melzt. Kaip uk pvz mentai daznai tik ispejimus duoda, nera suinteresuoti israsyt kuo didesne bauda ar paimti kysi kaip lietuvoj, (yra ir cia tokiu pareigunu zinoma) iskart ir pagarba atsiranda del ju zmogiskumo

Lengvas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-03, 19:16   #45
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

jeigu Lietuvoj pareiguno atlyginimas butu 5000lt o uz kysio paemima sodintu, tai neimtu ir kysiu, o kai dabar atlyginimas max 2000lt o uz kysio emima griezciausia nuobauda atleidimas is tarnybos, net baudziamosios atsakomybes nera, tai tokia ir situacija.

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-04, 22:54   #46
PANTERA888
 
PANTERA888's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-06-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,777

PANTERA888 is on a distinguished road

Send a message via Yahoo to PANTERA888 Nusiųsti žinutę PANTERA888 per Skype™


Standartinis

kamera butina automobilyje

__________________
PANTERA888 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-05, 22:00   #47
jokerris
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

neturiu ka pasakyt..nemaniau kad dar taip buna....

  Cituoti
Old 2011-06-08, 13:55   #48
muchio
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-02-02
Pranešimai: 2,100

muchio is on a distinguished road



Standartinis

Kaune keliukai pasidarė labai išradingi pinigų surinkimui iš nevietinių vairuotojų. Buvo man savaitgalį variantas.

Nuo pilies žiedo važiuojant per tiltą yra šviesoforas su žalia rodykle į dešinę. Važiavau pirma juosta, prie šviesoforo sutabtelėjau, nes degė raudona, apsižvalgiau, kad sankryža laisva ir artimiausia mašina iš kairės dar neprivažiavo sankryžos. Parodžiau posukį į dešinę ir važiuoju. Už 20 m. mane stabdo keliukas. Prisistatė, pasakė, kad pažeidžiau KET ir trukdžiau mašinai iš kairės, kuriai degė žalias šviesoforo signalas įvažiuot į sankryžą "priverčiau ją pristabdyti".

Žodžiu, suskaičiavau aš iki 10, kad nepradėčiau varyt matom ir nesutikau. Nuėjom aiškintis pas juos. Jie kažką pasakojo apie KET 167 punktą, kad priverčiau mašiną stabtelti ir kad ji dar buvo su invalido ženklu (!). Nu kadangi dirbu tokioj įstaigoj, kur dauguma uniformuoti ir žodžio kišenėj neieško, susiparinau dėl tokių nesamonių ir papasakojau ką galvoju apie šitą jų marazmą, apie jų pareigas ir teises, apie savo pareigas ir teises, pagarbą profesijai ir t.t. Viskas baigėsi greitai ir neskausmingai. Vyrai palinkėjo laimingo kelio ir išsiskirstėm.

muchio neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-08, 14:07   #49
Jerry
 
Jerry's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-20
Pranešimai: 755

Jerry is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė muchio View Post
Kaune keliukai pasidarė labai išradingi pinigų surinkimui iš nevietinių vairuotojų. Buvo man savaitgalį variantas.

Nuo pilies žiedo važiuojant per tiltą yra šviesoforas su žalia rodykle į dešinę. Važiavau pirma juosta, prie šviesoforo sutabtelėjau, nes degė raudona, apsižvalgiau, kad sankryža laisva ir artimiausia mašina iš kairės dar neprivažiavo sankryžos. Parodžiau posukį į dešinę ir važiuoju. Už 20 m. mane stabdo keliukas. Prisistatė, pasakė, kad pažeidžiau KET ir trukdžiau mašinai iš kairės, kuriai degė žalias šviesoforo signalas įvažiuot į sankryžą "priverčiau ją pristabdyti".

Žodžiu, suskaičiavau aš iki 10, kad nepradėčiau varyt matom ir nesutikau. Nuėjom aiškintis pas juos. Jie kažką pasakojo apie KET 167 punktą, kad priverčiau mašiną stabtelti ir kad ji dar buvo su invalido ženklu (!). Nu kadangi dirbu tokioj įstaigoj, kur dauguma uniformuoti ir žodžio kišenėj neieško, susiparinau dėl tokių nesamonių ir papasakojau ką galvoju apie šitą jų marazmą, apie jų pareigas ir teises, apie savo pareigas ir teises, pagarbą profesijai ir t.t. Viskas baigėsi greitai ir neskausmingai. Vyrai palinkėjo laimingo kelio ir išsiskirstėm.
nereikejo nieko plestis ir pasakoti belenka, butu uzteke, jei pasakytum kur dirbi ir, kad panasia duona valgai(jei su uniforma sakai) ir butu palinkeja laimingo kelio is karto.

__________________
Jerry neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-06-08, 14:47   #50
muchio
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-02-02
Pranešimai: 2,100

muchio is on a distinguished road



Standartinis

Yra buvę, kad po tokio "neišplėsto pasisakymo" gavau maksimumą.

muchio neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.