Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Bendras

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-10-05, 08:26   #271
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
sakyciau rinkis pagal pinigines stori
jaigu butinai nori 5w tada imk Russarm 5w30
Tai tame ir kampas, kad klausiu, noriu pasikonsultuot - ar 5w be kompromisų geriau, ar visgi yra ir pliusų ir minusų, kalbant apie mano variklį? Nes vieni sako, kad ir senovinėm (1970) pila 5w-XX ir viskas gerai, kiti, kad senesniam varikliui negerai 5w, nes "graužia" tarpines ir sunkiasi per jas. Nors nelabai būčiau linkęs tuo tikėt.

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-05, 08:47   #272
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,579

Markko is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juozavas View Post
Tai tame ir kampas, kad klausiu, noriu pasikonsultuot - ar 5w be kompromisų geriau, ar visgi yra ir pliusų ir minusų, kalbant apie mano variklį? Nes vieni sako, kad ir senovinėm (1970) pila 5w-XX ir viskas gerai, kiti, kad senesniam varikliui negerai 5w, nes "graužia" tarpines ir sunkiasi per jas. Nors nelabai būčiau linkęs tuo tikėt.
Pas mane senas 3.0D be turbo motoras.Pilu tik 5w arba kai leidzia pinigine 0W,pries tai pagal servizo knygute irgi buvo pilamas 5w.Servize pastoviai man aiskina kad metas pereiti ant pusiau sintetinio arba mineralio bet pakolkas tikrai nesiruosiu.

Markko neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-05, 08:56   #273
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juozavas View Post
Tai tame ir kampas, kad klausiu, noriu pasikonsultuot - ar 5w be kompromisų geriau, ar visgi yra ir pliusų ir minusų, kalbant apie mano variklį? Nes vieni sako, kad ir senovinėm (1970) pila 5w-XX ir viskas gerai, kiti, kad senesniam varikliui negerai 5w, nes "graužia" tarpines ir sunkiasi per jas. Nors nelabai būčiau linkęs tuo tikėt.
Juozavai, savo automobiliui tikrai nepajausi skirtumo. nebent salta ziema, prie -30 skystesnis tepalas pasijaus, kai reikes starteriui prasukti nakti speige prastovejusi varikli. Tuo labiau, juk neketini vazineti su savo auto iki gyvenimo galo. Taip, gal but, geresnes kokybes rimtesnio gamintojo auskciausios markes tepalas, pastoviai naudojamas, po kokiu 20 eksploatacijos metu paliks varikli siek tiek geresnes bukles, nei paprastas eilinis koks 10w40 tepaliukas. Ir tai tik gal but. Nejaugi ant tiek myli savo sena motora?
Pasakysiu is savo patirties - esu tik viena vieninteli karta patyres tepalo geruma, ir po siai dienai kazkaip vis traukia prie jo. Tai castrol magnatec. Nes pamenu kai turejau celica, netgi po mobil, supylus ta castroli, variklis tikrai ziema kompensatoriais po uzvedimo nekalendavo, net jausmas kad ten viskas lengviau ir slidziau prasisukdavo. Po to kitame cikle supylus jau ne castrol tepala vel grizo senieji hidrakompensatoriu ciksejimai. Ir is kitu esu girdejes, kad castrol tos daleles magnatec ala tikrai duoda jauciama efekta.
I savo mersa pilu Mobil. Kazkaip ir silberis i mano mersa nuo gimimo pyle tik mobil, ir siaip MB rekomenduoja mobil, ju originaliuose mersiniuose bakeliuose silberyje irgi yra tik mobil, tad tradiciju nekeiciu. Bet rytais pas mane hidrakompensatoriai kai salta megsta pacikseti kokias 2 minutes. Tad noras kyla sekanciame keitimo cikle supilti castroli. Vien del sportinio intereso. Ziuresim. Tai tiek
Svarbu, ziurek kad tepalas atsitiktu tavo varikliui reikalaujama specifikacija. O del klampumo - nemanau kad pas tave tarpines isdile tiek, kad sunktusi sintetinis tepalas per jas. Del psichologinio ramumo ir su salyga kad pinigineje ne vaakumas, pilciau 5w40, bet ir nuo 10w40 tau tikrai nieko blogo nenutiks. Pas mane dabar supilta 0w40 ir tikrai niekas niekur nesisunkia

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-05, 08:58   #274
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Ziemai 5w40, vasarai 10w40. Kokios firmos pilsi cia jau pinigines ir pomegio reikalas
Servisuose ten nusisneka 90% "meistru"

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-05, 09:09   #275
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
Ziemai 5w40, vasarai 10w40. Kokios firmos pilsi cia jau pinigines ir pomegio reikalas
Servisuose ten nusisneka 90% "meistru"
Nu taigi nekeitinesi tepalu kas puse metu Ne visi vaziuoja bele kiek, kad per sezona sugebetu tepalu keitimo intervala pasiekt Jei per metus vaziuoji 10 k km, tai dviem metam tepalu nekeist gali, jei gamintojas nurodo keitima kas 20 k km

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-05, 10:11   #276
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

ok, reiškia Magnatec prof.B4 5W40. Tik dar klausimėlis, visgi gal kas galit pasakyt, kur surasti, kokios specifikacijos tepalai man tinka? tie skaičiukai kur. Manuale lyg ir neradau.

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-05, 17:09   #277
munde8
 
munde8's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-03
Pranešimai: 1,675

munde8 is on a distinguished road



Standartinis

castrol pyliau ir servizo knygeleje piltas buvo pries nuperkant man mersiuka, ziema kuresi l.liuks , o dar kaip ypac daug salo jokiu problemu nebuvo...patenkintas.

munde8 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-05, 20:21   #278
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

juozai, pilk tu i ta motora ka tik nori, motec, pemco, elfa, shmelfa, ir visa kita sh, koks skirtumas ta specifikacija, cia senas kombaino motoras, jis vaziuoja ant visko. kai jau bus i pabaiga motoras, ispausi xado tiubika ir vel varysi 100metu, o jei nori kad jau butu gerai, iskart pilk xado tepala ir gyvuos tas motoras, nespausk cia is sudo vasko

Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-05, 20:33   #279
Ricard
 
Ricard's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-05-24
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 239

Ricard is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Ricard per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juozavas View Post
ok, reiškia Magnatec prof.B4 5W40. Tik dar klausimėlis, visgi gal kas galit pasakyt, kur surasti, kokios specifikacijos tepalai man tinka? tie skaičiukai kur. Manuale lyg ir neradau.
Manuale (pabaigoj) turi buti parasyta kokie tepalai tau priklauso , na bent jau pas mane parasyta . Patarciau tik 10W-40 . tikiu kad 5w-40 tepalai nesugadins tavo variklio , bet jeigu jau gamintojas nenumato tokiu,tai geriau nepilk tu ju .

Ricard neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-10-05, 20:47   #280
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

seip 5w-40 labiau skverbsis per visas skyles, nes yra skystesnis, bet kaip kolega ir minejo, ziema lengviau masina kuriasi, bet mersui tas neaktualu, nes jis ir taip ziema visada uzsikurs kad ir su mineraliniais turbut, nes su 10w-40 kuriasi kaip ir vasara, tai realiai nera ko islaidauti ir pirkti sintetika, nebent ji pigesne uz pusiau sintetika

Tomskis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.