Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-01-11, 19:34   #11
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

pachiu laiku jus chia apie tuos clonus prakalbot kaip tik shiandien zhadejau nupirkti viena.Tiksliau priesh pora metu buvau dukrai nupirkes viena,tai ji laiminga iki shiol,tik parejo abi batareikos,ir paprashe,kad nupirkchiau naujas,tai zhiurinejau pas kinus ir radau toki telefona ir naujas ir su batareikom http://cgi.ebay.es/ws/eBayISAPI.dll?...=STRK:MEWAX:IT
Manau 12 metu mergaitei,butu gerai? Tik sakau,gal yra kas truputi geresnio pasauli,uzh panashia kaina? Pats telefonuose esu zhalias,man svarbu,kad galechiau paskambinti ir man paskambintu,tingiu megautis tu telefonu funkcijomis ,yra idomesniu dalyku
Kokie tie iphonu klonai,kur yamato pirko? gal galit kokia nuoroda?

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-11, 19:43   #12
mariukaz
 
mariukaz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-06
Gyvenamoji Vieta: Vilnius - Ukmergė
Pranešimai: 1,062

mariukaz is on a distinguished road



Standartinis

Yra dar basesniu dalyku, pvz

http://www.swisstimeclub.ru/

__________________
Dabar S210 300TD, 99. (irgi buves)

Mano buves E320.. ech..

mariukaz neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-11, 19:46   #13
Mario
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-12-20
Pranešimai: 34

Mario is on a distinguished road



Standartinis

Turiu klona 8800 gold arte,mokejau nemazai,pirkau Taiwane,kokybe labai gera,sleifo darbas,garsas,mygtukai viskas ok,naudoju 4men-problemu neturejau.Kas ziurejo pasakyt kad tai kopia negali.
8800 klonai uzdarbiui,aisku kokybe prastesne,meniu,surinkimas,na skirtumu yra,tikrai.Zmones pirko,aisku daugiausia jaunimas 18-22m.

__________________
Kasdien Impreza 07'
Savaitgalis W210 3.0 D 95'

www.diurablis.lt
Mario neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-11, 19:47   #14
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mariukaz View Post
Yra dar basesniu dalyku, pvz

http://www.swisstimeclub.ru/
Siaubas, bet šiaip ir pas mus yra kur parduotuvėse Šveicariški laikrodžiai po 400lt, nu ten aišku ne tokios garsios firmos, bet visvien...

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-11, 20:33   #15
ledas
 
ledas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-07
Pranešimai: 572

ledas is on a distinguished road



Standartinis

mano nuomone yra tokia. jei tai dizaininio telefono klonas pvz nokia arte, luna ir t.t., Vertu ir kitokie tai jie tikrai baisus. na galit su manimi nesutikti, bet Vertu klonas yra toooks gaidys palyginus su originalu, kad nera apie ka kalbet. cia kaip golfas ir mersas, nu nera ka sneket. dabar kas liecia iphone, blackbery, google phone ir t.t. klonus, jie daznai pralenkia originalus funkciju prasme. pvz geras iphone klonas turi wifi, turi tv, turi 2 vienu metu veikiancias sim ir t.t. taip, jie ne tokie grazus, gal softas silpnesnis, bet kai sumoki max 350lt, tai koks skirtumas
va Samagono nurodytas variantas. teisinga kaina, viska vapse ka gali turet, jis turi, suges ismesi ir tiek. kaina yra jegine, va kur shuo pakastas

ledas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-11, 20:46   #16
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ledas View Post
mano nuomone yra tokia. jei tai dizaininio telefono klonas pvz nokia arte, luna ir t.t., Vertu ir kitokie tai jie tikrai baisus. na galit su manimi nesutikti, bet Vertu klonas yra toooks gaidys palyginus su originalu, kad nera apie ka kalbet. cia kaip golfas ir mersas, nu nera ka sneket. dabar kas liecia iphone, blackbery, google phone ir t.t. klonus, jie daznai pralenkia originalus funkciju prasme. pvz geras iphone klonas turi wifi, turi tv, turi 2 vienu metu veikiancias sim ir t.t. taip, jie ne tokie grazus, gal softas silpnesnis, bet kai sumoki max 350lt, tai koks skirtumas
va Samagono nurodytas variantas. teisinga kaina, viska vapse ka gali turet, jis turi, suges ismesi ir tiek. kaina yra jegine, va kur shuo pakastas
tai tame ir reikalas,galvoju ar batareikas atskirai pirkti senesniam modeliui? ar visa telefona uzh panashia kaina? O ir dukrai bus maloni staigmena Kad ir kaina vaikishka.Manoji pirko tikra ta iphona,kainavo berods 400€ (jau su visomis kontrakto nuolaidomis),pavarchiau ash ta ipona,man asmenishkai jis toks pats,kaip dukrai,kazhkada buvau pirkes

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-11, 20:52   #17
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,385

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

yra pas draugeli iphonas tas klonas,veikai viskas gerai,aisku filmuoja,fotkina tai baisiai,jei dar pradet gilintis yra ir taip trukumu,bet mokejo 200lt,dar ir vertus parsiveze,bet uz ta jua mokejo 180e,tas tai galingai atrodo viska vezesi is emiratu,sake rusai ten viska sluoja,nes nesideri

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-11, 21:45   #18
zaibas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-05-19
Gyvenamoji Vieta: VILNIUS
Pranešimai: 2,030

zaibas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
pachiu laiku jus chia apie tuos clonus prakalbot kaip tik shiandien zhadejau nupirkti viena.Tiksliau priesh pora metu buvau dukrai nupirkes viena,tai ji laiminga iki shiol,tik parejo abi batareikos,ir paprashe,kad nupirkchiau naujas,tai zhiurinejau pas kinus ir radau toki telefona ir naujas ir su batareikom http://cgi.ebay.es/ws/eBayISAPI.dll?...=STRK:MEWAX:IT
Manau 12 metu mergaitei,butu gerai? Tik sakau,gal yra kas truputi geresnio pasauli,uzh panashia kaina? Pats telefonuose esu zhalias,man svarbu,kad galechiau paskambinti ir man paskambintu,tingiu megautis tu telefonu funkcijomis ,yra idomesniu dalyku
Kokie tie iphonu klonai,kur yamato pirko? gal galit kokia nuoroda?
zmonos drauge turi iphon klona tai sake siaubas kol ji susireguliavo kokybe shudina ir vaizdas sh.. kamera neatitinka pixeliu vienu zodziu 300lt i shikna. pasiklausiau ir vaikui nupirkau samsunga s5230 touh scren tai labai patenkintas ir kokybe gera, 300lt atitinka si samsunga aisku gal galima ir pigiau surasti reikia skelbiu.lt pavartyti.

zaibas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-11, 23:12   #19
miron111
 
miron111's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-12-07
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 197

miron111 is on a distinguished road



Standartinis

Draugas turejo nokia n95 klonas toks sudas kad, eina **. Pats turiu nokia 6303 clasik ir man patinka nenuoriu nekokiu iphone.

miron111 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-12, 00:54   #20
Joshua
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-02
Pranešimai: 3,067

Joshua is on a distinguished road



Standartinis

Iphone'as iphonui nelygu yra paprastas 2G, tada 3G ir 3GS, palaipsniui atnaujinami su nemazai patobulinimu. Teko ir klona pamaigyt, gan kokybiskai padarytas, bet vien ekrano spalvu kokybe, garsas, foto video skiriasi gerokai. Na ten buwo tik pliusas kad galima vienu metu naudoti dvi korteles. O pirkt, kad tik panasus butu i originala, su minimaliomis funkcijomis, nelabai apsimoka.

Joshua neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.