Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2015-08-23, 08:05   #31
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Eimas View Post
Šiaip iki namų grįžau be problemų, tačiau pagal klaidos kodą, gali būti ir tepalo trūkumas, manau neverta taip rizikuoti, pasiimsiu traliuką.
dar litrą tepalo gali pamėgint susipilt - gal padės. o jei ką tai vis tiek su tralu veši, nieko blogo neatsitiks.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-08-23, 11:22   #32
Eimas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-03-10
Pranešimai: 86

Eimas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė NerCiaKo View Post
Nepigiau iseina tepalus su filtrais tik nupirkus masina pasikeist, ziurint i tokias situacijas?

Isiusta is Samsung S6
Tai, kad buvo pakeista pati dėžė ir tepalai su filtrais, o pūslę seną paliko, kurioje kaip aš manau ir buvo problema.

Bet šiaip kam juos Keist jei po remonto vėl juos keisti reiks?

O koks tepalas į ją pilasi ir kiek jo reikia?

Eimas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-08-23, 11:50   #33
Gadget
 
Gadget's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-03-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,279

Gadget is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Eimas View Post
Tai, kad buvo pakeista pati dėžė ir tepalai su filtrais, o pūslę seną paliko, kurioje kaip aš manau ir buvo problema.

Bet šiaip kam juos Keist jei po remonto vėl juos keisti reiks?

O koks tepalas į ją pilasi ir kiek jo reikia?
Nepilk nieko, jei tepalai keisti- geriau nebus. Ant tralo ir restauruot pusle.

__________________
STAR diagnostika. Chiptuning, EGR/DPF korekcija. Mercedes raktų gamyba. ISM/ECU blokų naujinimas. Elektronikos darbai.

http://www.mbguru.lt

tel. nr. +370 (628) 93 035
________________________
Gadget neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-08-23, 12:35   #34
Eimas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-03-10
Pranešimai: 86

Eimas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Gadget View Post
Nepilk nieko, jei tepalai keisti- geriau nebus. Ant tralo ir restauruot pusle.
Taip ir bus, bet aš noriu nusivežti savo tepalą, nes yra galimybė įsigyti pigiau nei per firma kuri man tvarkys dėžę. Todėl noriu iki tol nusipirkti reikiamus tepalus ir jų kiekį. Iš liqui moly produkcijos žinau, kad tinka toptec atf 1400 ir 1600

Eimas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-08-31, 17:15   #35
Eimas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-03-10
Pranešimai: 86

Eimas is on a distinguished road



Standartinis

Gavosi taip, kad nutariau nupirkti iš šroto kitą dėžę su pūsle.
Dėžė turėjo būti nuo 2003 metų anglo su 62k mylių rida.

Sutarėm, atvažiavau į vilnių nupirkau. Dedant prasideda netikėtumai. Pirmiausia tai kardano tvirtinimas prie dėžės, pas mane tvirtinasi ant 4 varžtų tiek guma tiek kardanas, ant srotines dezes viskas ant 3 varžtų, tai tiesiog perdėjau kronsteinus su guma nuo savo dėžės, toliau tepalo vamzdelis kur kišasi matuoklė ir trumpesnis ir tvirtinimai kitokie, taip pat valdymo tvirtinimas siek tiek kitoks. Šiuos 3 dalykus išsprendžiau pakeisdamas nuo savo senosios dėžės, tačiau pažiūrėjus ant dėžės esančius skaičius, visi kodai 1/1 tokie patys, tik skiriasi vienas žymėjimas. Pas mane ant senosios dėžės 4.1 skaičiai, ant srotines 3.1, net nežinau ką jie reiškia, bet nutariau keisti. Pakeičiam dėžę ir laimingas tik iki tol kol pajudu iš garažo.

1 ir 2 bėgiu riedant atleidus gazą, arba "stabdant begiu" atsiranda užesys. Salone atrodo, kad garsas iš galo, tačiau pasikėlus ant keltuvo garsas akivaizdžiai sklinda iš dėžės pusės, o pridėjus prie jos rankas juntama vibracija per ją. Ant keltuvo garsas yra visais bėgiais, ir jis yra štai toks:

https://www.youtube.com/watch?v=cEo2wXoqQjg

Nuspaudus gazą arba stabdį garsas dingsta. Taip pat dėžė juntamai susmugiuoja iš 1 į 2 bėgį, visi likę persijungia švelniai, apsukos nešokinėja važiuojant tolygiai.

Prieš perkant su pardavėju sutarėme garantiją, kad jei įdėjus kažkas negerai, gražinsiu, taip greičiausiai ir teks daryti, bet vis gi, gal čia kažkur kitur bėda? ir kitas klausimas jei dėžė nuo tokio pat modelio, tokių pat metų, ar galėjo skirtis kardano gumos tvirtinimai su pačia guma, tepalo lygio vamzdelis ir valdymo jungtis, gal būt tiesiog man davė dėžę nuo kažkokio kitokio merso į kurį ėjo tokia pati dėžė?

Eimas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-09-01, 09:26   #36
Gadget
 
Gadget's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-03-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,279

Gadget is on a distinguished road



Standartinis

Adaptacija dareisi?

__________________
STAR diagnostika. Chiptuning, EGR/DPF korekcija. Mercedes raktų gamyba. ISM/ECU blokų naujinimas. Elektronikos darbai.

http://www.mbguru.lt

tel. nr. +370 (628) 93 035
________________________
Gadget neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-09-01, 10:50   #37
Eimas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-03-10
Pranešimai: 86

Eimas is on a distinguished road



Standartinis

Dariau tą reseta kur be kompo su gazu. Ne adaptacijoje bėda čia

Eimas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-09-09, 10:29   #38
Rimvydas
 
Rimvydas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-06-15
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 162

Rimvydas is on a distinguished road



Standartinis

Ar radai bėdą dėl dėžės? Pas mane yra irgi šioks toks ūžesys, bet jokios vibracijos. Toks garsas, lyg ūžtų guolis, bet ūžia tik tam tikrais momentais, kai nestipriai spaudžiu gazą.

Rimvydas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-09-09, 19:55   #39
Eimas
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-03-10
Pranešimai: 86

Eimas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rimvydas View Post
Ar radai bėdą dėl dėžės? Pas mane yra irgi šioks toks ūžesys, bet jokios vibracijos. Toks garsas, lyg ūžtų guolis, bet ūžia tik tam tikrais momentais, kai nestipriai spaudžiu gazą.
Problema dėžėje, kas tiksliau nesigilinu. Visą savaitę bandžiau tartis dėl komplekto grąžinimo, nes domeikavoje nustatė 100% pūslės defektą+ papildomas užiasys iš dėžės, kurį nustatyti galima tik isardzius dėžę.

Atsirestauravau seną pūslę, domeikavoje išardė mano dėžę, plauna, keičia kas privaloma + kas susidėvėję. Kaina bus stipriai didesnė, bet viskas bus sutvarkyta ir su garantijomis.

Eimas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-09-10, 13:43   #40
Rimvydas
 
Rimvydas's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-06-15
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 162

Rimvydas is on a distinguished road



Standartinis

Ta stipriai didesnė kaina, tai čia kiek būtų? Pas mane su pūslė viskas tvarkoje, tai įdomu kiek kainuotų tik to ūžimo šalinimas.

Rimvydas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.