Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Old 2020-03-22, 18:44   #31
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

Ne,as kolkas nieko neparduodu, tik perku. Nors interesas man ratams dingsta po truputi.

FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-22, 22:41   #32
gtr
 
gtr's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-02-12
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 203

gtr is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Simukasw140 View Post
Jau kaip ir minejau anksciau automobilis daily todel toks ir variantas traukos man uztenka aisku garsas ne tas kad keltu veide sypsena bet piniginei sypsena didesne nei su v8
Dujas vistiek dėjai, nebūtų labai didelis skirtumas tarp šito ir v8. Keista, kad su tiesiu spinduliu nepraleido, ant blogos nuotaikos pataikei?

gtr neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-23, 06:15   #33
Simukasw140
 
Simukasw140's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-03-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 283

Simukasw140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė gtr View Post
Dujas vistiek dėjai, nebūtų labai didelis skirtumas tarp šito ir v8. Keista, kad su tiesiu spinduliu nepraleido, ant blogos nuotaikos pataikei?
Nu matai mastau ne tik apie tai kad dasides keli litrai degalu kaip pvizdys pas v8 8 babinos stovi pas mane tik 3 oro srauto kaina sklendes kaina variklio pravotkes kaina ir visa kita yra daugiau ir brangiau nei pas mane aplamai tos pacios dujos kainuotu bos ne dvigubai brangiau sumontuoti ir atsiranda daugiau niuansu pasikartosiu traukos man tikrai uztenka variklis gyvas pats nustebau pamates kaip tvarkingas m104 vaziuoja sitam kebule keiciant galvos tarpine matavau kompresija su prapusta tarpine rode visi cilindrai nuo 12 iki 13 baru sitas sprendimas buvo apgalvotas ir negincyjamas o sekantis bus grand edition savaitgaliams bet tikrai ne greitu metu

Citata:
Pradžioje rašė gtr View Post
Dujas vistiek dėjai, nebūtų labai didelis skirtumas tarp šito ir v8. Keista, kad su tiesiu spinduliu nepraleido, ant blogos nuotaikos pataikei?
Del spindulio nezinau bloga ar gera nuotaika buvo bet del kabancio tepalo lasiuko ant karterio sake kad nusivalyciau ir nesake daugiau nieko bet kad neatsidare galines durys prisikabino ir kad priesrukiniu zibintu ispejamoji lempute ant rankeneles perdegusi buvo irgi prisikabino vaziuokle sutvarkiau pries varant tai nesake nieko


Paskutinį kartą redagavo Darius; 2020-03-23 11:57 val.
Simukasw140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-23, 10:01   #34
AndreFreire
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-10-01
Pranešimai: 61

AndreFreire is on a distinguished road



Standartinis

Papasakok kaip vairo medį tvarkei. Nušveitei visą laką ir kuo lakavai? Specialus koks lakas? Turiu tokią pačią bėdą su pavarų perjungimo svirtim.

AndreFreire neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-23, 11:35   #35
Simukasw140
 
Simukasw140's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-03-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 283

Simukasw140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė AndreFreire View Post
Papasakok kaip vairo medį tvarkei. Nušveitei visą laką ir kuo lakavai? Specialus koks lakas? Turiu tokią pačią bėdą su pavarų perjungimo svirtim.
Nesigavo jis man idealiai nemokejau dar nuimti graziai seno lako paskui radau info kaip daryti bandziau ir lipti peiliu ir sveisti ir smeliuoti nelabai kas pasitvirtino bet galiausiai bubo nusveista su svitriniu popieriumi pats dirbu prie auto dazymo tai tiesiog paprastu automobiliniu laku lakavau per tris kartus bet gal kzkada ateti perdarinesiu vaira kaip bisa medzio apdaila hidrografijos budu

Simukasw140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-23, 11:52   #36
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

Jeigu kas nors sugebesit padaryti medzio restauracija ne su tokiais uzapvalintais visais kampais aplink mygtukus, o kad butu kaip is MB fabriko lakas, lygiai staciai be jokiu uzapvalinimu, pas ta kreipsius. Iki to visa kita skaitau chaltura, iskaitant ir pas mane..
Man zinomi du zmones kurie padaro tikrai kaip originalas, bet eiles apie metus laiko ir kaina 1k $ +

FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-23, 11:55   #37
Simukasw140
 
Simukasw140's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-03-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 283

Simukasw140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FUN500 View Post
Jeigu kas nors sugebesit padaryti medzio restauracija ne su tokiais uzapvalintais visais kampais aplink mygtukus, o kad butu kaip is MB fabriko lakas, lygiai staciai be jokiu uzapvalinimu, pas ta kreipsius. Iki to visa kita skaitau chaltura, iskaitant ir pas mane..
Man zinomi du zmones kurie padaro tikrai kaip originalas, bet eiles apie metus laiko ir kaina 1k $ +
Nesijauciu kazkoks ekspertas situose reikaluose bet cia akivaizdziai lakuojant tiesiog skandinta laku todel taip ir gavosi kas iesko tokios kokybes tai manau pigiau butu tiesiog uzsisakyti nauja apdaila pagal win koda kiek girdejau imanoma suprantu ko tu nori manau imanoma tai padaryti tiesiog daugiau krapstymosi

Simukasw140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-23, 12:05   #38
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

Taip padaryti galima padarant dziovinimo matricas kiekvienai panelei atskirai sava, pagal tikslia forma.
Butent todel mane mersas ir pradeda erzinti, daliu nebuvimu... Norint kazka sutvarkyti ar perdaryti, susiduri su daliu neegzistavimu.. ir tos paieskos begalines, kosminiu kainu mokejimai, laukimai ir panasiai.

FUN500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-23, 12:28   #39
tomasgarliava
 
tomasgarliava's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-03-30
Gyvenamoji Vieta: Kauno r. Garliava
Pranešimai: 1,113

tomasgarliava is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FUN500 View Post
Taip padaryti galima padarant dziovinimo matricas kiekvienai panelei atskirai sava, pagal tikslia forma.
Butent todel mane mersas ir pradeda erzinti, daliu nebuvimu... Norint kazka sutvarkyti ar perdaryti, susiduri su daliu neegzistavimu.. ir tos paieskos begalines, kosminiu kainu mokejimai, laukimai ir panasiai.
Kazin kiek metu gamintojas laiko visas detales visiems modeliams sandeliuose? Itariu po 10 metu jau originalu nebelieka rinkoje?

tomasgarliava neprisijungęs   Cituoti
Old 2020-03-23, 12:39   #40
FUN500
 
FUN500's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-12-19
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 3,668

FUN500 is on a distinguished road



Standartinis

Manau nera kazkokio reglamento. Atsargai kazkiek padaro, kas nespejo - viskas, paskui karts nuo karto paleidzia kazka i gamyba, bet tai asaros.. ir cia tik as is savo varpines galiu sakyti. Tarkim paemus kokia Pagoda(w113) manau ten isvis liudnai viskas ir jau senai...

FUN500 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Žymės
w140

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.