Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Old 2017-02-26, 19:37   #21
Robertas1993
 
Robertas1993's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-10-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,149

Robertas1993 is on a distinguished road



Standartinis

ebay, naujas kainuoja virs 600 euru...

Robertas1993 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-26, 19:42   #22
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,008

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robertas1993 View Post
ebay, naujas kainuoja virs 600 euru...
tai tu apie kompa šneki...nežinau ka ten išradineji,bet bent jau man buvo kai deže gryba pjove mete abs,esp ir bas klaidas,kol nesutvarkiau dežes (beje to pačio sukiu daviklio) tol ir vargau tai vyko prieš 8 metus su mano ex 210,bet deže ta pati 722,6
bandyk ieškoti gal koks forumietis su programavimu dirba kaip pvz Gintaras,jei tikrai reikia pririšinet ta kompa.

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-26, 20:01   #23
Robertas1993
 
Robertas1993's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-10-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,149

Robertas1993 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
tai tu apie kompa šneki...nežinau ka ten išradineji,bet bent jau man buvo kai deže gryba pjove mete abs,esp ir bas klaidas,kol nesutvarkiau dežes (beje to pačio sukiu daviklio) tol ir vargau tai vyko prieš 8 metus su mano ex 210,bet deže ta pati 722,6
bandyk ieškoti gal koks forumietis su programavimu dirba kaip pvz Gintaras,jei tikrai reikia pririšinet ta kompa.
ne, tiek davikliukas kainuoja is Amerikos.... aisku del kainos tai nelabai tikiu kad tiek davikliukas kainuotu... beje gal prisimeni, ar tas sukiu daviklis buvo apsineses tirstu tepalu ir tom metalinem drozlem ar luzo kontaktai pas ta w210? kokios pasekmes buvo? kai pasijungem STAR diagnostika, tai klaidos buvo esp davikliukas paziurejom nuotrauka butent kur tiksli problema (parode davikli po keleivio sedyne), ir bendra dezes klaida

p.s. toks vienas pastebejimas, kai avarinis rezimas tos dezes isijungia, as varikli isjungiu ir uzvedu, rezimas nusimusa, kai dezes klaida nutrini (rezimo nebuvo tuo metu) su STAR diagnostika iskart isijungia avarinis rezimas, tol kol vel variklio neisjungiu ir neuzvedu per naujo, o dabar isijungia ir be STARO pagalbos nebeissijungia rezimas, tada is dezes plokste nuemiau, tai kur sukiu daviklis (stovi du holo jutikliai) buvo to tirsto tepalo plius metalines drozles aplipusios tai ploviau ta plokste ir apziurinejau ju kontaktus tai viskas grazu ir neskile, neluze

Robertas1993 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-26, 20:12   #24
Darius
 
Darius's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2008-11-18
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 8,538

Darius will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Darius per Skype™


Standartinis

Tai gal užtrumpino tau plokštę.

__________________
2006 C320 CDI S203
2013 ML350 CDI W166
2017 C300 W205
1998 C250 TD S202 EX
2006 C320 CDI S203 EX
2007 E280 CDI S211 EX
2012 GL550 X164 EX

http://s619.photobucket.com/user/ari...?sort=3&page=1

Forume rašom lietuviškais rašmenimis

P.s. Galiu padėti su MB diagnostika(Staru)
Darius neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-26, 20:20   #25
Robertas1993
 
Robertas1993's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-10-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,149

Robertas1993 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Darius View Post
Tai gal užtrumpino tau plokštę.
gali buti, del sito neneigciau galvoju ryt nuvaryt i silberi, as visai netoli ju gyvenu (prie Grigiskiu) ir gal paziuretu kodel taip oziuojasi deze ir esp davikliukas nenori dirbt (buvau nusipirkes kita, klaida vistiek ta pati pasiliko), bet diagnostika tai nemazai kainuoja nuo 30 euru ir i virsu, labai bijau kad nebutu pinigai veltui isvaistyti ir meistrai dirbantys ten pasakytu: negaliu padeti tau, spresk beda pats....

p.s. reiks man geriau nusipirkt STAR diagnostika su spec. kompu, nes jauciu be diagnostikos neapseisiu...

Robertas1993 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-26, 20:34   #26
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,008

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robertas1993 View Post
gali buti, del sito neneigciau galvoju ryt nuvaryt i silberi, as visai netoli ju gyvenu (prie Grigiskiu) ir gal paziuretu kodel taip oziuojasi deze ir esp davikliukas nenori dirbt (buvau nusipirkes kita, klaida vistiek ta pati pasiliko), bet diagnostika tai nemazai kainuoja nuo 30 euru ir i virsu, labai bijau kad nebutu pinigai veltui isvaistyti ir meistrai dirbantys ten pasakytu: negaliu padeti tau, spresk beda pats....

p.s. reiks man geriau nusipirkt STAR diagnostika su spec. kompu, nes jauciu be diagnostikos neapseisiu...
sukiu daviklis yra viduryje plokstes tokia plastikine šaiba(kaip saga) ir jos izoliacinis sluoksnis buna iskiles...ir kai nuskaitineje klaidas rodo y3ir y6 solenoidus ir gear box is sliping...

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-26, 20:41   #27
Robertas1993
 
Robertas1993's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-10-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,149

Robertas1993 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė amerika View Post
sukiu daviklis yra viduryje plokstes tokia plastikine šaiba(kaip saga) ir jos izoliacinis sluoksnis buna iskiles...ir kai nuskaitineje klaidas rodo y3ir y6 solenoidus ir gear box is sliping...
kur foto tai mano plokste yra neisplauta, kurioj vietoj detaliau?, jei galit pazymekit ta vieta


prie holo davikliu yra prilipe tirsto tepalo ir drozliu


Robertas1993 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-27, 06:56   #28
amerika
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2015-09-26
Gyvenamoji Vieta: Prienai
Pranešimai: 4,008

amerika is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robertas1993 View Post
kur foto tai mano plokste yra neisplauta, kurioj vietoj detaliau?, jei galit pazymekit ta vieta


prie holo davikliu yra prilipe tirsto tepalo ir drozliu

centre geltonas didelis apskritas daiktas

amerika neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-02-27, 10:12   #29
Robertas1993
 
Robertas1993's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-10-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,149

Robertas1993 is on a distinguished road



Standartinis

vakar radiau su zmogum kur turejo lygiai tokia pacia klaida ir suzinojau kad pas mane yra keistas sbc blokas ( gal ir esp blokas irgi keistas, sito nezinau) o daviklis liko toks pats koks buvo ir jo risimas visai nepades, bandysiu su Gadget susisiekt ir paprasyt paziuret pagql vin ar nekeistas sbc blokas su esp bloku daviklio nr yra originalus

Robertas1993 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-03-29, 18:42   #30
Robertas1993
 
Robertas1993's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-10-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,149

Robertas1993 is on a distinguished road



Standartinis

taigi, vel as su savo problema.... zodziu sutvarkiau tvarkingai esp davikliuka esanti po keleivio sedyne, klaida issitryne ( ESP visit workshop), bet vistiek vairas sunkus, siandien padariau vel issamia diagnostika ir issiaiskinau kad neveikia mygtukas prie avarinio signalo mygtuko (ir isvis pas mane is kaires puses mygtukas ESP off stovi... gal is anglisko varianto idetas???), plius dar neveikia davikliukas esantis vairo koloneleje, viska sutvarkius turetu vairas palengveti

p.s. zmogus turi toki pati auto, bet su galingesniu varikliu ir be mano problemos, dave man pasiukiot vaira, tai skiriasi kaip dangus ir zeme...

p.s. pasirodo pakeitus is analoginio daviklio po sedyne i skaitmenini davikli (aisku kai esp kompas ir SBC blokas pakeisti naujesniais) pririsineti NEREIKIA!!! (W211)

Robertas1993 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.