Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Old 2017-04-28, 17:32   #51
paulius123
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-12-13
Pranešimai: 152

paulius123 is on a distinguished road



Standartinis

Hm, krūvą laiko sugaišau, per rusų, vokiečių, lietuvių ir kt. forumus, nu niekur neradau paspaudimų skaičiaus. Visi apie kažkokius algoritmus rašo...skaičius, trukmė, stiprumas, stabdymo kelias... ir t.t. pasirodo, kažkas žino tiksliai. Ar tikrai ar kažkieno paskleistas manymas?

paulius123 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-04-28, 17:47   #52
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė paulius123 View Post
Hm, krūvą laiko sugaišau, per rusų, vokiečių, lietuvių ir kt. forumus, nu niekur neradau paspaudimų skaičiaus. Visi apie kažkokius algoritmus rašo...skaičius, trukmė, stiprumas, stabdymo kelias... ir t.t. pasirodo, kažkas žino tiksliai. Ar tikrai ar kažkieno paskleistas manymas?
Kai su devu pasirenki sbc patikrinima ismeta paspaudimu kieki, kokia auksciausia amperaza naudoja ir t.t...
ziurek pacioje apacioje, parasyta kas ir kaip.
https://autoeoe.com/mercedes-benz/body-karosserie/w211/

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-04-28, 18:02   #53
paulius123
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-12-13
Pranešimai: 152

paulius123 is on a distinguished road



Standartinis

Bet ar išmeta kiek tų paspaudimų liko?
Turėjau minty, kad kiek paspausta ir kaip paspausta paskaičiuoja ir išmeta, bet kiek ir kokių paspaudimų liko vis dėlto nėra aišku. Ir nunulinus resursas stabdžių lieka nežinomu.


Paskutinį kartą redagavo paulius123; 2017-04-28 18:10 val.
paulius123 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-04-28, 20:14   #54
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė paulius123 View Post
Bet ar išmeta kiek tų paspaudimų liko?
Turėjau minty, kad kiek paspausta ir kaip paspausta paskaičiuoja ir išmeta, bet kiek ir kokių paspaudimų liko vis dėlto nėra aišku. Ir nunulinus resursas stabdžių lieka nežinomu.
nesuprantu prasmes, ir nesupratau ko tu klausi.
naujas a005 turi 1,5m butent pedalo paspaudimu geriausiomis salygomis, bet tai ne dydis nes tu nekeitei 4 metus skyscio tai pompos amperazas netoli ribos nes visa laika sunkiai dirbo, o gal po keitimo iskarto uzsikims vienas ventilis. jautiesi nuo to geriau?
cia kaip tavo gyvenimo pabaiga, kai ateis tai ateis, pro kur velniai zino

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-04-28, 20:39   #55
kesha
 
kesha's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-12-06
Gyvenamoji Vieta: Dzidziulis kaimas
Pranešimai: 3,502

kesha is on a distinguished road



Standartinis

Skamba kaip tas SBC butu ne inzinieriu proto kurinys su prognozuojamu /numatomu/zinomu elgesiu,bet savarankiskai gyvenantis kazkoks biologinis tvarius.

__________________
ex W210 E320CDI
ahora S211 E320CDI
kesha neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-04-28, 20:40   #56
paulius123
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-12-13
Pranešimai: 152

paulius123 is on a distinguished road



Standartinis

Nu aš jau senokai pasikeičiau SBC bloką į naują. Man "sunku" dėl to, kad nunulinimas, nieko neišsprendžia, o žodinis patikinimas, kad dar gali pasivažinėt bilekiek (nes tas bilekiek tol kol pradings stabdžiai arba kol kam nors, nieko neįtariančiam parduos) yra neatsakingas. .
Čia ne filosofinis klausimas, o saugumo.

Citata:
Pradžioje rašė kesha View Post
Skamba kaip tas SBC butu ne inzinieriu proto kurinys su prognozuojamu /numatomu/zinomu elgesiu,bet savarankiskai gyvenantis kazkoks biologinis tvarius.
Prognozuojamas. Parašyta (jei tokia klaida nuskaitoma Star'u) SBC bloką reikia keist, nes jo resursas pasibaigė. Nunulinus, jis nebeprognozuojamas. Čia tik mano supratimu.


Paskutinį kartą redagavo Darius; 2017-04-28 21:11 val.
paulius123 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-04-28, 20:48   #57
kesha
 
kesha's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-12-06
Gyvenamoji Vieta: Dzidziulis kaimas
Pranešimai: 3,502

kesha is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė paulius123 View Post
Nu aš jau senokai pasikeičiau SBC bloką į naują. Man "sunku" dėl to, kad nunulinimas, nieko neišsprendžia, o žodinis patikinimas, kad dar gali pasivažinėt bilekiek (nes tas bilekiek tol kol pradings stabdžiai arba kol kam nors, nieko neįtariančiam parduos) yra neatsakingas. .
Čia ne filosofinis klausimas, o saugumo.
na stabdziai ''staiga'' tikrai nedings. Avarinis rezimas ,rekiantis raudonas skydelis ir ''sunkus'',bet ne visiskai dinge stabdziai.Stai kas laukia mano supratimu.
Karta bandziau vaziuot deaktyvavus ta SBC,tai tokie mano potyriai.

__________________
ex W210 E320CDI
ahora S211 E320CDI
kesha neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-04-28, 20:54   #58
paulius123
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-12-13
Pranešimai: 152

paulius123 is on a distinguished road



Standartinis

Vėlgi skaičiau kad, kažkurioje SBC bloko nusibaigimo stadijoje lieka 10% stabdžių. O ar tie tarpiniai pranešimai pilkam, paskui raudonam fone išlenda kažkam realiai sugedus tame bloke ar pagal kažkokį pasiektą stabdžių suveikimo skaičių (raudonas pranešimas) aš nežinau. Bet jei pagal skaitliuką, o jis nunulintas tai įspėjimo gali ir nebebūti. Kitaip tariant daug maž spėliojimas gaunas kas bus.
Tiesiog rusų kažkuriame forume ten aršiai dėl tų sbc keitimo/nunulinimo/remonto diskutavo ir keletas situacijų aprašytų buvo (su nunulintais SBC) pakankamai aštrių.

paulius123 neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-04-28, 20:59   #59
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė kesha View Post
na stabdziai ''staiga'' tikrai nedings. Avarinis rezimas ,rekiantis raudonas skydelis ir ''sunkus'',bet ne visiskai dinge stabdziai.Stai kas laukia mano supratimu.
Karta bandziau vaziuot deaktyvavus ta SBC,tai tokie mano potyriai.
jaigu visiskai nudvese sbc tada atsidaro ventiliai ir tu stabdai su koja be jokio stiprintuvo padejimo na dar gali su stovejimo stabdziais zaisti, cia kaip su dviraciu uzsinesineti panasei

vampyras neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.