Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2014-04-13, 08:35   #1061
vilfoot
 
vilfoot's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-10
Pranešimai: 3,331

vilfoot will become famous soon enough



Standartinis

final,sveikas sugrizes! nustebinai cia su tokiu pirkiniu.ka zmona i tai?lupt negavai?

vilfoot neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-04-13, 09:28   #1062
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vilfoot View Post
final,sveikas sugrizes! nustebinai cia su tokiu pirkiniu.ka zmona i tai?lupt negavai?
Sveikas Na, as niekada nevarzau savo zmonos, ji nevarzo manes - mano laisve rinktis ko as noriu ir ka man daryti Be to, seimoj yra Saab 9-3 2007 metu dar.
Beja, nukrypimas nuo temos - va, bendradarbis pirko saab pries metus is perekupo, ir siaip keik kas saabus perka - tai kaip ir visom, tas anas, ta apkeist, di kasete pakeist, APD pas bendradarbi jau dvesia, ir t.t. O musiskis saab, 2007 paimtas tiesiai is salono naujas - iki siol nebuvo nei karto sugedes. Niekad. Tik laiku daromi reguliarus aptarnavimai ir keitimai to ko reikalauja gamintojas.
Ka norsiu pasakyti - visos auto yra geros, tiek pat geras ir Saab, ir MB, ir Peugeot - jei tik grieztai laikomasi gamintoju reikalavimu ir viskas keiciama ka liepia gamintojas laiku.
O kai zmones pasiima is perekupo, su rida minimum puse liamo atsukta iki 170 000 standart, bele kaip jota ir atsiausta - tada ir prasideda, kad pezo-gavno, toyota-mecta idijota ir t.t....
As aisku nezinau nieko, gal ir mano pezas man kelnes numaus netiketai - as juk nezinau kaip ji ekplotavo ir mylejo prancuzas, kaip jis ji jojo kad net motora uzkale, nezinau. Bet kaltas del bedu bus ne pezo, o buvusio savininko ir esamo aisku, neprieziura

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-04-13, 09:42   #1063
Tech-nic
 
Tech-nic's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-08-28
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 2,267

Tech-nic is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Darinis View Post
dvi mazas turbo gal lengviau ysukt taip mazeja lagas ir gal daugiau uzpucia, bet remonto atveju moki uz 2
daugelis gamintoju vengia det po dvi turbas, del sunkiai sinchronizuojamo ju darbo, nebent norima ispaust daug galios, kazkiek daugiau pasidevejus vienai tenka tvarkyt abi, o jai butu tik viena galetum dar gan ilgai vazinet.. ir su viena turba pasiekiama geru rezultatu, nes jos kintamos geometrijos ir lago ten kaip ir nebera galbut pezas maste veliau leist itin galinga versija sio motoro tai ir dare iskart su dviem

__________________
Tech-nic neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-04-13, 09:53   #1064
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Sveikas Na, as niekada nevarzau savo zmonos, ji nevarzo manes - mano laisve rinktis ko as noriu ir ka man daryti Be to, seimoj yra Saab 9-3 2007 metu dar.
Beja, nukrypimas nuo temos - va, bendradarbis pirko saab pries metus is perekupo, ir siaip keik kas saabus perka - tai kaip ir visom, tas anas, ta apkeist, di kasete pakeist, APD pas bendradarbi jau dvesia, ir t.t. O musiskis saab, 2007 paimtas tiesiai is salono naujas - iki siol nebuvo nei karto sugedes. Niekad. Tik laiku daromi reguliarus aptarnavimai ir keitimai to ko reikalauja gamintojas.
Ka norsiu pasakyti - visos auto yra geros, tiek pat geras ir Saab, ir MB, ir Peugeot - jei tik grieztai laikomasi gamintoju reikalavimu ir viskas keiciama ka liepia gamintojas laiku.
O kai zmones pasiima is perekupo, su rida minimum puse liamo atsukta iki 170 000 standart, bele kaip jota ir atsiausta - tada ir prasideda, kad pezo-gavno, toyota-mecta idijota ir t.t....
As aisku nezinau nieko, gal ir mano pezas man kelnes numaus netiketai - as juk nezinau kaip ji ekplotavo ir mylejo prancuzas, kaip jis ji jojo kad net motora uzkale, nezinau. Bet kaltas del bedu bus ne pezo, o buvusio savininko ir esamo aisku, neprieziura
Kokia dabar tavo saab rida?

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-04-13, 09:56   #1065
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
Kokia dabar tavo saab rida?
Nedidele, sutinku. Tik 90 k km. Is zmonos juokiuosi, kai pardavinesi reikes dasukti rida iki 170 000 standartiniu, nes nepatikes niekas
Na, bet juk pilna pvz., kai ir su tokiom ridom masinos is servisu neisvaziuoja.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-04-13, 10:32   #1066
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,564

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

kaip tai pardavines, ji juk nepirko jo? pareklamuot gavo ar ne?

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-04-13, 11:09   #1067
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
kaip tai pardavines, ji juk nepirko jo? pareklamuot gavo ar ne?
90 % kad jis jai bus ir paliktas. Nes sutartis baigesi jau berods 2010, turejo jie pasiimt ji atgal, bet iki siol neima, mazdaug, kur mes ji desim, senas kibiras ju poziuriu jau jis, nei pardavinet nei ka, verte irgi juk nedidele jau, tai mazdaug gera valia paliko ji neribotam laikui naudotis, ateis laikas manau ir visai perduos.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-04-13, 11:32   #1068
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

nu tikiuosi vazinesi ilgai ir laimingai. tik idomu man kazkaip del valdomumo pasidare. kazkaip isivaizduoju su tokiais niutonais belenkokiu sunkiu priekiu jis turetu turet nesveika nepasukamuma nes darbo priekiniams ratams uztektinai. nebent kaip nors piezas suzaides, gal domejais - idetas elektrinis lsd?

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-04-13, 12:47   #1069
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
nu tikiuosi vazinesi ilgai ir laimingai. tik idomu man kazkaip del valdomumo pasidare. kazkaip isivaizduoju su tokiais niutonais belenkokiu sunkiu priekiu jis turetu turet nesveika nepasukamuma nes darbo priekiniams ratams uztektinai. nebent kaip nors piezas suzaides, gal domejais - idetas elektrinis lsd?
Zinok nepasakysiu, nesidomejau. As aisku nebandziau jo ekstremaliom salygom didziuliais greiciais kokiam vingiuotam kelyje, ala zaliuju ezeru kelias, gyvent noriu Gal tada ir pasireikstu to valdomump trukumas, nezinau. Bet iprastai su pagreiciu manevruojant, tarp juostu tarkime, ar siaip kur saugu i posuki greiciau ieinat, man valdymas labai patiko. Na, ta prasme, jis tikrai zymiai geriau ant kelio stovi nei mano ex w211. Bet aisku, cia juk ne tikras sport caras, ir manau jei prie vairo sestu kas tikrai supranta, gal pasakytu kad cia jokio stebuklo nera Na, cia mano kaip vairuotojo subjektyvus pojuciai.
Ir jo ta trauka tokia labai tolygiai isdestyta, vos ne kaip benzo, gal del 2 turbinu, nezinau, bet jis neturi tokio britvisko rovimo ir guldymo i sedyte kaip tarkime japoniski galingesni auto. Sakyciau, pas ji kaip tik toks mersiskas rovimas, su pamastymu (jei ne sport rezimu apd nustatyta), ir gana ilgai islaikomas stabilus traukimas, o ne kazkuriam vienam apsuku ruoze tik rovimas. Na, cia speju velgi, 2 turbo deka.
As irgi tikiuosi kad viskas bus ok ir nereikes paskutiniu kelniu nusimauti....
P.S. Beja, labai smarkiai nustebau del apsisukimo spindulio. Tikejausi kad jis bus bele kokio didumo, o jis vos ne mersiskas, nors ratai nesuvirsta, bet tikrai tikejausi kad bus blogesni reikalai su tuo. Aisku, mano ex w211 apsisukdavo dar mzesniu spinduliu.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-04-13, 13:07   #1070
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,070

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Zinok nepasakysiu, nesidomejau. As aisku nebandziau jo ekstremaliom salygom didziuliais greiciais kokiam vingiuotam kelyje, ala zaliuju ezeru kelias, gyvent noriu Gal tada ir pasireikstu to valdomump trukumas, nezinau. Bet iprastai su pagreiciu manevruojant, tarp juostu tarkime, ar siaip kur saugu i posuki greiciau ieinat, man valdymas labai patiko. Na, ta prasme, jis tikrai zymiai geriau ant kelio stovi nei mano ex w211. Bet aisku, cia juk ne tikras sport caras, ir manau jei prie vairo sestu kas tikrai supranta, gal pasakytu kad cia jokio stebuklo nera Na, cia mano kaip vairuotojo subjektyvus pojuciai.
Ir jo ta trauka tokia labai tolygiai isdestyta, vos ne kaip benzo, gal del 2 turbinu, nezinau, bet jis neturi tokio britvisko rovimo ir guldymo i sedyte kaip tarkime japoniski galingesni auto. Sakyciau, pas ji kaip tik toks mersiskas rovimas, su pamastymu (jei ne sport rezimu apd nustatyta), ir gana ilgai islaikomas stabilus traukimas, o ne kazkuriam vienam apsuku ruoze tik rovimas. Na, cia speju velgi, 2 turbo deka.
As irgi tikiuosi kad viskas bus ok ir nereikes paskutiniu kelniu nusimauti....
P.S. Beja, labai smarkiai nustebau del apsisukimo spindulio. Tikejausi kad jis bus bele kokio didumo, o jis vos ne mersiskas, nors ratai nesuvirsta, bet tikrai tikejausi kad bus blogesni reikalai su tuo. Aisku, mano ex w211 apsisukdavo dar mzesniu spinduliu.
tikriausiai tau astresnis vairas padare toki ispudi. nes pas w211 jis vangokas, o ir kebulo judesiai kebulo didziuliai, nors kelia gerai laiko. pamegink atsinest sankryzoj i koki posuki kur paprastai vaziuoji 30kmh ant kokiu 50-60kmh ir pamatysi kaip priekis atsilaikys, vairo tik per daug neuzlauzk. aisku zodziais nepasakysiu kaip tiksliai padaryt - bet pasimatys kaip kas priekyje dirba. nu zodziu, cia tik viena is techniku, daugiau ju yra. savo metu gi bandydavau modelius naujus.
o del traukos, tai viskas normaliai - be kokio seno 1.9 vageno tdi, kur viskas issikvepia per 1000 apsisukimu, normalus motorai kilovatus ir sukima laiko didesniame suku diapazone. nors speju tos dvi turbos jau nebeuzpucia kilovatu prie kokiu 3800 apsuku

alteroja neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.